Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Пловдив

Моля, препоръчайте ми бг марка течен сапун.Кои са най-хубавите, доволни ли сте от Медикс.Пускам темата, защото ми трябва течен сапун за кухнята, понеже този на калъпи се много се разкашква, но да си призная не ми се дават по 4-5 лева за вносен, трябва ми нещо по-евтино.Мерси
Цитирай

Belgium

Гите хубави са течните сапуни на Билка  Laughing
Цитирай

Тео - като го изхабиш, има и големи шишета към 1л, с които да допълваш старата опаковка, но точни цени не знам.
Цитирай

В главата ми:)

Медикс не бих ти препоръчала-последният път си купих и в чудо се видях докато открия защо ми е постоянно суха кожата на ръцете Twisted Evil.
Тео-то е добро ,а цената им е почти еднаква-1.50 лв. (по спомен) за половин литър(примерно или литър-не помня:thinking:).
Цитирай

Пловдив

А някой да каже каква е цената на сапуна на Билка.Мерси
Цитирай

Belgium

Цената е между 2 и 3 лева.
Цитирай

Пловдив

Мерси на Лу, същият сапун го гледах в сайта, пише че мирише на билки.
Цитирай

На ръба..

Тео - като го изхабиш, има и големи шишета към 1л, с които да допълваш старата опаковка, но точни цени не знам.

Откак открихме този, вкъщи друг не се ползва. Има различни аромати, голяма опаковка и разумна цена..
Цитирай

Пловдив

Аз съм имала на Орифлейм с алое и лотос /подарък ми беше/, хубав е, но не ми се купува пак, защото е скъпичък.Дори и намален в каталога 4 лева е много за сапун.Тео нали е на Фикосота, но в сайта им няма течни сапуни. newsm78
Цитирай

Търговище

Аз също използвам Тео, наистина е много хубав. Като свърши , купувам пълнители от по 1 л. за 1.50 лв. - 1.60 лв.   Сега съм се спряла на аромата илнг-иланг , страхотен е  Love
Цитирай

Пловдив

Може ли дадете някакъв линк за течните сапуни на тео. HugИли кажете какви аромати има.
Цитирай
Може би Аро на Метро ще ти свърши работа огромна опаковка от 5 литра на сносна цена , най много да ти омръзне бързо  Laughing
Цитирай

Някъде тук

ТЕО newsm10   
Цитирай

newsm10
Цитирай

Търговище

Ох, линк не мога да дам, но за ароматите да кажа :
 -има  розов на цвят, аромат иланг-иланг
 - син с аромат на бергамот
Ползвала съм и двата, ухаят страхотно.
Знам, че има и бял, но него не съм го ползвала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора