На кого кръстихте децата си?

  • 3 443
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 96
Симона е кръстена на свеки - само буквата всъщност Peace
Чакаме второ момиченце и то ще е кръстено на моята майка, също ще вземем буквата, а от там нататък, което име си харесаме.  Simple Smile ВСе още се чудим точно как да е newsm78
Никой не ме е карал да си кръщавам децата на някого, ние с мъжо смятаме, че е хубаво да носят буквите на бабите и дядовците си Peace, това е. Важното е всичко друго да е наред Hug

# 76
  • Мнения: 923
Моят син е кръстен на баща си с малка модификация. Съпругът ми се казва Костадин, а синът ми Костантин.

# 77
  • Мнения: 125
Синът ми носи името на баща ми.

# 78
  • Мнения: 17
Кръстих моето момче на двете баби и един дядо, казано накратко с ЕДИН КУРШУМ не ДВА А ТРИ ЗАЕКА  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 251
 И ние "подмладихме" дядо, само че с женската форма на името.Сега малката му носи и 3-те имена и пак се намират хорат да кажат че не е баш кръстена на дядо й. Whistling

# 80
Голямата ми дъщеря е кръстена на свеки. Малката е кръстена с любимото име на кака си.

# 81
  • Мнения: 113
Моят син е кръстен на свекър ми.

# 82
  • Мнения: 574
И двете ми деца не са кръстени на никого Peace Избрах имена, които на мен ми харесват, без да се съобразявам с никой Wink

# 83
  • Мнения: 62
На свекърва ми.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 294
на двете баби

# 85
  • Мнения: 168
на баща ми

# 86
  • Мнения: 346
Уж не исках да кръщавам бебка на никой,но се оказа,че името,което съм го избрала,го е носила прабаба й по бащина линия.

# 87
  • Мнения: 17
нашето още не се е родило, но мислим да го кръстим на него си. Обмисляхме варианти да е на баби и дядовци, но все ще има някой сърдит, затова е по-добре да го кръстим на него си и с име което ни харесва.

# 88
  • Мнения: 1 715
Първото - на свекър ми. Второто - на майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт