Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 27 ян. 2009, 16:04 ч.
  • Преглеждания  1 662  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • US
  • Мнения: 758
Здравейте,
Дъщеря ми е на 23 месеца и я реимунизирахме с ДТК ваксина. На следващия ден се разболя - вдигна температура, появи се хрема и кашлица. На втория ден след ваксината й предписаха антибиотик. Какви проблеми могат да възникнат при създалата се ситуация?
Пиенето на антибиотик няма ли да се отрази на антителата, които ваксината трябва да създаде? А комбинацията - туку що ваксинирано болно дете, може ли да създаде някакви проблеми?

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
Няма проблем с ваксинацията- това всъшност е реимунизация, но може самата инфекция да протече по-тежко.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт