спане по корем??

  • 5 156
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Liorena

аз лично съм започнала да спя на възглавница около 4 год възраст, но на дъщеря ми сложих на около 15 мес. възраст заради спането по корем. Сега все по-рядко я намирам в тази поза. Разбира се, малка, тънка възглавничка.
Но ако питам майка ми, ще каже колкото по-дълго без възглавница, толкова по-добре, явно тя за времето си е имала това схващане, на мен ортопедът ми каза и обясни по-горното написано от мен, и така....

Аз също сложих възглавница на дъщеря си след като навърши 1 г., обаче хич не й харесва-завива се с нея, или се мести по цялото легло, и си спи ту по корем, ту настрани, ту по гръб....

# 31
  • Мнения: 277
Ама вие сериозно ме уплашихте. Ние спим почти винаги по корем и особенно вечер иначе се гърчи и неще да заспи. Понеже пъпчето ни е поизлязло и имаме мнго колики лекарката ми каза, че няма никакъв проблем.Ако не го сложа по корем да спи вечер цяла нощ реве и трябва да се носим и да го люляме с количката.

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Цитат на: jen
Понеже пъпчето ни е поизлязло и имаме мнго колики лекарката ми каза, че няма никакъв проблем.


за коликите ОК, разбирам, но за пъпчето Shocked  Shocked  Shocked моля те, това няма да го прибере, за пъпче се слагат едни лепенки, които го прибират до известна степен (много е индивидуално обаче това с прибирането на пъпа), но вие залепихте ли лепенка на пъпа???Да опитате поне.Но с по корем, пъпът категорично няма да се прибере. само не ми казвай, че педиатърка ти е казала, че със спане по корем ще се прибере пъпът?

Общи условия

Активация на акаунт