"Лицето на другата"-БТВ,от 2-ри февруари,13:30ч

  • 46 026
  • 354
  •   1
Отговори
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262
От 2-ри Февруари по БТВ,13:30ч започва най-новият сериал на Телемундо "Лицето на другата".



промо по БТВ: http://zazz.bg/play:3b246f4f

Мариана Андраде, собственичка на авиокомпанията "Ейнджълс" открива, че мъжът й Даниел Монтиел й изневерява с братовчедка й Сара. Сара е жена без скрупули, която не само мами братовчедка си, като спи с мъжа й, но и използва авиокомпанията на Мариана, за да организира трафик на наркотици. Когато разкрива изневярата на Даниел, Мариана се качва на колата си и бяга от къщата им. Но Анна Лия – наемна убийца, наета от Сара, за да убие Мариана, я отвлича.

Става катастрофа и колата, в която са Анна Лия и Мариана, избухва в пламъци. По това време на мястото на катастрофата случайно попада изследователят Армандо Ривера. Той вижда обгорялото тяло на жена и я пренася в лабораторията си. Без да има разрешение, Армандо прилага нов експериментален метод за клониране на клетки и възобновява кожата, изгоряла при катастрофата. Той използва снимка на Анна Лия, за да възстанови лицето на жената. И така, Мариана се събужда, но с лицето на друга – наемната убийца Анна Лия. Мариана няма никакви спомени за миналото.

Един ден тя спасява дете от удавяне, без да знае, че това е нейната дъщеря Адриана. Така тя отново влиза в живота на Даниел Монкада. Двамата се влюбват един в друг. Миналото на Анна Лия обаче преследва Мариана, тъй като сега тя е с нейното лице.

Мислейки се за Анна Лия, Мариана се опитва да разбере защо е била балерина в нощен клуб и е работела като наемна убийца. А през това време братовчедка й Сара не престава да търси начини да се отърве от новата жена, пленила Даниел.

Един ден Мариана възвръща паметта си и се заклева да отмъсти на всички, причинили й зло. Тя е сигурна, че съпругът й Даниел също е участвал в заговора за убийството й... Любовта на Даниел и Мариана е изправена пред изпитание, което трудно може да бъде преодоляно.



интро: http://zazz.bg/play:d0db4085

Песента от интрото: http://4storing.com/free/4knfx/1c39dc845eb6021cd236c47bfd6ccd33.html


Участват:
 Анна Лия Монкада - Елизабет Гутиерес
 Даниел Монтиел - Мартин Карпан
 Сара Андраде - Марица Родригес
 Рики Монкада - Габриел Порас
 Мариана Андраде - Габи Еспино
 Карла Рейес де Андраде - Сули Монтеро
 Исабел Мартинес - Карла Монроиг
 Кристобал - Педро Морено
 Камила Монкада - Химена Дуке
и други.

# 1
  • Мнения: 0
Изглежда интересен,ще видим как ще почне  Naughty

# 2
  • Мнения: 743
Първо искам да кажа едно голямо БРАВО за темата, прекрасно оформена. Поздравления!  bouquet
От анонсите ми стана интересно, сега като прочетох и информацията, която си пуснала мисля, че ще го гледам.

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Хайде на сериалчето Wink

# 4
  • Мнения: 42
филма е много готин

# 5
  • Мнения: 4 496
 smile3511
Аз забравих, че започва днес... ooooh!
Ще го повтарят ли?

La Libellule, ако имаш възможност ще качиш ли първата серия, ако я има някъде... Embarassed

# 6
# 7
# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Готино почна, но не ми харесва главния герой. Изглежда ми мазен и лигав. Вижте, мафиота е готин Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 292
Хареса ми, обещава да е интересен. Актьорите са хубави, персонажите интересни, добре започна.

П.П. Не ви ли се струва, че накрая ще се окаже, че Анна Лия е била ченге под прикритие?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 71
Клото,и аз си мисля същото,даже тя в началото на епизода май се опасяваше да не я разкрие мафиота(забравих му името) Embarassed

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Хареса ми сериалчето.

# 12
  • Мнения: 31 128
Много интересно започна.

# 13
  • Мнения: 222
И аз го загледах - звучи обещаващо  Peace
Все пак сега откакто съм си вкъщи имам време за много сериали, но така и не подхванах никой,сего този ще го гледам  Peace

# 14
  • Мнения: 97
АНА ЛИА говореше с ченгето и той беше притеснен да не я разкрият че била под прикритие - явно си е ченге тя.

Общи условия

Активация на акаунт