Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Колко време след операцията си направихте коламаска на триъгълника и по- точно около шева? Горя от желание да отида, но ме е страх да не стане някоя раничка или нещо да се цсепи от дръпването при коламаската.
И още нещо. Какви витамини пиехте след раждането? Не кърмя и ми трябват някакви не чак толкова подсилващи. В аптеката ми препоръчаха TRIOVIT, които са антиоксидант, съдържат вит. Е, С, бетакаротен и селен.
Цитирай

Да,мен също ме вълнува този въпрос защото ми предстои раждане със секцио.А защо не попиташ лекаря си дали  вече може?На мен ми се струва че 2месеца са достатъчно време за заразтване ,но пък ти си знаеш най-добре.
Цитирай

София

Отпуск е човека...и ми е неудобно да му звъня за такава глупост Embarassed
Цитирай
Все  пак след секцио е по добре да се изчака известно време да се възстанови кожата. 2-3 месеца  са малко, различно е. А и козметичката де е  по - внимателна!По добре  е да се ползва друг метод в началото.
Цитирай

София

Аз изчаках месец, но при мен шева не е в окосмената част, а над нея и имам фотоепилация по принцип т.е. доста по малко косми ( но от бръсненето преди секциото ми бяха поникнали  Sick). за витамините започнах от 4тия месец след раждането - понеже ми падаше косата - Фитовал - витамини + 1 опаковка шампоан.
Цитирай

София

Благодаря ви за отговорите  bouquet
Може би ще трябва да изчакам лекаря да се върне. Два отговора...и двата разколебаващи
Цитирай

Два отговора...и двата разколебаващи

Да наклоня ви везната  Mr. Green

Родих юли миналата година. Извиках си в къщи козметичката август месец. Горе долу месец след операцията. Нямах никакъв проблем. За витамините - пих само бирена мая, но я спрях, че ми действа отичащо  Pig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.