Замразявате ли манджи?

  • 3 409
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Разград
  • Мнения: 518
Не, не съм замразявала  Peace

# 61
  • Мнения: 2
У нас се готви ежедневно в малки количества-ядене от вчера никой не поглежда.Ако все пак нещо остане имам 3 кучета и 3 котки-добавям към тяхната храна/за тях също готвя,защото не съм почитател на гранулираната храна Naughty/

# 62
  • Мнения: 2
Добре де, това замразяване не е ли вредно? Някъде бях чела, че не всичко може да се замразява или по-скоро след размразяването няма същите качества, нарушава се структурата на клетките и т.н. Аз избягвам да замразявам сготвени храни.

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
У нас се готви ежедневно в малки количества-ядене от вчера никой не поглежда.Ако все пак нещо остане имам 3 кучета и 3 котки-добавям към тяхната храна/за тях също готвя,защото не съм почитател на гранулираната храна Naughty/

Да и ние докато имахме куче, нямахме проблем с остатъците храна, но сега много ме е яд да хвърлям, понякога събирам храна и храня уличните котки.  Mr. Green А за гранулираната храна, на наши комшии котката им умря по Коледа. Хранеха я само с гранулирана храна и тя се запече, не можеше да ходи по нужда и точно по празниците без ветеринар, и си умря в мъки животното.
Извинявам се за спама.  Rolling Eyes

Добре де, това замразяване не е ли вредно? Някъде бях чела, че не всичко може да се замразява или по-скоро след размразяването няма същите качества, нарушава се структурата на клетките и т.н. Аз избягвам да замразявам сготвени храни.

И аз така съм чувала и затова избягвам.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт