Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Здравейте мамита  Hug Hug Hug
Случвало ли ви се е по време на бременност да имате пробождания от долу ?  Embarassed  Малко неудобен въпрос.... но ще сте ми от полза.
А и да не забравя - някъде бях чула за подготвителни контракции, някой ако знае нещо за тях да сподели Love
Цитирай

София

за пробожданията-да,имаал съм,но не съм питала доки за тях

подготвителните Бракстон Хикс контракции са безчолезни,втвърдяване на корема
Цитирай

София

подготвителни контракции са по-точно безболезнени - като стяган/втвърдяване на корема....
а за твоят проблем - поговори с наблюдаващият те лекар.
Цитирай

Имала съм, но не бих ги оприличила като контракции Thinking по скоро боцкане с игла в матката Cool
Цитирай

Белгия/София

Не мисля, че е нещо тревожно, най-вероятно от притиснати съдове  Peace

Иначе аз лично не съм имала. Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
Цитирай

София

Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
Блонди, моята колежка също се беше сдобила с ташак  Mr. Green И то с доста приличен размер! Само докато ми го разказваше и ми омекнаха коленете...
По темата - имала съм пробождания, понякога по-силни, но съвсем краткотрайни. Не са приятни, защото е стряскащо изведнъж да те прониже, при мен си бяха доста болезнени, но и моят праг на болка е доста нисък  Blush
Цитирай

В Балкана :)

аз имах такива боцкания като от игла през 4 месец,така и не разбрах от какво са......и то само от1 страна
Ама вие ме шашнахте за какъв ташак говорите newsm78
Цитирай

Варна

да имах в 9 месец от бременността,гадничко си беше Crazy
Цитирай

поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително 

Блонди, ако не те познавах щях да реша, че си допуснала правописна грешка. К'во е това?!  Shocked

И аз имах такива пробождания през цялата бременност. Не съм споделяла с лекаря защото пиех лекарства за задържане. Сигурно съм мислела, че е свързано.
Цитирай

Имах такива пробождания. Не помня вече причината, но не беше нищо тревожно. Все пак говори по въпроса с наблюдаващия те лекар.
Цитирай

И пробождания имах и подготвителни контракции от 5-я месец. Подготвителните контракции са безболезнени, усеща се само стягане на корема.
Иначе аз лично не съм имала. Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
35. Прости ми некомпетнетността, ама и на мен ми е интересно какво е това.
Цитирай

Белгия/София

35 35 35

По-добре, че не знаете  Laughing Имало е теми тук и за това; в резултат на притиснат кръвоносен съд нейде из тазовото ви дъно, едната или двете вътрешни срами устни се подуват. И то с ужасяващи размери понякога  Rolling Eyes толкова, че не можете да си обуете дънките например. Ташак, та ташак  hahaha Кофти е и стряскащо, ако не знаеш, но след няколко часа или ден-два спада. До следващия път  Very Happy Два пъти бях "мъж" аз  Laughing
Цитирай

Пазарджик

Последната седмица и на мен ми се случва да имам от тези пробождания - хващат ме , ако съм се преуморира примерно от разходхи или стоене права... Вчера гладих над 1,30ч. (права) и започна да ме прибоцква...
А и като поседя доста време и при по рязко ставане..
Пия хапчета за задържане, за да не изпреваря плановото си секцио...така, че не съм много притеснена, въпреки че поглеждам багажа за болницата, като ме прибоде  Blush
Цитирай

35 Леле Блонди, звучи много неприятно и знам, че никак не е смешно, но начина по който го обясняваш 35
Цитирай

София

и аз съм имала пробождания за кратко,но наистина не е приятно Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора