Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

  • 18 652
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
Здравейте, и аз мисля да участвам за уокър, но кажете ако знаете, когато се изчерпят количествата дали ще ни ги върнат картите с мечетата или направо ще ни пратят от по-евтините играчки?  newsm78
Момичетата писаха,че миналата година при изчерпване на количествата  са пращали други по-евтини играчки без да връщат точки.
КОЛИЧЕСТВАТА НИКОГА НЕ СА СЕ ИЗЧЕРПВАЛИ, ВИНАГИ Е ИМАЛО ДОСТАТЪЧНО ИГРАЧКИ.
Да,но при този голям интерес-303бр уолкъра дали няма да свършат newsm78

# 61
  • Мнения: 13
запис и от мен

според мен играчките ще пристигат по реда на обработване, а не по датата на изпращане/получаване на писмата
а като ги знам какви са пипкави  Confused
аз ще чакам следващата седмица свекърва ми да изпрати, но като гледам няма да се доредим до колата(защо му викате уолкър, като си е magic car) Blush

РЕДА НА ОБРАБОТВАНЕ Е ПО РЕДА НА ПРИСТИГАНЕ ТОЕСТ ПО ДАТА НА ПОЛУЧАВАНЕ НА ПИСМОТО.
ИГРАЧКАТА В КАТАЛОГА НА ФИШЕР СЕ ВОДИ "WALKER TO WAGON", ЗАТОВА И КАЗВАТ "УОЛКЪР"

# 62
  • Мнения: 4
 newsm51 lovekissблагодаря Ninny

# 63
  • Мнения: 13
Здравейте, и аз мисля да участвам за уокър, но кажете ако знаете, когато се изчерпят количествата дали ще ни ги върнат картите с мечетата или направо ще ни пратят от по-евтините играчки?  newsm78
Момичетата писаха,че миналата година при изчерпване на количествата  са пращали други по-евтини играчки без да връщат точки.
КОЛИЧЕСТВАТА НИКОГА НЕ СА СЕ ИЗЧЕРПВАЛИ, ВИНАГИ Е ИМАЛО ДОСТАТЪЧНО ИГРАЧКИ.
Да,но при този голям интерес-303бр уолкъра дали няма да свършат newsm78
ГОВОРЕХ ЗА ДОСЕГАШНИТЕ ИГРИ. ПРЕДИШНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ.

# 64
  • Мнения: 473
Нали правилно съм разбрала, на дете може по две играчки ? И на име и фамилия пиша моето име, а не на детето. На детето пиша рождната дата

# 65
  • Мнения: 13

МОЛЯ Wink

Извинявам се, на места ако звуча грубо, но ми омръзна да се водите по слухове.
Когато мога ще ви отговарям тук.
И още нещо, не подлудявайте момичето на телефона с въпроси за магазините в които се раздават карти. Нямаме такава информация. Това са 600 магазина в цяла България, не съм сигурен, че някой ще ви даде точни списък.
Ако не намерите магазин в който да получите карта, се обадете и поръчайте.

# 66
  • Мнения: 52
Ninny благодаря Hug
Така обаче не ми стана ясно дали ще се признават турските мечета,до сега май няма ясен отговор. newsm78На едни им казали че ще се брoят ,на други не. Rolling Eyes Ninny можеш ли да отговориш на този въпрос. Hug

# 67
  • Мнения: 13
Нали правилно съм разбрала, на дете може по две играчки ? И на име и фамилия пиша моето име, а не на детето. На детето пиша рождната дата

Да според правилата на играта можете да играете за две играчки.

# 68
  • Мнения: 13
Ninny благодаря Hug
Така обаче не ми стана ясно дали ще се признават турските мечета,до сега май няма ясен отговор. newsm78На едни им казали че ще се браят ,на други не. Rolling Eyes Ninny можеш ли да отговориш на този въпрос. Hug
Тъй като няма изрична забрана в правилата на играта, да могат да участват.
От етична гледна точка...е малко по различно. Това е игра на Памперс за България и е добре да се използват продукти предназначени за употреба в България. (лично мнение)
НО СПОРЕД ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА - МОЖЕ

# 69
  • Мнения: 439
Ninny благодаря Hug
Така обаче не ми стана ясно дали ще се признават турските мечета,до сега май няма ясен отговор. newsm78На едни им казали че ще се браят ,на други не. Rolling Eyes Ninny можеш ли да отговориш на този въпрос. Hug
Тъй като няма изрична забрана в правилата на играта, да могат да участват.
От етична гледна точка...е малко по различно. Това е игра на Памперс за България и е добре да се използват продукти предназначени за употреба в България. (лично мнение)
НО СПОРЕД ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА - МОЖЕ
 
Hug Hug Hug най-накрая да пиинем вода от извора

  bouquet Ninny

# 70
  • Мнения: 52
Само още нещо да попитам.Имам няколко мечета на които пише unisex JP(остана ли са от по голямото ми дете)Те важат ли?

# 71
  • Мнения: 13
Само още нещо да попитам.Имам няколко мечета на които пише unisex JP(остана ли са от по голямото ми дете)Те важат ли?
За тези трябва да попитам. И аз не знам всичко. Simple Smile

Лека вечер на всички.

# 72
  • Мнения: 22 430
Аз искам да знам с коя куриерска фирма ще се работи.
Защото понякога си държат нещата при тях и не им се разкарва да ги разнасят по домовете.

# 73
  • Мнения: 14 489
е хайде другата седмица вече да чакаме играчки тогава.
аз пратих с препоръчано, още не ми се е върнала обратната разписка

# 74
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Аз искам да знам с коя куриерска фирма ще се работи.
Защото понякога си държат нещата при тях и не им се разкарва да ги разнасят по домовете.

както предния път - Сити експрес  Peace

Общи условия

Активация на акаунт