Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

София

Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig
Цитирай

София

Тези дни съм на вълна интериорни врати, та ще ти отговоря, макар и да не ти дам кой знае какво инфо. Мин. седмица вкъщи поставихме алуминиеви, за да избегнем къртенето. Иначе гледах доста прилични врати, около тази цена, нови модели, но в Бриколаж, което предполага да си доплатите за монтажа.
Цитирай

Sofia

Потърси в Канор, страхотни са.
Цитирай

Sofia

Немски врати "Classen", можеш да ги разгледаш на сайта "selectdoors.com", имат магазин в Младост -4 и на бул. "България".
Цитирай

София

А къде на България се намира магазина на Select Doors? Ти вкъщи с такива ли си и какви са ти впечатленията?
Цитирай

София

Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig

Nie sa6to se spryahame na Kanor-cenata im e okolo 300-300 i ne6to leva s montaj, dostavka i t.n. Za 4isto gladki ne znam dali imat, nie izbrahme s tri kvadrata kato ornament v sredata sas i bez staklo v cvyat izbelen dab. Dosta magazini obikolihme i tezi sa v nali4nost, ne skapi i otivat na interiora ni.

Eto adresa: http://www.kanor.bg/catalog/interiorni-vrati/ Cenite ot 203 leva sa bez dostavka, montaj, laisni li kakvo li-cenata izliza realno kam 300 i otgore, no pak e po-dobre ot drugite.

uspeh

Цитирай

София

Merlynn, мерси за съвета, но Канор нямат абсолютно гладки врати, което ме удиви. Приятели ми ги препоръчаха и ходих да ги видя, но...
Цитирай

София

Аз си сложих интериорна врата от Селект доор, много съм доволна, вратата ми се води камуфлажна, защото я закачиха директно върху старата метална рамка на вратата. Стана идеално, стеснението беше само 3 см от светлия отвор без да се налага къртене на старата рамка. Цената беше 280 лв, допълнително се плаща 50 лв монтаж и мисля че към 50 лв беше доставката.
Цитирай

София

Mерси много, ще проверя в Селект доорс, но не мога да разбера къде им е магазина на България? Аз живея в Лозенец и ми е много по-удобно да отида там, отколкото в Младост 4. Но в сайта на фирмата има само адреса в Младост...
Цитирай

София

аз съм само ходила в магазина в Младост 4, имай предвид че не всички модели ги имат на скрад и се чака внос около 20 дена
Цитирай

Пловдив

На нас днес ни докараха вратите, също от Канор, ще чакаме да ни ги сложат, затова не мога да дам кой знае какви отзиви. Дано да са сполучливи!
Цитирай

Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.
Цитирай

Абсурдистан

Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.

От Ворошилов има много потърпевши.
Преди да поръчаш от тях прочети черния списък и тогава реши.

Искам да попитам мамите с врати от Канор  - колко е монтажа и доставката и варира ли в зависимост от вратата.
Цитирай

София

Ние имаме работни отношения с Ергон, но не знам нищо за вратите им. Адрес бул.Витоша 150, тел 952 31 14, може да звъннеш направо първо да питаш.
Цитирай

София

Ергон са в друг ценови диапазон, водят ги луксозни врати... Там нямат врати около 400 лв. Освен, ако не са си сменили политиката в тази криза де... Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора