Плодове и чай с мед - 32 част

  • 39 681
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Стефче, принципно е добре да се поровиш малко.Момичетата са събрали доста в началото на темата-и линкове и всичко.Виж на 1 страница.Инак-морална подкрепа за глад да имаш е друга работа.Както и съвети и препоръки от вече гладували.При мен има прилошаване и отмаляване на 3-4-5 ден.След това ми идва сила като на крали марко.Знам,ч е трябва да преодолея тези дни, не е задължително да са няколко, може да е само един ден слабостта.Ти колко гониш да свалиш?Ако е повече, мисля, че на кратки фази е по-добре, а и ако не си гладувала никога-5-7 дена е добре.

# 31
  • Мнения: 3 822
Стефче, принципно е добре да се поровиш малко.Момичетата са събрали доста в началото на темата-и линкове и всичко.Виж на 1 страница.Инак-морална подкрепа за глад да имаш е друга работа.Както и съвети и препоръки от вече гладували.При мен има прилошаване и отмаляване на 3-4-5 ден.След това ми идва сила като на крали марко.Знам,ч е трябва да преодолея тези дни, не е задължително да са няколко, може да е само един ден слабостта.Ти колко гониш да свалиш?Ако е повече, мисля, че на кратки фази е по-добре, а и ако не си гладувала никога-5-7 дена е добре.
Добре, ще ровя. А иначе гоня...ами знам, че повечето тук се борят с по-сериозни цифри, а аз ...гоня 4 или 4,5 кг. Само не ми се смейте. Знам, че не са много, но първо аз съм висока 1.58. И второ...стоят си така застопорени вече бая време. Е, аз и не се борих де. Сега вече дойдох на идеята, че ако свикнеш да се харесваш с 4 отгоре, постепенно ще се захаресваш и с десет, а от там и 40 могат да станат. САмо веднъж преди 2 години бях опитала това с плодовете и то само за 5-6 дни. И Уау!!! имаше резултат, но после пак си я подкарах постарому и затова сега искам да се подготвя по малко по малко, за да стане после както трябва. Така че малко гоня. Ама ми е трудно да ги махна. Даже не се тегля. Знам, че стоят там залепени и не се махат. Въпреки че... newsm78 ами май вече след седмица така денем само на чай и плодове и само вечер по малко (и това знам, че е вредно, ама  Embarassed Embarassed) и уф поне дънките не ми стягат вече.

# 32
  • Мнения: 9 990
значи, две 5-дневки  с правилното захранване ще те оправят.Успех! Hug

# 33
  • Мнения: 22 349
Здравейте от мен. )))

Снощи напълно преустанових плодуването, не ми вървеше този път и това е. Сега тази седмица мисля да мина на риба със зеленчуци и един ден плодове и да ги редувам. Смятам да изградя един по-сериозен режим и да го спазвам, лошото е че от 14ти февруари заминаваме на почивка за седмица, а там ще има хапване. ) Явно след това ще се заемам по-сериозно. )))

пенелопа, преди години аз също съм правила пълно гладуване, само на чай и вода, по 5-7дни. Сега с детето обаче не мога да си го позволя, доста енергия ми отива покрай нея, а за това си трябва спокойствие и почивка. )))
Плодувам от миналата година, правила съм едно 15дневно и се чувствах перфектно, имах доста кг за сваляне. )
Сега зимата пак съм се "поналяла" и имам да свалям кг, то по линийката си личи, макар че малко съм се надценила. )) Реално ми трябват към 5-6кг, но с 9кг ще е перфектно. ))
Бананите не са никакъв проблем, а и засищат перфектно, 1-2банана няма да навредят. )))

# 34
  • Мнения: 491
Здравейте от утре пак съм с вас ....миналия път 10 дни ....този път 5 смятам ...

# 35
  • Мнения: 6 958
Здравейте на всички  Hug


Здравейте от утре пак съм с вас ....миналия път 10 дни ....този път 5 смятам ...


Кеф Кеф Кеф  Party Party Party

Аз също планувам 5 дни от утре, стискайте ми палци  Hug

Гушки на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 425
Здравейте от утре пак съм с вас ....миналия път 10 дни ....този път 5 смятам ...


