Отговори
# 60
  • Мнения: 2
честито на празнуващите с пожелания за мнооого здраве !



Браво, момичета, страхотни сте. Продължавайте и резултатите по-рано или по-късно ще ви възнаградят.
Аз от вчера съм с чичо Дюкан и въпреки, че месото не е сред фаворитите ми, се чувствам много добре. Прегрешения нЕмам. Вярно, че е само 1 ден, но смятам, че ще се справя.
Прегръдкииииииииии

# 61
  • Мнения: 22
Аз от днеска почнах тежа 64 кг искам  55 надявам се да успея  Thinking 

# 62
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Пуф! Най-сетне сме в примирие с кантара и тая сутрин ми показа 86.900 кг. Което си е УАУУУ!!! Бях ги смъкнала килата до 87,100 после имах плюс и скокнаха на 88,100 и се въртяха все около тия кила!

Извинете, няма да ви споменавам поименно, защото още съм склерозясала и забравих всичко дето щях да пиша!

Честито на всички с поводи!  bouquet
И честито минуси!  Hug

# 63
  • Мнения: 117
Здравейте! Толкова много сте писали... Не можах да изчета всичко, но страшно ме мотивирахте. Имам нужда от сваляне на 7-8 кг. От утре започвам и аз диетката и да видим какво ще стане.  Hug

# 64
  • Мнения: 99
Къде сте фиданки newsm78
Казвам добре дошла на Съншайнбг Hug Да ти кажа, че не виждам причина да не успееш  да свалиш тези 9 кг. Стига да си упорита и да не се изкушаваш да прегрешаваш  Hug
Лейди Фрост много се радвам, че кантара ти се е размърдал днес-браво мила цял 1.200кг. Hug
Мама Мира добре дошла и ти при фиданките Hug Пиши, питай, споделяй без да се притесняваш-тук всички са страхотни и няма да получиш упреци Peace
Хайде сега да ви поканя на следобедно кафенце докато приспивам малкия Hug

# 65
  • Мнения: 1 367
Преди малко се прибрахме от лекар.Има гнойна ангина  CryПочваме антибиотик.Милото,направо беше парцал на прибиране.Кофти ми е....

# 66
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Милото детенце! Sad Дано бързо оздравее!  Hug

# 67
  • Мнения: 71
зДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ,ОТ ДНЕС СЪМ И АЗ НА ДИЕТАТА
НО АЗ ПАК ДА ПИТАМ СЛЕД 4 ДЕН СЕ ПОЧВА ПАК ОТ ПЪРВИЯТ НАЛИ ?
ДАНО ДА НЕ СЪМ ВИ ДОТЕГНАЛА С ТИТАНЕТО  Rolling Eyes

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
НО АЗ ПАК ДА ПИТАМ СЛЕД 4 ДЕН СЕ ПОЧВА ПАК ОТ ПЪРВИЯТ НАЛИ ?

Да! Но моля те, пиши с малки букви!

# 69
  • Мнения: 117
Жанета, благодаря за хубавите думи. Сигурно ще имам много въпроси след като стартирам диетата и ще се възползвам да питам.

# 70
  • Мнения: 135
Стели,дано малкото съкровище по-бързо оздравее. Hug

Добре дошли на Lubka,MamaMira,sunshinebg,Мари-7  Heart Eyes

Lady Frost,Жани,честити ви минусчета. Hug

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Тинче, честита ти малка рожденичка! Да е здрава, усмихната, щастлива и много да ви радва!


Емили, честит ти рожденик! Да те слуша много и да ти угажда във всичко!


Добре дошли на новите момичета!   bouquet
Стели, много гадно това с ангината. Стискам палци детенце да се оправи бързо и след ден-два пак да беснее!
Хайде сега новини от нас. От днес и ние се числим към болните. Пипнахме някакъв отвратителен вирус и изведнъж се разболяхме аз, майка ми и малкият. Каката засега държи фронта, но не се знае докога. Малкото, горкото цяла нощ не е спало и скимтяло, а сутринта се чудеше къде да се дене, толкова му беше зле.  Cry Засега я караме без лекарства, дано се оправил по-бързо. ooooh!
Та така, няма радостни новини от нас, и това е. Иначе моята диета върви - днес задържам килца, но си знам, че е нормално. Напук на вируса, който протича с гаден синузит и температура, обаче се чувствам отлично и по-лека. То е защото започнах да ям зеленчуци, не за друго.
Хайде оставям ви, и ако довечера вкъщи е по-спокойно пак ще пиша. Hug

# 72
  • Русе
  • Мнения: 45
Здравейте на всички и аз от днес се включвам в диетата и понеже нямам възможност да изчета всичко (разполагам с оскъдно време) искам да задам няколко елементарни въпросчета. Благодаря предварително за отговорите  Hug
Мога ли (разбира се че мога) да съчетая този режим с гладуването през лунните фази и по-точно как. Значи, вчера беше поредната лунна фаза и бях около 35-40 часа само на чай, днес ми е пътвия белтъчен ден, утре бобов и т.н. Въпросът ми е следния. Тъй като на 2.02. е следващия лунен ден-течности, а като такъв, той ми се пада и въглехидратен, след като го мина от 03.02. с какъв ден да продължа  newsm78 белтъчен или въглехидратен?! Притеснявам се да не объркам нещо, а имам крещяща нужда да отслабна  Praynig дай боже. Другите ми два въпроса са от тъпи по-тъпи, но както казах нямам време да изчета всичко. В белтъчния ден, мезета като луканки и суджуци позволени ли са и в бобовия ден пържените картофи?
Благодаря и успех на всички  Peace

# 73
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Я, преди да си тръгна от работа, да ви дам малко стимул. Grinning
Това е на Коледа - не тази, а миналата. Сашето е на 5 месеца. Но аз и двата пъти като бях бременна качих само по 8 кила и ги свалих още в болницата. Та килцата са си отпреди. Аз съм по-ниското русо.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202396&pid=4749359
А тук съм в самото начало на март, почти към финала на 90-дневната диета, когато я правех за първи път.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224778&pid=5298448

# 74
  • Русе
  • Мнения: 45
 #Crazy Изумително, поздравления   bouquet колко кг. е разликата между двете снимки?

Общи условия

Активация на акаунт