Загадка

  • 3 650
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
На скоро  ми се случи нещо много странно.
Аз нямам обяснение,затова реших да споделя "историята" си тук .Така да се каже да се консултирам с вас...
Та ето какво ме смущава Thinking
Бях купила кутия вафли.От онези дето са по много  вафлички в кутия.
Хапнахме вечерта аз и детето.Обаче най-много да сме изяли половината,че дори и по-малко от количеството .
Сутринта намерих кутията празна Laughing
Бях поразена....Малкият няма как да стане посред нощ и да излапа сума ти вафли без да му стане лошо той е едва на 5 години.Аз нямам спомени да съм огладнявала ..пък и на мен щеше да ми стане тежичко от поглъщането на такова сладко ... newsm78
Още повече  дребният беше по-учуден и от мен...  .
Не ми е за "изчезналите"вафли....Обаче много ,ама много ми е странно какво е станало.Само двамата с детето живеем.
Знам,че сега традиционно ще настане веселба на мой-гръб...И е разбираемо,понеже и на мен ми е много смешно...
Ама Егати..къде изчезнаха вафлите?????
Случвали ли ви са се подобни необясними неща?

# 1
  • Мнения: 25 447
Дете на 5 години да не може да изяде кутия вафли? Не познавам такова.  Mr. Green
Другият вариант е ти да си ставала и яла, но да си забравила.
Все пак залагам на детето.  Laughing

# 2
  • Мнения: 428
Ще те запозная с моето дете:whistle:
Не е то Naughty Ако беше той щеше да си признае...
По съм склонна да ме убедиш,че съм сомнамбул....Ама се надявах на по - езотерично обяснение...

# 3
  • Мнения: 2 241
Мисля, че това е твоята тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355123.0  Peace

# 4
  • Мнения: 25 447
Ще те запозная с моето дете:whistle:
Не е то Naughty Ако беше той щеше да си признае...


Хм. С тези си думи ме изкушаваш да ти пророкувам, че още много "сладки загадки" ще се вихрят у вас...  Joy

# 5
  • Мнения: 25
И аз си имам едно на 6г. вкъщи и не се съмнявам в способността му да опатка цяла кутия вафли! Имайки се предвид, че половината вече е била изядена, колко му е да изяде, в пристъп на силен шоколадов глад, една нищо и никаква половин кутийка вафли! Ако имате котка или куче също може да ги заподореш! Моята котка обожава вафли и баба ми си крие вафлите къде ли не за да не изпада в подобни ситуации!  newsm62  Но е вариант и ти да си станала посреднощ и да си си похапнала. По-вероятно е обаче малкия да се е събудил и да се наял стабилно със сладичко. Още повече че децата като се събудят вечер и са сънени и ненаспани не помнят, че изобщо са се събуждали! Иначе и на мен ми се е случвало да изчезват и да се появяват мистериозно разни неща вкъщи, но вафли... никога!

# 6
  • Мнения: 6 607
Ще те запозная с моето дете:whistle:
Не е то Naughty Ако беше той щеше да си признае...
По съм склонна да ме убедиш,че съм сомнамбул....Ама се надявах на по - езотерично обяснение...
Може да не си спомня.

# 7
  • Мнения: 4 841
Възможното обяснение е, че са... свършили още предишната вечер. Когато вършиш нещо друго, докато хапваш (например четеш нещо, или гледаш телевизия, или си говориш сладко-сладко) - учудването "Яяяя, ама кога свърши" е гарантирано!

# 8
  • Мнения: 428
Котка имах...Тя почина....Но не обичаше вафли!!!
Абе, лапето ми е честно...Няма да скрие от мен ,че излапало вафлите.Напротив щеше да се похвали за геройството си...
 Обикновенно такава кутия в нас издържа околко 3-4 дни поне.
Но ок..Ще се успокоявам ,че някой от нас двамата го е навестила амнезията Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 24
Вафлите са вредни за здравето...само това мога да ти кажа

# 10
  • Мнения: 7 914
 Joy
 духове? Thinking Mr. Green

пп мъжа си разпита ли го внимателно Whistling

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А, мишки?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ако се беше случило на мен , щях да съм сигурна, че съм аз.
Редовно правя среднощни набези из кухнята,после се чудя, как съм опустошила
храна за малка африканска държава Sunglasses

# 13
  • Мнения: 428
Joy
 духове? Thinking Mr. Green

пп мъжа си разпита ли го внимателно Whistling
Немам мъж,душко...... Mr. Green
Сами живеем със сина ми.

# 14
  • Мнения: 7 914
Joy
 духове? Thinking Mr. Green

пп мъжа си разпита ли го внимателно Whistling
Немам мъж,душко...... Mr. Green
Сами живеем със сина ми.
о!.... а поне тук таме потърси ли трохи..да знаеш доста серийки "от местопрестъплението" съм изгледала Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт