Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 679
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 491
Днес ми в първи ден ...след малко започвам да се наливам с вода...(и да си изпия кафето)
Днес съм си приготвила ябълки...може и един банан да вкарам ..
КАнтара ми е ужасен варират едни 2кг ....ама няма да сменям линийката #2gunfire...а от къде не знам..

# 46
  • Мнения: 9 990
Стефче, стига си се извинявала, всичко е подходящо, намеренията ти са добри! Hug
стартирам с 58 кг.Крайна цел-52 Grinning

# 47
  • Мнения: 3 822
 ни да ме заобиколиш, не да ме прескочиш
Аз си падам по сладкото....И ям нощем...Това са ми двата основни проблема


 smile3521 Винаги много се смея на това с прескачането. Хайде, де. Кой с повече, кой с по-малко. Ти правила ли си го друг път? Това с плодуването? Някой момичета тук имат много опит. Аз да ти кажа разчитам на това, че има мед в чая (абе аз малко по иначе си го вземем меда. Не обичам сладки напитки и затова чая без мед, а самата дажба си я вземам като загреба голяма лъжица от бурканчето Laughing Laughing Laughing) Някакси медът ме държи да не омаломощявам. Пък и тук някой момичета казват, че може понякога и банани. Тях ги предвиждам за вечер. Когато ми е най-тежката част от деня

# 48
  • Мнения: 3 822
Да ви питам. Това плодуване противоречи ли си с лунуването (при което нищо пък не трябва да се поема освен течности)? Щото аз така се зарадвах, че ако започвам от днес тъкмо съвпада от утре и с 24 часа за лунуване, но не знам дали би било правилно.

# 49
  • Мнения: 22 348
Здравейте момичета от мен. ))))
Аз вече не плодувам, но да ви удрям по едно рамо. )))
Този път се поизложих, само 5дни, но нищо, все е някакво начало. ))))

# 50
  • Мнения: 491
И аз се зарекох 5 дни ама ако издържа повече ..няма да е лошо.
Иначе като плодувах 10дни...ами май първите6 свалях , после не ..
Баначетата ги ям следобяд...

# 51
  • Мнения: 3 695
Nightwish, стискам ти палци за успехи !  Hug
stefka.k, лунуването никак не противоречи на плодуването, комбинират се идеално, според мен!  Peace
Включвам се и аз от утре с 5 дена! Стискайте и на мен палци. Колко са 5 дена, трябва да си удържа на намеренията.  Praynig

# 52
От днес ме бройте и мен : )))
btw, киселото мляко не е голямо прегрешение...нали? :

# 53
  • Мнения: 2 999
Момичета влизам да ви ударя по едно рамо и да ви щажа успех с плодовете и много минуси на кантара   bouquet

Миранди, аз съм мислено с теб   bouquet Hug

Успех

# 54
  • Мнения: 3 822
По време на захранването някой може ли да каже какво е наблюдавал - продължават ли да се свалят килограми или то си е индивидуално?

# 55
  • Мнения: 22 348
По време на захранването някой може ли да каже какво е наблюдавал - продължават ли да се свалят килограми или то си е индивидуално?

аз не свалях килограми при захранването, дори леко се връща към 1кг при 5дневно захранване, но това е заради солта в менюто.
Майка ми след 15дневно плодуване и последвалото захранване от 10дни свали още килограм.
Мога да кажа, че е индивидуално, зависи от килограмите за сваляне и метаболизма на човек.
Моят е изключително бавен за съжаление. (((

# 56
здравейте сладуранки   bouquet  bouquet  bouquet
утре ми е последен ден от захранването, но не спирам да следя форумчето...  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Hug
започнах с нагласата,че ще се уморя от глад и че малко се яде,но се оказа че не е така...днес си имах качамак от 3 л. царевично брашно...е няма такова тъпкане...като го гледах малко ми е на очите...но се оказа че е доста за стомаха ми Simple Smile  #Crazy ...та така да ви поуспокоя...,не е толкова страшно това захранване...честно казано по ме е страх като мине и утре...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,но... психически се настройвам че ще съм силна... Simple Smile и ЩЕ ПОБЕДЯ ГЛАДЪТ НА ОЧИТЕ СИ... Simple Smile  Embarassed
сега малко кураж и аз да внеса...аз свалих само някакви си 6кг Simple Smile да може и да са малко,но пак за сметка на това средно съм смъкнала по около има няма 4-5см от мерките... в събота излизах и си бях забравила колана...едвам си държах панталоните на мен  Blush моята приятелка ме анатемоса  Crazy hahaha ама мен не ми дремеше,защото това беше як показател...
 С ВАС СЪМ... КОИ КОЛКОТО МОЖЕ...В КРАЙНА СМЕТКА  Embarassed ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЧУСТВАМЕ ДОБРЕ В СОБСТВЕНОТО СИ ТЯЛО а не колко кг тежим и имаме ли мерки на манекенки... Simple Smile
желая ви само усмивки... lovekiss страхотни сте...,а заедно можем всичко
.
п.с. ДА НЕ ЗАБРАВЯ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО БЯХА С МЕН И МЕ ПОДКРЕПЯХА... Hug  bouquet Heart Eyes

# 57
green_ice , браво за резултатите Simple Smile Радвам се за теб :}
За колко дни се отърва от тези 6 кг?

# 58
  • Мнения: 491
Изгледда бързам да повторя ooooh! ....може би ще изчакам 2-3 месеца Laughing ...този път не ми се получи , продължавам си монодиетата
Успех Hug

# 59
dark.blue Simple Smile мерси мерси...еми 13 дни твърдо на чай и плодове без прегрешения... смисъл др храна... и свалих 5...със захранването 6...като да си призная днес бях на фитнес...и май има един колебаещ... Crazy ще видим...
ще се справиш...тежко е депресионните дни когато кантара не мърда, а си гладна като вълк...но тук е лекарството ти...гарантирам ти...ако не бяха тези сладурани...НЯМАШЕ ДА СЕ СПРАВЯ
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт