искам да се омъжа и да имам деца

  • 8 747
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!Живея с моя приятел от 3г. и половина.Аз много искам да се омъжа за него но той като че ли още не е готов!Все казва че е рано,ама той е на 32г.според вас рано ли е?Или просто не иска.А аз много желая двамата да си имаме дечица!Незнам какво да направя?Понякога се чудя аз дали съм готова?Моля ви пишете ми!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Малък е още, рано му е.

# 2
  • Мнения: 6 029
87 ми набор ли си? И искаш деца?

Ама всъщност това са си 22 години.

Божкей, колко съм дърта.

# 3
  • Мнения: 2
Малка си още, рано ти е.

# 4
  • Мнения: 2 196
Малки сте още, рано ви е.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Това може да са й килограмите. Например.

# 6
  • Мнения: 25 441
Просто не иска.
Надявам се да му се прииска в един момент, тъжно е, когато една жена пропилява най-хубавите си години, заради някой нерешителен муньо.
Всъщност, хубаво ли ти е с него или само надеждата за семейство те държи вързана?

# 7
  • Мнения: 6 029
Или броя деца, който иска? Той за това бяга чиляка.

# 8
  • Мнения: 2 448
Щом пускаш такава тема, определено ти е рано.
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.

# 9
  • Мнения: 6 991
87 ми набор ли си? И искаш деца?
Ама всъщност това са си 22 години.
Божкей, колко съм дърта.

И аз явно, и на мен ми мина същото през акъла. Баш на мен Joy

Иначе по въпроса не знам какво да кажа. Щом на тия години за толкова време не му се е приискало... Rolling Eyes
Но нямам достатъчно опит, че да говоря, така че...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.
Недей, че ме е срам да казвам какво искаше и иска моят мъж и к'ъв бесен синхрон ни гони. Mr. Green
Не си подхождаме, това ли намекваш,м?

# 11
  • Мнения: 2 448
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.
Недей, че ме е срам да казвам какво искаше и иска моят мъж и к'ъв бесен синхрон ни гони. Mr. Green
Не си подхождаме, това ли намекваш,м?

Вий вече сте се взели. Късно е да го мислиш.  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 290
Преди време Меа пускаше подобни теми.

# 13
Щом не иска да се жени и да има бебе твоя приятел,значи няма как да стане сега веднага да имаш това ,което  си си наумила.

Пробвай да си намериш  друг  приятел,ако нямаш време да чакаш този да узрее да иска да бъде баща и да се обвърже в брак  с теб.

# 14
  • Мнения: 2 448
Преди време Меа пускаше подобни теми.

Далеч , далеч от класата на Меа.  hahaha Тя поне се появяваше и на всеки пост поясняваше подробно и питаше нов въпрос , а на всеки трети по три букета.  Joy
А тука , пуска мухата и си тръгна. Нито подробности, нито нищо.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт