Детски център “Вила Вилекула” в Редута - мнения

  • 7 876
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, мили мами!

За пръв път участвам във форума и бих желала да благодаря на всички, които го поддържат и участват  в него. Темите и съветите тук винаги са били много полезни и е хубаво да се подкрепяме.

Събирам мнения и впечатления за детски център “Вила Вилекула” в Редута – http://www.vila-pipi.com/index.htm. Ние живеем в района на Оборище и малко ни е далеч този център, но ми звучи най-добре. Знаете ли други частни центрове в района, които са с добра репутация?

Моля да споделите опита си, тъй като за първи път ще давам сина си в детско заведение и малко съм притеснена.

# 1
  • Мнения: 14
Дали нещо сбърках, че никой не отговаря по темата ми? Тук ли е мястото за този въпрос?

# 2
  • Мнения: 798
Нищо не знам за този център, но като отворих линка, веднага ме порази тази симпатична къщичка, изрязана на photoshop от действителността и лепната на една зелена морава. Виж я на място най-добре  Peace

# 3
  • Мнения: 14
Да, права си! Истината е, че посетих мястото и не съм много очарована. За игра навън децата имат 3/3 метра върху бетон, вътре ми се стори позахабено, храната им е от частна детска кухня, която аз лично не харесвам и т.н. Може би отношението към децата е добро и професионално, не знам. Като се има предвид, че плащаш доста, се очаква да отговаряш на доста по-високи изисквания! Но така или иначе ми отпада като вариант – инстинктът ми казва така.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Добре ти подсказва инстинктът  Laughing Следвай го Wink

В темата за частните ясли, нейде из страниците, има моето и още едно мнение на майка, чиито деца са я посещавали  Peace

Засега има много доволни от Доверие, но там нямам личен опит. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 679
Има една мама от форума чиято дъщеря ходи там миналата година дано види темата и пише, аз самата нямам мнение за този център. Мойте деца са посещавали центъра на ул. Мърфи, като цяло съм доволна от него, но ние бяхме временно там само докато ги приемат в държавно ОДЗ.

# 6
  • Мнения: 1 114
Ходила съм във Вила Вилекула, когато търсихме ясла за дъщеря ми. Не ми допадна, беше мрачно, вратата отключена, едни много намръщени жени ме посрещнаха. След това срещнах сходни отзиви във Форума. В темата за частните ясли е писано за там.
Ти всъщност търсиш център за почасово гледане или ясла/градина?

# 7
  • Мнения: 5 228
Моето дете ходи там няколко дни през пролетта, но изобщо не й хареса, нито пък на мен, така че я спрях. Беше й първи опит с детска градина, но никой във Вила Вилекула не си направи труда поне малко да я предразположи и да й помогне да се адаптира. До 10 часа всички деца, включително и бебетата, стоят заедно на първия етаж. Моето дете много се беше притеснило от ревовете на бебетата, но никой не я беше успокоил. За по-лесно, започнаха да ме карата да я водя в 10 часа, а ме караха да я взимам в 11:30, уж докато свикне. Само че никой не правеше нищо по въпроса да свикне. И си прибираха цялата такса за деня, включително и за храна, а тя там никога не е яла.
Имам чувството, че я бяха заплашвали с неща от сорта, че ако плаче, няма да дойда да я взема и т.н., което е абсолютно недопустимо за мен. Месеци след това отказваше да остане сама дори на места, на които е свикнала и които преди това е посещавала с удоволствие.

От есента тръгна в общинска детска градина, където се адаптира много бързо, ходи с удоволствие и желание, така че проблема не бешше в детето и способността му да се адаптира, а в незаинтересоваността на персонала.

# 8
  • София
  • Мнения: 679
За Фукличка ставаше въпрос  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Синът ми ходеше там за няколко месеца,докато ни приеха в държавна ясла. Не съм много доволна, защото  имаше болни деца. На детето ми все нещо му имаше  -  оттам хвана едно разстройство,което не можех да оправя  цял месец. Иначе той си ходеше с желание. Там ми се струва малко студено...Откъм учителки - очаквах по клалифициран персонал...

# 10
  • Мнения: 14
Ходила съм във Вила Вилекула, когато търсихме ясла за дъщеря ми. Не ми допадна, беше мрачно, вратата отключена, едни много намръщени жени ме посрещнаха. След това срещнах сходни отзиви във Форума. В темата за частните ясли е писано за там.
Ти всъщност търсиш център за почасово гледане или ясла/градина?


Търся ясла за сина ми. Той е на 1,5 години. Вероятно скоро ще започвам работа, а няма кой друг да го гледа и съм много притеснена. Ние живеем в район “Оборище”. Знаеш ли хубава ясла в този район? Или в близките - Яворов, Подуене?

# 11
  • Мнения: 2 885
Живеех до спирката на 72 на Военна академия. Записах синът ми на ясла на ул.Христо Максимов /Приказка/ в Редута. С кола ми беше на 5 мин - Военна академия -> Оборище -> Черковна -> Гео Милев -> Христо Максимов. Много съм доволна от яслата!

# 12
  • Мнения: 22
Много неприятни впечатления от преподавателите на детски център “Вила Вилекула” в Редута има моя приятелка, която си е водила сина там. Много студени и безчувствени били към децата. Непрекъснато искали пари в допълнение на това, което плащали към предварително уговореното.

# 13
  • Мнения: 1 114
Дъщеря ми посещава Доверие. Доволни сме. Има доста отзиви из Форума можеш да погледнеш. Намира се до парка в Редута. Иначе, на "Мърфи" има частна градина "Home sweet home", отзивите за там са много добри, но няма места. Записала съм се още от лятото, уж януари щеше да се освободи място, но не са ми се обадили. Въпреки, че не съм сигурна, че ще я преместя. Свикнала си е в Доверие, харесва и.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 541
Живеех до спирката на 72 на Военна академия. Записах синът ми на ясла на ул.Христо Максимов /Приказка/ в Редута. С кола ми беше на 5 мин - Военна академия -> Оборище -> Черковна -> Гео Милев -> Христо Максимов. Много съм доволна от яслата!
а има ли към тази ясла детска градина ?

Общи условия

Активация на акаунт