Кога се избистрят очичките и придобиват основен цвят?

  • 1 442
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Кога на Вашите сладки буби се промени цвета?

# 1
  • Мнения: 5 577
Нашите още са си сини, не са се променяли.

Интересно ми е какво мислят и другите мами.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И на Нели очичките са й сини. Вече е на година, но не знам дали да гласувам newsm78
Аз съм с кафеви, баща й с зелени. Но от страна на баба си може да й е наследила сините очи.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 145
Към 4-тия месец всички взеха да ми казват: "аууу очите и са се избистрили - такива ще си останат" и аз им повярвах, защото не разбирам newsm78

ПП. цвета на моите очи доста се промени преди 2 години (сега съм на 33), преди бяха зелено кафяви, а сега са доста по-светли. Тогава ми изчезнаха и разни бенки, дето винаги съм си ги имала - та знае ли човек newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Стела се роди с кафяви очи и такива са си и до момента.
май няма такъв отговор "не са се променяли"

# 5
  • София
  • Мнения: 39 715
Няма и отговор "доста след 1, 2,3,4г"
Дияна се роди с тъмно лилави очи. След две седмици станаха сини. Със сини очи беше до миналото лято. Сега зеленеят.
Така, че гаранция никаква Simple Smile Брат ми като малък беше с кафяви очи като на майка ми, сега и на него му зелеят като моите (може би са малко по-тъмни).

# 6
  • Мнения: 4 244
Аз гласувах с опция Основно в 6 месец, но и на двамата се оформиха ясно след 9 месец
Щерката се роди с зелени очи - сега е с карамелени (като на тати)
Сина се роди с сини - сега е с зелени (като мама)

# 7
  • Мнения: 3 777
С каквито се роди с такива остана. Синьо сиви.

# 8
  • Мнения: 3 360
Голямата ми щерка се роди със тъмно сини очи,а след година и нещо станаха кафеви/постепенно разбира се/Сега ми се струват още по-тъмни от преди...

# 9
  • Мнения: 1 645
Синът ми се роди със синьо - сиви очи.После станаха тъмно зеленикаво - сиви ,и до сега са му такива.Много ме е яд ,че не е взел моят цвят на очите - зелени.

Даниел - 21.04.2004г

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони се роди със сини очи, такива бяха до 7-ия месец, когато станаха зелени (леко пъстреят).

# 11
  • Мнения: 5 299
Вики беше със светлосини очи до скоро-сега са потъмнели малко,почти съм сигурна,че ще се променят ,колкото и да не ми се иска,но не се знае кога Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 629
За сега са светлокафяви  с малко зелено, но все повече от зеленото се появява в тях Laughing

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На дъщеря ми не са й се променяли. Все е с черни Simple Smile

Ни сина ми бяха сиво-зелени, ама пак се ориентираха в правилният цвят  Sunglasses-->кафяв. Обаче в кой месец въобще не си спомням  newsm78...да е бил 4-5-6м.  Laughing

# 14
  • Мнения: 8 769
На дъщеря ми-след годинката. Роди се със сиви очи, останаха пъстри.Сина ми е с кафеви очи, по-различни едва ли ще станат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт