доц. Попова или доц. Славчев

  • 2 418
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Предстои ми сложна операция от рак на маточната шийка. Колебая се към кой лекар да се насоча! Моля ви, спешно е!

# 1
  • Мнения: 64
Писах ти на лични

# 2
  • Мнения: 174
Благодаря ви за отговорите, аз съм от провинцията и тукашните лекари ни насочват към доц. Попова. Проблема със д-р. Славчев е, че при него май доста се чака за операция, а аз нямам време, откриха ми и тумор на яйчника.

# 3
  • Мнения: 26
Мили момичета, аз съм точно в същата ситуация в момента - тъй като сте дали отговори на лични, няма как да разбера какво препоръчвате. Моля ви, помогнете ми - нямам дечица, а искат да ми махнат и матката. Много се надявам да пишете, не зная на кой свят съм, днес ми казаха добрата новина и не зная какво да правя...
Благода ви предварително!

# 4
След конизацио, направено ми от Попова, се наложи да ми отстранят и матката. След операцията ми, дори и след хистологията след нея, тя беше убедена, че "всичко е наред". Не ми хареса и като човек, много груба и надменна ми се видя.

И досега съжалявам, че тогава не отидох първо при Славчев. Иначе, от личния ми опит, мога да препоръчам проф. Горчев от Плевен.

# 5
  • Мнения: 26
Благодаря ти, мила! Със сигурност ще отида при Славчев, дано наистина е толкова добър. Ти си минала първо през конизация - диагноза рак ли беше или не?

# 6
# 7
  • Мнения: 1 531
доц. попова определено. тониту, анонимно можеш да оплюеш всеки.

# 8
  • Мнения: 26
Sunbeam, звучиш категорично - защо Попова? Наистина искам да знам, но само една констатация не ми помага в случая.

# 9
  • Мнения: 2
selen: аз лично ще ти препоръчам доц Попова мен ме оперира преди 1 година от миомен възел за особанно големи размери,като запази яйчници, матка и тръби и сега съм бременна в 4 .5месец.Лично аз съм много благодарна.А пък и какво ти пречи да отидеш за консултация.Ако решиш имам координати .

# 10
  • Мнения: 2 382
И аз съм за Попова, категорично!
Който лекар ме е преглеждал след това, казва само: виртуоз Peace.
Благодарение на нея вече съм почти на финала на бременността и то без серклаж.
А да се отстрани цялата матка поради Са ин ситу ми звучи малко странно newsm78.
Изборът е много труден, ако можеш. запиши си час и при двамата и прецени.
А последното нещо, което би ми хрумнала е, че доц. Попова е груба и надменна.Толкова всеотдаен лекар рядко се среща.Преди операциите , на визитация разговаряше лично с всеки пациент и никой не се изписваше от отделението, без да го е прегледала.

# 11
  • Мнения: 1 531
да, за карцинома ин ситу на днешно време не се отстранява матка!!!!
има особени индикации при такъв карцином да се махне матката и то е основно при жени, изпълнили репродуктивните си функции.

Общи условия

Активация на акаунт