Първите зъбки

  • 493
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте момичета.Ние сме почти на 6 месеца и тепърва започват да ни никнат зъбки.Притеснява ме факта обаче,че първо са започнали да се показват долни ляв и десен кътник. Rolling Eyes.Мислех си че трябва да излязат първи долните резци newsm78.Има ли някой който да е срещал подобен случай?

# 1
  • Мнения: 345
Успокой се.Знам доста такива случаи. Peace

# 2
  • Мнения: 1 045
незнам какво искаш да кажеш.Дали са избили или е станало по-твърдо там.ЗАщото аз също си мислих че ще избият кучешките ,а си избиха долните резци.
И да нормално е да изникват без ред.

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не е , ненормално.  Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Има.
На голямата ми дъщеря й избиваха кой как се сети.
И аз бях прочеля някъде из дебелите книги,
че "неправилният" ред на избиване на зъби
бил един от първите признаци на рахит.
Хукнах да я водя по педиатри и навсякъде ме убеждаваха,
че няма такова нещо.
Не се притеснявай Peace

# 5
  • Мнения: 2 172
Няма нищо притеснително  Peace
На дъщеря ми избиха първо долни два резеца и след 4 месеца избиха наведнъж горни 4 зъба ,че и един кътник някъде там  Crazy

# 6
  • Мнения: 493
Не е първото,нито последното дете.Има много такива случаи.
Не се притеснявай.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Майките преди мен вече са ти казали,че по принцип няма нищо обезпокоително в това.Все пак сподели с педиатъра ви на следващото ви посещение за твое спокойствие.

# 8
  • Мнения: 1 512
Има много такива случай.Но за да си спокойна можеш да споделиш с педиатъра ви когато заведеш бебчо на консултация.

# 9
  • Мнения: 276
Аз споделих с лекарката.Даже я накарах да му бръкне в устата да види дали наистина е зъби или просто си е по подуто.Тогава и говорех само за единия в ляво,а тя каза че този в дясно е почти избил ooooh!.Аз за него незнаех Blush.И тя ми каза същото,че няма ред за никнене на зъби.Ама като не съм чувала на друго дете да е така и леко се шашнах. CrazyБлагодаря ви че ми отговорихте Hug

Общи условия

Активация на акаунт