През ОКТОМВРИ нов човек ще отвори очички,бъдещи мами добре дошли на всички!

  • 13 300
  • 292
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 834





Полезна информация

Аз съм бременна
Календар на бременността
Ръководство за успешна бременност
Признаци, по които да разпознаеш, че си бременна
Моята бременност в снимки   
Бременност и развитие на бебето
Да видим бебето си в реално време
Подробно описание на развитието на плода по време на бременността
Календар на бременността по седмици
Развитие на сетивата на бебето
Бременност
Какви ще са очите на нашето бебче?
Много неща на едно място
Снимки от УЗ
Портал за бременност
Лекарства и бременност
Подготовка за кърмене
Продукти на HIPP
Акушерска таблица – много полезна!
Витамини и бременност
Таймер на контракциите
Бенджамин Спок - Грижи за бебето и детето
Раждането
     
Полезно за майката
Къпане на новороденото (клипче)
Всичко необходимо за мама и беб
Дрехи за бременни
     
Размерите на бебето и начин за определяне на пола
Размерите на бебето по седмици
3D календар-седмица по седмица
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Формула за пола на детето

Наследник по поръчка
''Бабешки” методи за определяне пола на бебето
Бебешки калкулатор - определяне на пола
Японски метод за определяне на пола
Друга таблица за пола на детето
Хранене, спорт и секс по време на бременност
Училище за бременни
Списъци за бременни и бебета
Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Имена, нумерология, хороскопи


Списъкът

01.10

Mirkam-25г,Пловдив
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
02.10

radost_i_na-25г,София
03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
04.10
Ронка-24г,Тулуза
05.10
atadar-27г,София
06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград
09.10
неземната*-28г,София
10.10
Kalinchica-23г,София
lili_pld
marmotka
styllisima-33г,Дупница
14.10

Ger4o-30г.
Marinela_pz-27г,Пазарджик

Мами,които чакаме да ни кажат термина си
vladi71
сгодена
desiforever
silna

Нашите снимки:тук

Нашата поща: oktomvriiki09@abv.bg

Парола на лични!!!


Предложения за нови заглавия:
''Щастливи мами чакат с нетърпение Октомврийското творение''

Старите теми:
1

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 14:28 от Mirkam

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,мили момичета!

Много се радвам,че имам честта и щастието да отворя тази темичка!
Дано скоро се появите и се престрашите да пишете.Дано Господ ни благослови с лека бременност и прекрасни ,здрави дечица накрая.

За мен-казвам се Мира,на 25 години от Пловдив.Това ми е втора бременност.Другото ми детенце всъщност също е още бебенце и след 2 седмици става на една годинка.Много съм щастлива,че за втори път ще изпитам това щастие и същевременно малко ме е страх,но се надявам да се справя.
Терминът ми излиза 01.10.2009 според калкулаторите.

Чакам Ви и нямам търпение да се съберем и да споделяме и радости и мъки и вълнение и всеки да намери сродни души,приятели,да се почувства сред семейство,както е при нас Февруарки2008 Hug Hug Hug.

Темичката ще  я доразвиваме с времето.Просто сега не ми достига много времето,защото и същевременно чета и за държавен изпит Confused,пък и от февруарките  не мога да се отърва Joy Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 020
Здрасти Simple Smile
аз съм от октомврийки 2008 Simple Smile само дебнех някоя октомврийка да се запише Simple Smile
В интерес на истината, даже измислихме октомврийки темичка, която да ви пуснем, за да има къде да се запише първата мама и да й е готово Simple Smile
Толкова се радвам за теб  Hug а точно видях заглавието на февруарки, че имате много бременни мами Simple Smile
Пожелавам на всички момичета, и на тези които ще се включват, лека бременност, любов и разбирателство в семейството и Октомври всички да гушкате сладки бебоци Simple Smile
Предполагам, че след като кажа и на другите момичета ще ви понаводниме малко темичката в началото, а може и натам, но се надявам, че няма да ви досадим много...
Винаги когато имате някакви въпроси или нещо ви измъчва, може да отскачате при нас или да питате някоя от нас  Hug
Моят термин беше 04.10, но малката реши да бъде едно от първите октомврийчета родени октомври, т.е. на 01.10 Simple Smile
Mirkam всъщност е прясна прясна и също много ще ви помага  Hug
Целувки и весели изживявания по време на бременността на всички бременлийки октомврийки   Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 00:34 от Elichka_mama

# 3
  • Мнения: 10
Здравей Mirkam,най-накрая ви дочакахме.
Аз съм от октомврийки 2008 и само дебнехме дали вече имаме октомврийки 2009.Момичетата мислеха да ви пуснем тема и да ви чакаме (посрещнеме с нея),но ето,че вие вече сте тук.
Пожелавам на теб и всички мами,които ще се присъединят към теб много лека и спокойна бременност и октомври всички да си гушнете красивите малки човечета Hug
Надявам се няма да имате нищо против да ви навестяваме от време навреме и да си припомняме прекрасната тръпка от това да си бременна.Някои от нашите момичета вече с  носталгия си спомнят за бременността и мислят за други бебчета Party

Добре дошли  bouquet

ЕЛИЧКА hahaha

# 4
  • Мнения: 37
Еххххх, страхотно най-после нови мами Октомврийки... Hug
  Сещате ли се откога ви чакаме...и ще окупираме темичката...

   Mirkam ти сигурно си по напред от нас с материала за бременеене и отглеждане на дете, затова май няма да имаш нужда от акъли(и по-добре)... Laughing, по скоро ние ще се допитваме, но бъдещите мамчета могат да разчитат на нашата подкрепа...ах колко ми е хубаво,че други момичета тръгват към Октомври с коремите напред... Hug
  Дано всички мамчета, които ще се запишат тук да се радват на спокойна бременност, а след това на здрави и красиви бебоци... Praynig Hug
    Моят термин беше на 02.10, е вярно че излезна септемврийче, но по дух сме си октомврийчета...ех тази носталгия... Heart Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Хайде и тук здравейте Hug
Много мило ,че мислите за нас-бъдещите октомврийки и всъщност тази темичка никак няма да е излишна,защото аз в момента нямам много временце да я изкусурявам.
Много ми беше мерак да се запиша и естествено,че нямам нищо против да ни  навестявате .Всички тези моменти са толкова съкровенни.Сега и ние февруарки си припомнихме първите си темички и вече след 2 години заедно е много милно да се върнеш назад.
Да ви кажа толкова съм щастлива,че пак ще изпитам това щастие по посрещането на новия живот и на това чудо,което сме създали Heart Eyes

Място за съвети и подкрепа винаги има и всяка една е винаги добре дошла.Един ще научи едно,друг-друго.

Хайде скоро да идват и другите,че малко ми е самотно Sunglasses

Моля пратете ми я тази тема на лични,ако може,за да я публикувам,защото и бъдещите октомврийки трябва да разберат с какъв трепет ги чакате и как сте помислили за тях Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
Eххххх ЧЕ ГОТ.

Честито Mirkam - лека бременност и лесно раждане.
На всички останали момичета, които тепърва ще се записват също.

От мен и всички октомврийски мами 2007 ви пожелавам само с радостни трепети да изпълвате темичките. Предстой ви страхотно и неповторимо изживяване - радвайте му се всеки миг.

Целувки от една кака вече на годинка и почти 4 месеца.

http://media.snimka.bg/1991/010237818-big.jpg

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Благодаря,Меги!
Поздрави и на всички  Октомврийки 2007 Hug

# 8
  • Мнения: 1 020
Това е темичката, която Mimozinq измисли специално за вас Simple Smile
През ОКТОМВРИ нов човек ще отвори очички, бъдещи мами- добре дошли на всички

# 9
  • Мнения: 210
Здравейте мамчета аз също съм октомврийска 2008 и ви желая леко и щастливо бременнене и после всички да си гушкате сладкитe бебоци hahaha smile3525 preggo smile3525

# 10
  • Мнения: 13
Simple Smile Леко бременеене! Бъдете усмихнати, задружни и се радвайте на всяка една минутка. Ако ви трябва съвет, помощ или просто сладка раздумка ние сме на разположение да се натрапим. Simple Smile   bouquet Честито на всички ви!!!

# 11
  • Мнения: 3 453
  Добро утро момичета!Пожелавам ви една прекрасна бременност изпълнена с много усмивки и прекрасни емоции!

# 12
  • Мнения: 275
Ехаа, честита ни първа ОКТОМВРИЙКА 2009. Simple Smile Дано октомврийския ви отбор е многоброен, сплотен и задружен.

Желая на Миркам и на всички, които ще се включат лека, прекрасна и пълноценна бременност, бързо и безпроблемно раждане и здраво, спокойно  щастливо бебе.

Много приятно, носталгично се чувствам в момента Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Благодаря ви за топлото посрещане ,момичета Hug
На следващата тема ще сложа задължително вашето заглавие Wink

# 14
  • Мнения: 781
Чудесна тема, поздравления момичета Hug
Искам най-сърдечно да ви пожелая прекрасна бременност и чудесни бебчета на финала. Бременността е чудесен
период пълна с трепети и очакване, насладете и се и не се притеснявайте излишно за дреболии.
Успех момичета!!!
Мири, знаеш колко те обичам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт