Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 224 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И аз не знам къде...

Момичета, това ми е въпроса! Изплесках го с без амонячната боя на Лореал. Ако има някакво значение, де! Пробвах с лакочистител, но нищо не стана. Добре че не нараних повърхността!
Очаквам вашите предложения, че доста грозно стои така! С друга боя се измиваше, ама тази  ooooh!!
Цитирай

Варна

Чувала съм с пепел от цигара или спирт, но нямам опит!
Цитирай

кв.Изток

Аз направих същата поразия.Не можах да го изчистя с нищо.Струва ми се, че леко поизбледня, ама пак си личи.
Цитирай

Във фризьорските салони има едни мокри кърпички за почистване на боята, пробвай с тях Peace

Цитирай

И аз не знам къде...

Във фризьорските салони има едни мокри кърпички за почистване на боята, пробвай с тях Peace

Това е идея  Peace! Ще попитам моята фризьорка!
Благодаря!
Цитирай

Пловдив

Пробвай  Циф или кремообразния Медикс като циф който е .Нашето шкафче е мдф и излезе с Медикс , не наранява повърхността.
Цитирай

Кислородна вода или препарат съдържащ перхидрол, а също може да пробваш почистващ препарат съдържащ белина. Но много си зависи каква е повърхността на шкафчето и доколко е попило. Колкото по-бързо почистиш, толкова по-лесно ще се махне.
Цитирай

София/Света на Диска

В препарат за стъкла Бинго сипваш 1 шишенце амоняк. Изчиства всичко. Може да пробваш и с Доместос, Циф. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.