Дандулинка,ти нали прави съвсем скоро??преди 2-3 седмици??
Може ли толкова скоро?
Ако е така,браво на волята ти Peace
Аз нямам такива сили,миселх след 2-3 месеца да се подготвя пак психически Crazy

Миранди Hugдавай,ти си!!!
 И друго да споделя-успях да навия сестра ми да направи плодуване,тя никога не е правила,към 10 дена е решила,има доста за сваляне,пук и за прочистване..Стискайте и на нея палци Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 990
Така, започвам и аз.Успех на всички.Първите дни са критични и трудни, знаете.Лошото е само, че пих кафе....незнам от кафето как да се  откажа... Embarassed

# 38
  • Мнения: 3 822
И аз не мога да го махна кафето.  Grinning

А сега да ви питам нещо чисто техничеки. Как се мотивирате? То всеки си има някакъв личен мотив, но общо взето?
Тук темата е друга, но ако искате използвайте ето това за мотивация. На мен лично ми действа.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10283485

Пък и да се поразсеете. Ако не ви се струва подходящо Weary

# 39
  • Мнения: 9 990
Ами аз този път се мотивирам по-различно.Не ща и да поглеждам добре окльощавели манекени, гримирани, направени в подходящата поза.Това не съм аз и няма как да бъда, след като по рождение нямам манекенски мерки. Crazy
Сега лекувам нерви и кожен проблем.Искам да изчистя лицето, че безсъние и нерви ме направиха Ужас.
Стефче, да ти кажа, за мен захранването е по-трудната част, защото чисто емоционално, психически-уж спираш да гладуваш, но реално продължаваш да не ядеш Вкусните неща...ако ме разбираш.

# 40
  • Мнения: 3 822
Пенелопа, знам, че повечето имат и своите си мотиви.  Peace В интерес на истината всеки се бори заради други неща, по-сериозни, по-важни. Дали ще е здравословно нещо или  в семейството, или просто за да се харесваш на самия себе си и да имаш самочуствие. Последното звучи малко несериозно, но според мен е в основата на повечето женски депресии. Просто показах моя начин да се мотивирам. Разбира се, че малко хора имат тия мерки. А и да ги имат са постигнати със зверски глад. Аз го гледам така: ако продължаваш да ядеш, Стефке, хептен пък няма да имаш никакви шансове поне малко от малко да изглеждаш ей така. Нали ти казвам...всеки със своя си номер.
Дано да се оправи проблемът ти. Стискам палци.
Що се отнася до захранването. Аз само веднъж съм пробвала тая диета, но после не се захраних, а се нахраних  Embarassed Embarassed Embarassed. Искам сега да го направя правилно. Даже съм чувала, че захранването е дори по-трудно от самото плодуване. Да, виждам аз в началото на тая тема, че си е почти същия глад. Дано да се справя.

# 41
  • Мнения: 3 822
Наистина, извинявам се ако ви се е сторило неподходящо.  smile3518


А иначе аз цяла седмица се подготвях, по малко по малко ограничавах яденето. За да се не хвърля изведнъж и да изкарам само до вечерта. Сега мисля, че е добре вече да пристъпя към същинското плодуване. Ако искарам 5 дни (някой в тоя форум ми каза, че това е добре за начало) ще съм много щастлива.
Успех на всички

# 42
  • Мнения: 197
Може ли да се присъединя? HugОт днес и аз съм от плодуващите...Само дето и аз без кафе не мога  Embarassed Embarassed EmbarassedПък май и без цигари  Embarassed Embarassed EmbarassedНадявам се, да не е голяма пречка...
Стартирам с ръст 167 см и .....внимание...тегло 80 кг  #Crazy
Пожелайте ми успех! Praynig

# 43
  • Мнения: 3 822
Nightwish, ти поне ръст имаш. Моят е едва 1.58  Grinning И всяка една филийка ми личи като я изям. Хайде успех.

# 44
  • Мнения: 197
stefka.k , абе ръст ръст, ама съм заприличала на масивна табуретка, ни да ме заобиколиш, не да ме прескочиш, щом и мъж вече взе да подмята разни безобразни .... Whistling
Аз си падам по сладкото....И ям нощем...Това са ми двата основни проблема, което не значи , че нямам и други , напримр много обичам бирата  Blush, а тя е изключително целулитообразуваща,ошишкавяваща, маскулинизараща...
Ееех, като съм толкова умна що съм толкова глупава! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт