Name it

  • 24 790
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Някой купувал ли е дрехи - детски с тази марка и какво мислите за тях?

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 19:22 от Floral

# 1
  • София
  • Мнения: 44 028
ако са name it- хубави са...ако са така както го пишеш...не ги знам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И аз съм купувала само name it от един магазин на бул Витоша

# 3
  • Мнения: 1 650
ако са name it- хубави са...ако са така както го пишеш...не ги знам.
Извинявам се, коригирам.
А какво производство са?

# 4
  • Мнения: 592
да и аз сега купих на мойте моми по 3 чифта дънки и по една поличка от тази марка name it.Много са хубави и особено ми хареса цената-всичко по 10 лв.Е няма други дънки с такава цена а моделите стоят страхотно

# 5
  • София
  • Мнения: 79
А от къде ги взе тези дънки за по 10 лв.?

# 6
  • Мнения: 592
В ХИТ Люлин има магазин за едно евро ли е ,за един лв.ли не знам точно.Там има страшно голям избор от дънки на тази марка.Мисля ,че бяха 6 модела дънки,1 модел къси полички и днес гледах и някакви якета но за момченца.Всички неща са по 10 лв,якетата са 20 и размерите са от 92 до много големи

# 7
  • София
  • Мнения: 79
Мерси Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
хубави са...цените са по-високи от посочените...това или са ментета или ишлемета...
Има едно магазинче до руски паметник.също и на витошка в един безистен ли как да го нарека ...

# 9
  • Мнения: 1 650
Свекито е купила на мойта 2 якета, дънки и пола.  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 44 028
Еми браво на свекито, със здраве да си ги носите Simple Smile))

дрехите са красиви, качествени и стоят много добре...поне каквото сме имали Simple Smile

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 745
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
хубави са...цените са по-високи от посочените...това или са ментета или ишлемета...
Има едно магазинче до руски паметник.също и на витошка в един безистен ли как да го нарека ...
Peace
има страхотни неща там в безистена на в.,но цени от 10 лв  Rolling Eyes...не съм сигурна  Wink....

# 12
  • Мнения: 2 522
В ХИТ Люлин има магазин за едно евро ли е ,за един лв.ли не знам точно.Там има страшно голям избор от дънки на тази марка.Мисля ,че бяха 6 модела дънки,1 модел къси полички и днес гледах и някакви якета но за момченца.Всички неща са по 10 лв,якетата са 20 и размерите са от 92 до много големи

А стига бе! Ако говориш за Евроланд /ленд/ - това не е истинската марка Нейм ит.
Предимно съм купувала от тия дрешки от магазина на площад Македония - поне с 20 процента по-евтино от този на Витошка.

# 13
  • Мнения: 592
Ами нямам идеа истински ли са,на етикетите си пише name it,има си и др.етикети с цени на др.страни в евро.Но мен лично не ме интересува дали са оригинални или не,много хубаво стоят,интересни модели са,а и за тази цена мисля,че са страхотни.Купувам на голямата дънки и от по известни и доста по скъпи марки,но честно казано не виждам някаква разлика в качество и изработка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10268128

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 20:55 от buba_dokeva

# 14
  • Мнения: 84
имам няколко дрешки с тази марка, доволна съм от качеството, от ранга на  H&M според мен

# 15
  • Мнения: 2 522
Ами нямам идеа истински ли са,на етикетите си пише name it,има си и др.етикети с цени на др.страни в евро.Но мен лично не ме интересува дали са оригинални или не,много хубаво стоят,интересни модели са,а и за тази цена мисля,че са страхотни.Купувам на голямата дънки и от по известни и доста по скъпи марки,но честно казано не виждам някаква разлика в качество и изработка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10268128


Ще ходя в Хит-а. Нейм ит са си.

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
и аз явно,ще скона до там  Peace
да не оберете всичко 98см  Laughing

# 17
  • Мнения: 592
Няма,няма аз не купувам 98,така,че ще има за теб.Аз взех много често да ходя до там защото все чакам нещо ново да пуснат.Абе станах клиент на този магазин,дано и нещо друго да пуснат.От тези модели вече почти всичко имаме.

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 393

Е, хубава работа! Сега и път до Хит Люлин ми отвори  Laughing Добре, че имаме някаква брошура да се оправдая пред мъжа. На мен ми изглеждат ОК. До сега съм купувала от гореспоменатите други 2 места.
Явно ще има бой за 98 Wink

# 19
  • Мнения: 592
Ами освен една сбирка да си спретнем,ще купим дънки,пък и кафенце ще пийнем.А пък аз ще следя за нови стоки и отстъпка ще искам за рекламна дейност Wink Wink Wink

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 393
Ами освен една сбирка да си спретнем,ще купим дънки,пък и кафенце ще пийнем.А пък аз ще следя за нови стоки и отстъпка ще искам за рекламна дейност Wink Wink Wink
Може и отстъпка за количество. Сега ще видиш ти как ще го налази форума този магазин. Да си беше мълчала.  Hug Благодаря ти   bouquet
btw Такъв магазин, euroland, май има и в  другия Хит и май някъде другаде го мярках (на Македония, май newsm78). Дали и там има?

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ами освен една сбирка да си спретнем,ще купим дънки,пък и кафенце ще пийнем.А пък аз ще следя за нови стоки и отстъпка ще искам за рекламна дейност Wink Wink Wink
Може и отстъпка за количество. Сега ще видиш ти как ще го налази форума този магазин. Да си беше мълчала.  Hug Благодаря ти   bouquet
btw Такъв магазин, euroland, май има и в  другия Хит и май някъде другаде го мярках (на Македония, май newsm78). Дали и там има?
ейййй,хайде дайте инфо дали има и на македония,че люлин ми е мноооого далеч Tired

# 22
  • Мнения: 592
Ами да,нека и мамите живеещи и до другия ХИТ да пишат и да кажат дали и там има.
А за отстъпката за количество-не дават бе,не искат Mr. Green
аз колко купих и за моите и за подаръци съм подготвила и една приятелка водих-ама те си мълчат.
А бяха получили едни дамски анцузи,сладки бяха(за домашни де) и бяха промоция 2 бр за 10 лв.Аз като ги видях се ослушах и не взех,днес вече нямаше и помен от тях.Мацката ми каза,че дошли едни и направо изкупили всичко.Та хората и като на едро си пазаруват.

# 23
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Toчен адрес на магазина може ли?
След като мина тунела и на къде ?
Не съм за 98 Mr. Green

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 393
Toчен адрес на магазина може ли?
След като мина тунела и на къде ?
Не съм за 98 Mr. Green
http://www.hit-hipermarket.bg/?p=contact
Утре на отчет какво има Wink

# 25
  • Мнения: 592
И аз ще скокна утре пак,още едни дънчици да взема,че току виж не останали.

# 26
  • Мнения: 592
Toчен адрес на магазина може ли?
След като мина тунела и на къде ?
Не съм за 98 Mr. Green
от тунела все направо,като стигнеш Билата завиваш на дясно и после все направо -посока Обеля

# 27
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 393
Буба, а случайно да имаш идея кога зареждат? В определен ден или...?

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Такъв магазин в Хит-Младост няма.

# 30
  • софия
  • Мнения: 25 393
Такъв магазин в Хит-Младост няма.
Euroland няма?


Аз съм почти сигурна, че има. Въпросът е дали и там има дрехи на Name it.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти сега ме уби, никога не съм виждала такава табела и подредба, а пазарувам от там често. Сигурна съм, че няма, тази седмица ако пак от там пазарувам ще огледам пак и ще пиша. Детско има само Бокал.

# 32
  • софия
  • Мнения: 25 393
То си е отделен магазин, преди входа за хипермаркета. Да не са го затворили, че не съм ходила отдавна в Младост newsm78 Но пък, в сайта го има Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, разбрах те, то там има доста магазини, сега си ги прехвърлях на ум, но такава табела не съм виждала. Сега ще пусна снимката и в нашата тема за Младост и поне утре /че вече е доста късно/ все някоя мама ще се сети.

# 34
  • Мнения: 98
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Аз  съм купувала дрехи с тази марка от едно квартално магазинче, за което знам, че собственичката му  ходи до Турция и оттам го зарежда и изобщо не знаех, че са "някаква" марка Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 217
Още днес отивам в Хит-Люлин.
Харесвам тази марка.Детето има панталон,яке,шапка.
Всичко качествено и удобно.

# 37
  • Мнения: 592
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери
Имах нещастието да го посетя тази седмица случайно
Вътре прилича по-скоро на магазин секънд хенд Sick Беше ужасно
Същия магазин има и на Свети Наум в един хотел,на същата фирма са,ако на някой му е по-удобно може да не се разкарва до Младост
Нещата изглеждат еднакво зле и на двете места
Имах неблагоразумието да си купя дънки оттам и на второто сядане се скъсаха ooooh! Плата толкова стар,че направо се цепи Mr. Green

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Name it имат борса в сградата зад "София прес"- двуетажна сграда отзад, влиза се по стълбите към втория етаж зад кафето, което е на първия.


 Често зареждат. Подават и на дребно. Повече избор има за малки бебета, но напоследък започнаха да зареждат и за по-големи.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

# 41
  • София
  • Мнения: 44 028
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

eй, този, до уго се утрепах да го търся един ден  и така и не намерих там такъв магазин....Simple Smile))

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Магазина на площад Македония-детския  е на тези с аутлетите Имат и на Витошка мъжко и дамско до пица Уго близо,но там не продават отдавна детско

eй, този, до уго се утрепах да го търся един ден  и така и не намерих там такъв магазин....Simple Smile))
Да ти кажа не си изпуснала кой знае какво Понякога правят добри намаления,но като цяло качеството не е на ниво,иначе има интересни неща

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, такъв магазин със сигурност няма в Хит-Младост, мамите от Младостката тема също го потвърдиха, поне да не се разхождате напразно. За Принцес аутлета зад Хит - нямам представа.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
Такъв мазгазин има САМО В ХИТ-ЛюЛИН

# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Имаме доста дреешки на тази фирма, но не са купувани от БГ. Доволна съм от качеството, но тези цени от 10лв, за които говорите  newsm78?!

# 46
  • Мнения: 1 217
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме
Може ли да споделиш какво има,и дали си заслужава ходенето.

# 47
  • Мнения: 139
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме
Може ли да споделиш какво има,и дали си заслужава ходенето.
Аз купих на сина ми от тези дънки. Не са лоши и мен ме изненада цената за тази марка. Най-вероятно не са много истински, но пък ми хареса как му стоят. Та такъв магазин има и на спирка Оряхово - Захарна фабрика. Незнам дали ги има дънките и там, но магазина е същия.

# 48
  • Мнения: 1 650
Ами нямам идеа истински ли са,на етикетите си пише name it,има си и др.етикети с цени на др.страни в евро.Но мен лично не ме интересува дали са оригинални или не,много хубаво стоят,интересни модели са,а и за тази цена мисля,че са страхотни.Купувам на голямата дънки и от по известни и доста по скъпи марки,но честно казано не виждам някаква разлика в качество и изработка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10268128

И на тази поличка каква й е цената?

# 49
  • Мнения: 1 650
В 1 магазин на Красно Село също продават дрехи с тази марка.

# 50
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
[[/quote]
И на тази поличка каква й е цената?
[/quote]

Цената и е 10лв, като на дънките Peace

# 51
  • софия
  • Мнения: 25 393
..... Та такъв магазин има и на спирка Оряхово - Захарна фабрика. Незнам дали ги има дънките и там, но магазина е същия.
Може ли да ми обясниш къде? Спирка Оряхово е спирката на 83 ли? Да не е някъде в търговския център, където има Skyline и др. магазини?[

Момичета, такъв магазин със сигурност няма в Хит-Младост, мамите от Младостката тема също го потвърдиха, поне да не се разхождате напразно. За Принцес аутлета зад Хит - нямам представа.
Заблуждението е мое. Благодаря ти за пояснението и се надявам не съм подвела никого   bouquet

# 52
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661




Уникални.И още 2 чифта дънки за моя и едно яке за него.
После снимки.

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 393
Много хубави! Със здраве да ги носите!

Деси, якето от Люлин ли го взе? Колко струва? Размер?
Май като се наспи зверчето ще палим подметките Crazy
Имам усещането, че ако продължим да рекламираме магазина, някои по-нагли персони може и да завъртят търговия в Продавалника.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:41 от zvanche

# 54
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Аз ще отговоря вместо Деси , ние купихме същото яке в неделя за 15лв имаше размери/2-3години;3-4;4-5; и така до 7-8/.

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 393
Благодаря, Нанди  bouquet Тя и Деси ми отговори Hug  bouquet
Ще се разходим днес за яке и поличка, и... още нещо все ще харесам Wink

# 56
  • Мнения: 592
Хайде и аз да се отчета,за момчета не видях дънки.Снимах якенцата за момчета и последното цикламенко е пролетно якенце-дамско.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009
питах ги кога получават стока-казаха всеки вторник и петък.

# 57
  • Мнения: 590
Хайде и аз да се отчета,за момчета не видях дънки.Снимах якенцата за момчета и последното цикламенко е пролетно якенце-дамско.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009
питах ги кога получават стока-казаха всеки вторник и петък.

Случайно да запомни цената на черното яке с плетените ръкави  Simple Smile.Много благодаря  Hug

# 58
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
20lw аз взех същото Peace
2 чифта дънки за момче взех.Има.
Те са по към края

# 59
  • Мнения: 590
Desi_2,   благодаря  Hug и мъж ми ги е взел за толкова , но от магазина , който се намира м/у Екзарх Йосиф и Пиротска на завоя има трамвайна линия.Много кофти обяснявам , ама ...може и да се сети някой .Края на пазар Кирков като се тръгне към Пиротска от лявата страна се пада магазина .

# 60
  • София
  • Мнения: 640
Mами, извинете ме! Аз така и не разбрах Embarassed Магазина в самият ХИТ ли е и как да го позная?

# 61
  • софия
  • Мнения: 25 393
Буба, ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за споделеното и за това, че си си направила труда и си снимала Hug  bouquet
iankampanova, магазинът след информация, отдясно, на път за входа на супер-а.

# 62
  • Мнения: 592
Моля,за нищо.Радвам се,че ви бях полезна.
А за снимките така съм се крила днес,че направо после сама си се смях.Ако някой ме гледаше отстрани сигурно ще си помислеше,че ще открадна нещо.Майтап Grinning

# 63
  • Мнения: 98
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери
Имах нещастието да го посетя тази седмица случайно
Вътре прилича по-скоро на магазин секънд хенд Sick Беше ужасно
Същия магазин има и на Свети Наум в един хотел,на същата фирма са,ако на някой му е по-удобно може да не се разкарва до Младост
Нещата изглеждат еднакво зле и на двете места
Имах неблагоразумието да си купя дънки оттам и на второто сядане се скъсаха ooooh! Плата толкова стар,че направо се цепи Mr. Green
и аз като ги видях нещата (не съм купувала от там нищо) ми се сторих ужасно стари, защото съм била в магазини на тези марки в чужбина и не бях видяла нищо от тези неща там... явно продават ужасно застояла стока там  Confused

# 64
  • София
  • Мнения: 640
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери
Имах нещастието да го посетя тази седмица случайно
Вътре прилича по-скоро на магазин секънд хенд Sick Беше ужасно
Същия магазин има и на Свети Наум в един хотел,на същата фирма са,ако на някой му е по-удобно може да не се разкарва до Младост
Нещата изглеждат еднакво зле и на двете места
Имах неблагоразумието да си купя дънки оттам и на второто сядане се скъсаха ooooh! Плата толкова стар,че направо се цепи Mr. Green
и аз като ги видях нещата (не съм купувала от там нищо) ми се сторих ужасно стари, защото съм била в магазини на тези марки в чужбина и не бях видяла нищо от тези неща там... явно продават ужасно застояла стока там  Confused
http://www.name-it.com/#/home

това всъщност са EXIT марката...като народност не съм сигурна..европейски са си....от типа на H&M са.
марката е датска, мисля компанията се казваше Бестселър и към нея са марките Vero Moda, Jack &Jones, Only, Name it
има един аутлет, шопинг мол ли се води - Принцес, в Младост, зад Хит-а
там има един магазин, в който продават разни неща на Бестселър, има съответно и на Name it
лошото е, че няма богат избор на размери
Имах нещастието да го посетя тази седмица случайно
Вътре прилича по-скоро на магазин секънд хенд Sick Беше ужасно
Същия магазин има и на Свети Наум в един хотел,на същата фирма са,ако на някой му е по-удобно може да не се разкарва до Младост
Нещата изглеждат еднакво зле и на двете места
Имах неблагоразумието да си купя дънки оттам и на второто сядане се скъсаха ooooh! Плата толкова стар,че направо се цепи Mr. Green
и аз като ги видях нещата (не съм купувала от там нищо) ми се сторих ужасно стари, защото съм била в магазини на тези марки в чужбина и не бях видяла нищо от тези неща там... явно продават ужасно застояла стока там  Confused
Добре де!? Не става ли въпрос за Хит Люлин ? Защо коментирате Младост, като там нямало такъв магазин?

# 65
  • Мнения: 98
писала съм - аутлет шопинг център (или както там се нарича) Принцес, зад Хит-а в Младост. Магазинът беше там през декември. Ако този месец са го премахнали - нямам представа
Но както уточнихме с chocha - дрехите явно са от доста стари колекции, аз детски дрехи от там не съм купува, само съм ги виждала
няма богат избор на размери

# 66
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз вече си купих от поличките и панталоните в продавалника с/у 15 лв.  ooooh!. Не разбрах има ли още в магазина за да купя и на голямата ми дъщеря, която е на 12 год., всъщност има ли 140 см.?

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
iankampanova коментираме Младост,защото там има магазин,в който се продават такива дрехи
Този магазин с дрехите по 10лв е в Хит Люлин
Темата е за марката дрехи и просто обсъждаме къде ги има,кое точно не разбра?

# 68
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз днес се разходих (направо си беше цяло пътуване) до люлин.
ами,какво да ви кажа....,взех една пола,за да не съм се разхождала на празно.
просто самия маг. ми е много  Sick
беше ми гадно да се ровя,а точно така бяха намятани повечето неща.поличките бяха на закачалки и взех една 104см.,защото нямаше 98  Rolling Eyes.а,иначе сигурно от полите имаше 20бр(изложени)дънки-100бр. и т.н

въпреки всичко,отново искам да благодаря на buba_dokeva,за това че си направи труда да ни обясни  Peace

# 69
  • Мнения: 592
Аз вече си купих от поличките и панталоните в продавалника с/у 15 лв.  ooooh!. Не разбрах има ли още в магазина за да купя и на голямата ми дъщеря, която е на 12 год., всъщност има ли 140 см.?
Мисля ,че има до 152 или нещо подобно

# 70
  • Мнения: 592
аз днес се разходих (направо си беше цяло пътуване) до люлин.
ами,какво да ви кажа....,взех една пола,за да не съм се разхождала на празно.
просто самия маг. ми е много  Sick
беше ми гадно да се ровя,а точно така бяха намятани повечето неща.поличките бяха на закачалки и взех една 104см.,защото нямаше 98  Rolling Eyes.а,иначе сигурно от полите имаше 20бр(изложени)дънки-100бр. и т.н

въпреки всичко,отново искам да благодаря на buba_dokeva,за това че си направи труда да ни обясни  Peace
Да самият магазин си е точно типичните левчета.Аз също преди много,много не влизах там.
Ако видя нещо интересно там,пак може да се пробвам да снимам и да ви ги покажа,за да не се разхождате напразно.
Поздрави

# 71
  • софия
  • Мнения: 1 745
аз днес се разходих (направо си беше цяло пътуване) до люлин.
ами,какво да ви кажа....,взех една пола,за да не съм се разхождала на празно.
просто самия маг. ми е много  Sick
беше ми гадно да се ровя,а точно така бяха намятани повечето неща.поличките бяха на закачалки и взех една 104см.,защото нямаше 98  Rolling Eyes.а,иначе сигурно от полите имаше 20бр(изложени)дънки-100бр. и т.н

въпреки всичко,отново искам да благодаря на buba_dokeva,за това че си направи труда да ни обясни  Peace
Да самият магазин си е точно типичните левчета.Аз също преди много,много не влизах там.
Ако видя нещо интересно там,пак може да се пробвам да снимам и да ви ги покажа,за да не се разхождате напразно.
Поздрави
Hug

# 72
  • Мнения: 575
Аз съм купувала такива дрехи на малката от Аутлета в Младост, но такива цени няма. Мини поличка е 35-40 лв. След празниците ги бяха намалили малко дрешките. Има много сладки моделчета, но няма голям избор, за размери да не говорим.

# 73
  • Мнения: 590
Да питам утре дали работят и от колко отваря,  ако някой е забелязал работното време .За Хита в Люлин ми е въпроса , че взех няколко якета и дънки от този магазин за , който писах , но нямат малки номера от дънките и ще трябва да се замъкна до Люлинския.

# 74
  • Мнения: 592
Работят и събота и неделя.Мисля,че отварят от 10 часа

# 75
  • Мнения: 590
Работят и събота и неделя.Мисля,че отварят от 10 часа

Много благодаря  Hug

# 76
  • Мнения: 1 650
Аз вече си купих от поличките и панталоните в продавалника с/у 15 лв.  ooooh!. Не разбрах има ли още в магазина за да купя и на голямата ми дъщеря, която е на 12 год., всъщност има ли 140 см.?
Това от интернет ли е или от мякой магазин?

# 77
  • София
  • Мнения: 44 028
Аз вече си купих от поличките и панталоните в продавалника с/у 15 лв.  ooooh!. Не разбрах има ли още в магазина за да купя и на голямата ми дъщеря, която е на 12 год., всъщност има ли 140 см.?
Това от интернет ли е или от мякой магазин?

www.prodavalnik.com
нещо като подфорума за покупко-продажби тук....т.е. разширената му версия.
Още вчера си го мислих, че ще има и такива тарикати.

# 78
  • Мнения: 1 298
Този магазин на Name it фирмен ли е?
Дали сте обърнали внимание? Или просто продават И тази марка?

Според тях, в БГ нямат магазин, няма и дистрибутор.
Но може и от чужбина да ги купуват.
Иначе изглеждат " истински" на снимките.

# 79
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
От секънд хенд магазините редовно снабдявам детето с дрехи на тази марка на смешни цени.

# 80
  • София
  • Мнения: 44 028
Да, в БГ няма официален техен магазин...

# 81
  • Мнения: 98
Този магазин на Name it фирмен ли е?
Дали сте обърнали внимание? Или просто продават И тази марка?

Според тях, в БГ нямат магазин, няма и дистрибутор.
Но може и от чужбина да ги купуват.
Иначе изглеждат " истински" на снимките.
ами аз като ги сравнявам тези от магазина на Витошка с тези от фирмените им магазини в чужбина - разлика не виждам, но и цената в магазина на Витошка не беше 10 лв пола
тези в аутлетите нямам идея от къде идват, може би, понеже когато една фирма поръча на завода 200 бр, а те произведат 220, останалите 20 отиват в такива магазини, но това си е моя теория
иначе във фирмените магазини на марката ценита са доста по-високи от коментираните тук

# 82
  • Мнения: 1 298
Ясно, значи става въпрос за някакъв аутлет.
Помислих си да не би да има вече фирмен магазин техен в София.
Интересувам се,понеже имам интерес към тази марка и от месец си разменяме писма.

Иначе да цените са доста ниски.Може би стара колекция и са намалени.

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203

тези в аутлетите нямам идея от къде идват, може би, понеже когато една фирма поръча на завода 200 бр, а те произведат 220, останалите 20 отиват в такива магазини, но това си е моя теория


Аутлетите продават маркови стоки от отминали колекции на намалени цени. Това са по същество аутлетите. Отделен е въпросът, че в Бг нещата пак са объркани.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Този магазин на Name it фирмен ли е?
Дали сте обърнали внимание? Или просто продават И тази марка?

Според тях, в БГ нямат магазин, няма и дистрибутор.
Но може и от чужбина да ги купуват.
Иначе изглеждат " истински" на снимките.
Зареждат от Турция

# 85
  • Мнения: 98
ами поне по-стари са с около година, според мен
вчера бях в магазин на Name it -  имаше нова колекция, и старата намалена, и не видях нищо от нещата показани в тази тема

Ясно, значи става въпрос за някакъв аутлет.
Помислих си да не би да има вече фирмен магазин техен в София.
Интересувам се,понеже имам интерес към тази марка и от месец си разменяме писма.

Иначе да цените са доста ниски.Може би стара колекция и са намалени.

искаш да откриеш магазин в София ли? Стискам палци, ще бъде страхотно   bouquet

# 86
  • Мнения: 1 298
Искам, но не в София. Simple Smile

И аз се надявам да стане.
Мисля, че са добро качество на не много висока цена.
Дизайна им също ми харесва. Винаги намирам хубави дрехи за дъщеря ми.

# 87
  • Мнения: 1 217
От секънд хенд магазините редовно снабдявам детето с дрехи на тази марка на смешни цени.
Всичките дрехи на детето ми са от марките Name it,Gap,L.O.G.G.,H&M,Friends и другитемарки които се сетите.
Всичко взето от магазините секънд хенд.Даже повечето от тях съм ги купувалас етикетите.

# 88
  • софия
  • Мнения: 25 393
Аз вече си купих от поличките и панталоните в продавалника с/у 15 лв.  ooooh!. Не разбрах има ли още в магазина за да купя и на голямата ми дъщеря, която е на 12 год., всъщност има ли 140 см.?
Това от интернет ли е или от мякой магазин?

www.prodavalnik.com
нещо като подфорума за покупко-продажби тук....т.е. разширената му версия.
Още вчера си го мислих, че ще има и такива тарикати.
Да. И аз споделих същото мнение, а сега вече е само въпрос на време е да се наводни Продавалника, особено след темата тук.

Floral, не се ядосвай! Не си се набутала много. Там видях дънки "колекция 2008, & … ; БГ!" за "скромните" 30лв. Същите днес ги имаше за 10 лв.

Аз съм доволна. Преди там нямаше такива неща. По принцип, много харесвам моделите и кройките на марката. Днес взех на малката сребристо, сатанено яке (снимката на Desi), поличка и гъзарски дънкови панталонки до под коляното, леко потурести. Имаше и около 4-5 готини модели дънки. Ходих и до другия магазин в Захарна фабрика, за който беше писала vike, но там няма толкова дрехи и различна номерация, както в този в Хит.

# 89
  • Мнения: 592
От тези до коляното и аз взех и на двете ми момичета.Страхотно стоят.Само чакам малко да се затопли времето и ще стават мацки LaughingИ поличките също стоят много добре.Ако има нещо готино тази седмица ще ви пиша

# 90
  • софия
  • Мнения: 25 393
От тези до коляното и аз взех и на двете ми момичета.Страхотно стоят.Само чакам малко да се затопли времето и ще стават мацки LaughingИ поличките също стоят много добре.Ако има нещо готино тази седмица ще ви пиша
Hug Hug Другият път може да си направим среща по женски, че мъжи само сумтя и ме изнерви! Като гледам и малките са горе-долу на една възраст Simple Smile Освен това повече няма да ходя събота-неделя. Много хора има.

# 91
  • Мнения: 592
Аз още кога го предложих.Правим се среща,пазаруваме си,кафенце си пием.Само да имаше и един детски клуб там и идилията щеше да бъде пълна.
 WinkСамо казваш и тръгваме.Аз ходя почти през ден,защото пазарувам от ХИТа.А пък и като е студено времето  навън ,за малката си е един вид разходка там.

# 92
  • Мнения: 1 650
А ние освен сивото сатенено яке, имаме и 1 малко мъжко , синичко с цип настрани и футболни топки, но пак е много яко. А на дънките имата ли закачени свирки?

# 93
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
А ние освен сивото сатенено яке, имаме и 1 малко мъжко , синичко с цип настрани и футболни топки, но пак е много яко. А на дънките имата ли закачени свирки?
Moже ли снимка на момчешкото? Praynig

# 94
  • София
  • Мнения: 1 433
Леле, ще се гръмна #Cussing out
добре че споделихте, аз винаги го подминавам това магазинче, щото си го мисля за левче и китайски боклуци Rolling Eyes
иначе съм фен на марката, но от Бг. не съм купувала, праща ми ги приятелка от Англия, там правят страхотни разпродажби, да не говорим пък сега по кризата.
Ясно е че ще се ходи до магазинчето LaughingБлагодаря момичета за инфото  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 650
Вчера се разходих до магазина и взех едни дънки от потурките. Иначе синичкото яке го нямаше.

# 96
  • Мнения: 592
И аз днес ходих,ама нищо ново няма.Дънките вече понамаляват като количества,дано да заредят и с нещо ново.Наличните вече не са ми интересни,имаме от всички Wink

# 97
Запис

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 14:50 от buba do

# 98
  • Мнения: 370
Да се включа и аз.Ние също си взехме от дънките,поличките,якетата и аз си взех едни дънки които са супер удобни и стоят готино.Досега също съм купувала на тази марка дрехи от магазина в безистена на Витошка и честно да си кажа разлика не видях,а доста дрехи имаме от тях.Според мен са си готини и за цената си са адски качественни. Peace
А и забравих имаше едни бебешки гащеризони по 7 лв.,същите са на тройна цена.

# 99
  • софия
  • Мнения: 25 393
al_ria, никой не е казал, че е пълна линия или колекция. Точно напротив - всички казваме "ишлемета". Не сме казали и че е някакъв лъскав магазин.
Мисля, че цената оправдава обстановката. На който не му харесва - има избор. Отиваш на Витошка и плащаш за същото нещо подобаващата цена. Ама е от "лъскавия" магазин.После го обличаш на детето и там с блестящи букви пише, че е от Витошка. А и то като 2 пъти се пусне по пързалката и полази малко голяма разлика ще "направи".
Не ме разбирай погрешно. Не се заяждам, но е тъпо да правиш подобен коментар, имайки предвид какво коментираме - цената.
Аз също не виждам никаква разлика между купуваните на тази марка дрехи от безистена на Витошка и магазина към Руски паметник (и той е един "подреден и немизерен" Whistling), дрехите, които са ни пращали от чужбина и тези от Euroland.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не са никакви  ишлемета  Crazy
Говорих специално с управителя на магазина Дрехите се внасят от Германия Това са стари модели и там се изкупуват
Мисля,че тази дума стана нарицателна като аутлетите и се използва вече постоянно Peace

# 101
  • софия
  • Мнения: 1 745
на мен и на руски паметник и на витошка са ми  мизерни  Laughing Flutter Peace
ще пазарувам само в най-най лъскавите и ще си сложа лъскав аватар  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 10:07 от dani777k

# 102
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Общо взето не ме интересува дали ще вляза на Витошка в някой м-н или в такъв за 1лев.
На Руски същите дънки са над 30лв.
Говорим за една марка и за едно и също качество.
Дрехите са повече от перфектни.Якетата които взех са уникални.
Като изработка и как са ушити.
И магазина не е чак толкова мизерен.
Според мен са стари модели,защото имаше и много дамско на Веро мода и др марки.
Абе с 2 думи страшен удар.
Момичетата да пишат кога има нещо ново.Че на мен ми е далечко.  bouquet

# 103
  • софия
  • Мнения: 1 745
къде има на веро мода?
в аутлета в младост,или в люлин?

# 104
  • Мнения: 1 298
Не съм влизала в нито един от споменатите магазини.

Но все пак имайте предвид, че това не са съвсем реални цени значи.
След като взимат стари колекции, разбира се че ще са евтини.
Но марката не е чак толкова евтина по принцип, така че разбираемо е
ако отвориш нормален магазин с нови колекции да не продаваш на 3 лева.
Не мисля, че това има нещо общо с къде е магазина и колко е лъскав.

# 105
  • софия
  • Мнения: 1 745
според мен пък има значение къде е маг.  Peace
в смисъл,че цената на наема,който плащаш сигурно,ще повлия е на крайната цена на продукта
съвсем дуго е ако "вземеш" предствителство  Peace

# 106
  • Мнения: 1 298
Не мисля, че цената ще повлияе.

Те имат препоръчителна цена за пазара, която по мое наблюдение се спазва.
Естествено това при условие, че купуваш директно от тях и сте се споразумели.

При магазина, който се обсъжда това едва ли се е случило обаче.
Точно този пазар няма как да се контролира от тях,
колкото и да е лош за имиджа им.

# 107
  • софия
  • Мнения: 1 745
това исках да кажа и аз  Peace
едно е да имаш споразумение,а съвсем друго ,ако просто изкупуваш от някъде по време на разпродажби,и ти си отвориш маг. примерно в идеален център, а аз по същия начин съм се сдобила с въпросната "стара" колекция,но моят маг. е в люлин.
е,как ще продаваме на едни и същи цени?!

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
в  Люлин има Веро мода
Аз на малката взех само пола,че другите неща не ми харесаха,но за мен си накупих туй онуй и като видна столична клошарка ще си ги нося  Mr. Green
Взех си 2 якета и 2 панталона

# 109
  • Мнения: 67
аз съм клиент на магазина на сф прес и съм доволна и от зареждане то там , вмомента имат 20% намаление и доста богат избор ,въпрос на избор е всеки да пазарува от където му харесва  Grinning

# 110
  • Мнения: 202
Ахаха и аз ходя там--а до кога е намалението им,дали знаете

# 111
  • Мнения: 553
Хайде и аз сред феновете на тези дрешки  Sunglasses
Малкия има вече доста дрешки от там. Купувам от София Прес  Peace
Да споделя: Купих тази година на малкия ескимос - много хубав за около 70 лв., по късно го видях в Аутлет Младост за .......... 199.00 лв  Shocked
Много съм доволна от дрешките - гОтини модели, с не лошо качество  Hug

# 112
  • Мнения: 98
Къде е този магазин при София Прес?

# 113
  • Мнения: 553
Nelly, като застанеш с лице КЪМ Бриколаж, и се обърнеш надясно - има борса за детски играчки в съседните сгради. Аз най-често пазарувам от сградата която е зад гърба на тази сграда, която гледа към цариградско. Има табела на която пише че има борса за детски играчки /но има и дрехи/ Дилор или Диор....или нещо подобно. На втори етаж  се качвам - има много играчки на прекрасни цени и хубави дрехи на Neme it. Всички дрешки които съм взимала от там са били качествени. Но тъй като там предимно продават на едро, трябва да имаш време да си разглеждаш дрехите, не е поредено както в хубавите магазини.

# 114
  • Мнения: 98
благодаря   bouquet ще се посети

# 115
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Нещо ново има ли? Hug

# 116
  • Мнения: 592
Деси ако питаш за Люлин,няма нищо ново.Днес ходих до Хита но магазина днес и утре е в ревизия а миналата седмица като ходих нищо ново не видях.Ако се появи нещо ново и готино веднага ще ви пиша.

# 117
  • Мнения: 1 477
За мамите от Пловдив:дрешки с марката  Name it има в Euroland във Форум Тракия и на главната.Вчера взех за малкия страхотни дънки.За съжаление,изборът не е голям,но номера има.

# 118
  • Мнения: 98
официалният сайт на марката има онлайн магазин с доставка до Бг
цените обаче са си редовните

# 119
  • Мнения: 69
да се включа и аз
много харесвам тази марка, малката има поне 5-6 дрешки на нея, купувам от аутлета в младост и едно магазинче в лозенец. Цените, които казвате направо ме изумяват Shocked, аз не съм взимала нищо под 20лв. Rolling Eyes
вчера тъкмо се сдобихме с тази поличка срещу 25лв.


много ми допадна, че има вътре ластик с копчета, че мойто дете е дребосъче и всичко му хлопа Mr. Green

# 120
  • Мнения: 1 298
Къдричка, и мене цените ме изумяват.
Не само, че редовно пазаря от тях за дъщеря си, ами и искам да ги продавам в БГ.
Е като знам какви са условията и колко трудно се оказа...направо се чудя от къде се снабдяват с марката и то на такива цени.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 391
Мисля, че са холандски и са много хубави. Аз често купувах на каката от магазина на Витошка (до Уго), който после се премести на ъгъла на бул. Македония и ул. 20-ти април

# 122
  • Мнения: 98
Мисля, че са холандски и са много хубави
Датска е марката.

http://www.bestseller.com/en-US/AboutBestseller/History/Pages/History.aspx

# 123
  • Мнения: 592
Днес ходих пак до Хита.Няма нищо ново и вече дънките са се поизчерпили.Попитах една от продавачките дали ще има нови дрешки и тя ми отговори,че скоро чакали нов контейнер и били отишли в чужбина да ги пазаруват(не питах кои те,но сигурно шефовете)
Не ми каза обаче кога е това скоро,явно и тя не знае.
Така,че ако се появи нещо ще пиша.
Поздрави

# 124
  • Мнения: 1 650
Най- вероятно стоката ще е лятна, че по марковите магазини вече имат пролетно- лятна колекция.

# 125
  • Мнения: 202
Откакто свекарва ми ни подари едно панталонче на марката като се роди малкия---полудях--обиколила съм цяла Сф #Crazy #Crazyнай-си заслужава посещението в магазина на Сф Прес и този на пл. Мак-я--в тях са прилични цените--а що се отнася за този в аутлета в Младост--- #2gunfire #2gunfireтия са луди там-сложили са едни цени каквито #Crazy---дрехите са хубави, но е неприятно че имат възрастови "дупки" и повечето неща са по 1-2бройки Sad

# 126
  • Мнения: 288
много дрешки от марката имаме. Носим ги, после ги подаряваме и още са като нови - качество/цена - отлично

# 127
  • Мнения: 733
Вчера взех дънки от тази марка за каката от Принцес аутлет. 25лв. (намалени от 38) бяха и са наистина жестоки - изчестени, прави, цвят мастило с прави джобове с червен конец  Crazy идеални за слабо момиче - омръзна ми да й висят дънките като изхлузени... Имаше малко детски неща, но доста намалени доколкото видях - бебешките бяха до към двайсетина лева и бяха адски сладурски. Като за моята обаче нищо друго нямаше.

Има ли още намаление в София прес? Скоро не съм ходила там...
А в този магазин в Люлин заредили ли са нещо, ще се радвам да споделите, защото ми е адски далечко  Simple Smile

# 128
  • Мнения: 2 132
За мамите от Пловдив:дрешки с марката  Name it има в Euroland във Форум Тракия и на главната.Вчера взех за малкия страхотни дънки.За съжаление,изборът не е голям,но номера има.
И аз ги видях в Евроленда. Супер изглеждаха, но май почваха от 1 1/2 номерацията. Иначе бяха по 10лв.

# 129
  • София
  • Мнения: 44 028
а някой скоро ходил ли е??? има ли пролетни якета с тънки подплати за момчета????

# 130
  • Мнения: 595
А къде се намира магазина в Люлин? Уж знам всички магазинчета за хубави дрешки в района, но на тази мака не съм виждала.

# 131
  • софия
  • Мнения: 25 393
а някой скоро ходил ли е??? има ли пролетни якета с тънки подплати за момчета????
Аз минах от там в събота. Единственото ново за мен, което видях, бяха пролетни спортни дамски якета от изкуствена кожа на Vero Moda (но не съм ходила повече от месец). Готини бяха. 30 лв. Друго не видях, но ако Буба се включи, ще каже най-точно, че тя е нашият надежден информатор  Wink

# 132
  • Мнения: 592
Ето ме момичета.Не пиша защото няма нищо ново,което да ви покажа.Аз съм ви обещала,че щом се появи нещо,веднага ще ви кажа и даже ще се пробвам и да снимам.Аз ходя през ден до Хита и днес ходих ама нищо ново.Пак питах една много любезна продавачка дали ще има нови детски дрешки и тя пак ми отговори,че сега били в Германия да пазаруват.Ама кога,какво тя естествено не знае.
Иначе тези дамски якенца ги има отдавна.Аз имам от това лилаво-розовото и даже ви го бях снимала,но явно не сте му обърнали внимание.И наистина е готино и а много хубаво стои.Това е засега от мен,поздрави на всички и щом има нещо,ще пиша

# 133
  • софия
  • Мнения: 25 393
...Аз имам от това лилаво-розовото и даже ви го бях снимала,но явно не сте му обърнали внимание.И наистина е готино и а много хубаво стои.Това е засега от мен,поздрави на всички и щом има нещо,ще пиша
Напротив. Помня шпионските ти снимки  smile3509, но си признавам, че не помня добре модела. Това, което гледах беше охра, но щом ти казваш сигурно е същия модел  Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 44 028
Simple Smile мерси...явно другаде ще търся якенце...то ново -старо...аз така и не съм ходила, просто помня, че някой писа за якета и се чудих дали са пролетни и ако да дали има  все още за 3 годишно момче нещо....
че нещо за сега или зимни или някакви съвсееем тънички като за лятна вечер продават....

# 135
  • софия
  • Мнения: 25 393
Angel_Dust, имаше подплатени дънкови якенца, модел: тип бомбер, които според мен стават за пролетта. Буба ги беше снимала. На живо изглеждат доста по-добре.

# 136
  • София
  • Мнения: 44 028
ммм мерси - видях го сега нагора, дано има 102 р-р, ще се опитам да стигна някак тези дни до там Simple Smile)))
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009 такова нали и следващото...или те са зимни...

# 137
  • софия
  • Мнения: 25 393
Да, но от следващото не знам дали имаше Simple Smile Дънковите не го разглеждах като размери, но имаше доста.

# 138
  • София
  • Мнения: 44 028
а те са 20-тина лв нали...нещо такова пишеше?
ами ще отидем значи...ще накарам мъжо евентуално да ни закара - то как е работното време - събота-неделя? вечер?

# 139
  • софия
  • Мнения: 25 393
Да. Деси така беше писала. Работи и събота и неделя. Бях проверявала какво е работното време, но не го помня newsm78 Ние в събота бяхме там към около 7 и си беше отворено.

# 140
  • София
  • Мнения: 44 028
  bouquet
благодаря ти Simple Smile

# 141
  • Мнения: 592
Здравейте момичета,днес ходих до Хита.За децата няма нищо нова.
Има получени джинсови сака,дамски,пак на Vero Moda.Цветовете са като на коженките якенца-лилаво,оранжево,зелено.
От якенцата имаше получени белички,невероятни са,аз си купих-показвам снимка.
За джинсовите сака,ако някой иска като ходя ще снимам,аз не си купих защото не си падам по дж.сака иначе не са лоши.
Ето мойта придобивка,много готино Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338707&pid=11037152
На снимката не изглежда много добре,но всъщност е много мека кожа и на моите нови пролетни бели ботушки стой супер.Искам топло време.....

# 142
  • София
  • Мнения: 44 028
сладко изглежда...
мен мъжът ми утре или в неделя ще ме закара, че нещо сама няма да се оправя до там....
та случайно забеляза ли има ли детски момчешки якенца останали....
то аз за първи път ще ходя така че вс ще ми е ново Simple Smile)))

# 143
  • Мнения: 592
Имаше няколко ,днес ги погледнах.Май ви ги бях снимала,но не съм гледала какви номера са.Бяха на закачалките при дамските неща-сака,якенца.Там ги търси.Те днес пак ще получават стока,може нещо да се появи(аз ходих сутринта а те зареждат вторник и петък следобяд)
Тези белите якенца ги получили във вторник и днес аз и майка ми купихме последните 2-ве.Кога са ги видяли хората,кога са ги изкупили.Нещо съм пропуснала.

# 144
  • софия
  • Мнения: 25 393
Бубе, със здраве да си го носиш и ново да си купиш  Wink Hug

# 145
  • Мнения: 592
Благодаря ,звънченце.И вие да сте здрави Hug

# 146
  • София
  • Мнения: 44 028
ммм супер, много ти благодаря Simple Smile  Hug Hug  bouquet

# 147
  • Мнения: 592
Angel_Dust само да ти кажа,че магазина не е някакъв лъскав,да не останеш разочарована.Според мен си е нормален м-н,по добър от др.1 левче.Но някой от момичетата тук бяха разочаровани.
Иначе пук е хубаво,че можеш спокойно да си разглеждаш,да пробваш някое сакце или якенце,няма лудница.
Поздрави и дано има нещо и за момченцата,аз нали пусто все за моми гледам Wink

# 148
  • София
  • Мнения: 44 028
да, предполагам, нали пускахте снимки как изглежда...чесно казано все едно ми е магазина какъв е, ще се радвам ако намеря нещо подходящо, качествено и на страхотна цена, че като гледам някакви шушлячета с мрежичка или  памучно платче за подплата по 70-100лв и лошо ми става Simple Smile))

непременно ще се похваля ако   намерим нещо Simple Smile

# 149
  • София
  • Мнения: 44 028
А само дрешки ли продават или и обувчици? Simple Smile

# 150
  • Мнения: 592
обувчици няма,само дрешки.Дано по скоро да има и нещо лятно и готино.

# 151
  • Мнения: 36
Не са никакви  ишлемета  Crazy
Говорих специално с управителя на магазина Дрехите се внасят от Германия Това са стари модели и там се изкупуват
Мисля,че тази дума стана нарицателна като аутлетите и се използва вече постоянно Peace

Момичета,не се заблуждавайте,всичко е ишлемета!!!  Joy  Говоря с информация от извора така да се каже! Mr. Green Сестра ми работи в известна шивашка фирма вече 5-6 години / няма да споменавам имена/ и 90% от продукцията им е ишлемета за световно известни марки - GAP,Name it,H&M,Limon,LaRedute и какво ли още не!Не само детските дрехи,всякакви. И не е само тяхната фирма дето шие на ишлеме,тука в Русе шивашките фирми са над 600  #Crazy ,нали разбирате за какво става въпрос?!?! Simple Smile Та,такова нещо като "оригинало","истинско" и "фалшиво" няма - всичко се шие дали тук,дали в Турция или някъде другаде и после му се слага етикетчето на марката,което автоматически кара цената да скочи 6-7 пъти нагоре - повярвайте ми,казвала ми колко излиза дадено нещо с изработка,материали,труд,транспорт,и колко му слагат после в магазина...  #Crazy страшна работа е Simple SmileMr. Green Така че,нека който иска да ходи да си купува от "лъскавите" магазини - само дето то е същото като от "мизерните" - разликата е единствено в местоположението и наема на магазина!  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 595
Ембата, може ли да питаш твоята приятелка за магазин, където се продават техни дрешки? Ако действително са същите и може да си ги вземем на сносна цена, ще е супер!

# 153
  • Мнения: 36
Сестра ми,не приятелка,ама карай да върви!  Mr. Green  Ами,мила,те за БГ не шият,за това са и на ишлеме както казах,само за износ! Единствено ако им върнат нещо остава за вътрешен пазар - т.е. за служителите - така ми е взимала някои дрешки за без пари направо,но доста рядко се случва и са единични бройки! Иначе тук в Русе има един оказион детски - то е само един,де  Mr. Green,който се зарежда със стока от фалирали детски магазини и от Държавната агенция по еди какво си / не го запомних  Mr. Green / когато имат конфискувани детски дрехи. Нещата са "маркови",нови с етикетите и на сносни цени.Вчера и взех на мойта фръцла невероятна блуза/риза на George за 12лв,магазинната цена и е била 25лв - етикета все още си седаше,в София може и повече да струва!  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 595
Е, чак до Русе далечко ще ми е. Виждала съм доста неща на GAP, на които пише made in bulgaria, вече знам защо.

# 155
  • софия
  • Мнения: 25 393
Ишлемета, мишмелета, няма значение  Laughing Важното е, че са хубави и на добри цени! Grinning Дали са шити в БГ, Китай, Бангладеш и къде ли не - какво значение има? Нали има контрол върху качеството от съответната марка. Аз не ща да плащам наема на някой лъскав магазин и оправдавам заплатата на кисела продавачка. Ще си минавам регулярно през "гадното магазинче".

# 156
  • Мнения: 36
Това викам и аз!  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 187
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

# 158
  • София
  • Мнения: 44 028
купихме си 2  чифта дънки....
но яке не, имаше дънкови, по-големки бяха, но освен това са адски дебели, те са си зимни направо Wink купхме от друго място де.....но дънките ми харесват Wink пишете като има нещо ново Simple Smile))

# 159
  • Мнения: 592
Ишлемета, мишмелета, няма значение  Laughing Важното е, че са хубави и на добри цени! Grinning Дали са шити в БГ, Китай, Бангладеш и къде ли не - какво значение има? Нали има контрол върху качеството от съответната марка. Аз не ща да плащам наема на някой лъскав магазин и оправдавам заплатата на кисела продавачка. Ще си минавам регулярно през "гадното магазинче".
Peace съгласна съм с теб звънченце,искам хубави неща на хубави цени.
Angel_Dust със здраве да си носите и дънките и якенцето

# 160
  • Мнения: 140
И ние днес си взех ме дънки и мога да кажа , че са си много хубави Laughing

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета аз днес бях в магазина в Пловдив и гледах дънки на тази марка за моя син.Обаче ми се видяха много тесни в крачолите.Всички модели бяха супер тесни и се отказах да купя.Иначе модела беше много хубав,но на кое 2-3 годишно дете ще стане това крачолче,просто не ми е ясно.
Кажете вашите такива ли са?Най-различни цветове-светли,тъмни,черни,за 10лв.Но много тесни.

# 162
  • Мнения: 36
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

На кръговото,точно зад Първо районно.До него има едно фото. Simple Smile

# 163
  • Мнения: 1 298
Di83, най-вероятно става въпрос за дънки тип цигара. Те са си тесни.
И дъщеря ми има подобни.

Колкото до цените, доста евтини са. Вчера пазарих от Name it.
Летни колекции са пуснали вече. Тениските само са по 12 евро.

# 164
  • Мнения: 592
Момичета аз днес бях в магазина в Пловдив и гледах дънки на тази марка за моя син.Обаче ми се видяха много тесни в крачолите.Всички модели бяха супер тесни и се отказах да купя.Иначе модела беше много хубав,но на кое 2-3 годишно дете ще стане това крачолче,просто не ми е ясно.
Кажете вашите такива ли са?Най-различни цветове-светли,тъмни,черни,за 10лв.Но много тесни.
Да,такива са и моделите при нас.Аз купих от всички модели и за двете ми момичета.Точно това на мен ми харесва,че са по крачетата и стоят невероятно.Даже купувах  и за няколко др.близки дечица и учудването беше на родителите,колко хубаво стояли.

# 165
  • Мнения: 592

Колкото до цените, доста евтини са. Вчера пазарих от Name it.
Летни колекции са пуснали вече. Тениските само са по 12 евро.
Ох, и ние чакаме тази лятна колекция,но кога ли ще дойде.При нас цените сигурно ще са даже и по ниски.Надявам се и искам,де.

# 166
  • Мнения: 187
къде в Русе се намира този детски оказион?

п.п.  майка работи в една фирма, която редовно шият за S.Oliver

На кръговото,точно зад Първо районно.До него има едно фото. Simple Smile

благодаря ти, не се сетих за него като каза оказион Rolling Eyes. Иначе го знам, що дрешки съм оставяла да се продават там Mr. Green

# 167
  • Мнения: 1 298
Да, лятната колекция е страхотна.

Аз съм фен на марката. И в други теми съм писала, че искам да ги продавам в България.
Но след 3 месеца преговори с фирмата, още до никъде не сме стигнали, за съжаление.

# 168
  • София
  • Мнения: 44 028
 Laughing Laughing Laughing
тениска за 12 евро не бих нарекла евтина Simple Smile))


било то и "маркова" Joy

а за крачолите - тесни са...но на моето момче и те дори седят доста ширички, в кръста също доста ги стягам Wink

# 169
  • Мнения: 135
Момичета нали и в неделя работи магазина ?И последно нещо пролетно като за малък мъж 86 има ли ?Къде е магазина също да попитам в Хит Люлин ли се влиза или някъде извън територията?

# 170
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
nikita_gd , магазина работи и в неделя, влиза се  в Хит, няма начин да го пропуснеш, точно срещу главния вход е.Последно като ходихме, имаше само дънки, но не погледнах номерация.

# 171
  • Мнения: 1 650
Питам за 1 приятелка, знаете ли дали и в Перник има такъв магазин?

# 172
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Я и аз да се намъкна тук. Ние имаме едни дънки със свирка, много са хубави и хубаво седят. Най-много ми допада това, че могат да се стесняват защото на моето дете всичко му е широко. И тези дънки доста съм ги стегнала. 

# 173
  • Мнения: 1 650
Я и аз да се намъкна тук. Ние имаме едни дънки със свирка, много са хубави и хубаво седят. Най-много ми допада това, че могат да се стесняват защото на моето дете всичко му е широко. И тези дънки доста съм ги стегнала. 
А може ли да качиш снимка на тези дънки, защото аз исках да купувам за
момче, но се чудех дали не са за момиче?
P.S. Много е кисело това лимонче!

# 174
  • София
  • Мнения: 44 028
не за момче са си, но са доста теснички...и ние взехме от тях...то всъщност 1/2 бяха със свирки, така че може би не точно същите.....

# 175
  • Мнения: 1 650
Ами тя и мойта има такива, пък дали са за момче или момиче???... newsm78

# 176
  • София
  • Мнения: 44 028
Според мен и на момче и момиче седят, въпреки че момчетата по-широки дрехи им купуват обикновенно....иначе на нашите ципчетата са мъжки...но пък аз и дамски дънки имам с такъв...та може би всъщност са някакъв унисекс.....
нямам снимка обаче да ти пусна, пък сега е болничък и не е за ревюта Wink

# 177
  • Мнения: 135
Кога последно някой е ходил ??? Има ли нещо ново за летния сезон и разнообразие от дънки Дайте инфо мамита Laughing

# 178
  • Мнения: 592
Обещала съм ви момичета,че ако има нещо веднага ще ви пиша,че и снимков материал ще ви направя.
Просто няма нищо ново,затова и не се включвам.Има много великденска украса,някой неща са като в Джъмбото,но тук са даже по евтини.Това е само новото,дрешките са старите,които всички добре знаем.Поздрави

# 179
  • Мнения: 135
Здравейте от мен .Днес ходих до магазина който се намира м/у Руски паметник и пл.Македония и да ви споделя впечатления.Магазина е много добре зареден и подреден.Като влязох и си викам ей тука ще оставя най-малко 50 лв.Само че се оказа че има много неща ама до р-р 80 см.Ние сме на почти 1г и 4 месеца за кога тези 80 см ??? Както и да е питам продавачките кога нова стока в смисъл пролетно викат това е ... newsm78 Няма да има ново зареждане имаше и дънки и джинси и клинчета ама дебели за сезона който предстои . И  имаше само 2 броя нещо подобно на анцузи които са на 10 лева всичко останало 17,19,21,23 лева .Понеже гледах и полички за племенницата пак така дискриминация с размерите за деца след годинка.Мамите с по-малки деца могат да се ориентират.Много добре заредено и освен name it  има и exit.
Молабата ми е към buba_dokeva да провери дънките и панталончетата в Хита с р-р 86 и 92 има ли ги и на какви цени са и поличките  92 см за 2 годишно /като за твоята Стефани/и ако има неща както бяхте писали по 10 лева в неделя съм в Люлин

# 180
  • София
  • Мнения: 44 028
nikita_gd - така е този магазин, предимно имат дрешки до годинка, има и за по-големи, но малко и единични неща...но вероятно , който може да ходи редовно ще намира. Иначе там не са на така ниски цени както в хита, със сигурност, там няма и да намериш дънки за 10 лв Wink
Иначе за люлинският - и там дънките са доста плътнички, не са от тънкият дънков плат, който да е пролет- лято, ми са си стабилни дънки, за номера не мога да ти помогна, че все пак мина време от както ходихме.....но дси бяха по 10 лв дънките.


А съвсем извън темата, но в детският спридер имаше приятни пролетни нещица на доста добри ценички Wink

# 181
  • Мнения: 592
Никита днес ходих до Хита,но честно казано не разглеждах дънките,т.к.вече нали ги имаме а аз все дебна за нова стока.
Иначе това което мога да ти кажа е,че нещата започват от 92,няма по малки.Всичко е по 10 лв и дънките и поличките.Полички имаше,но не видях размера,има и от всички дънки,но също не съм гледала какви размери.Май мернах от тези дънки до колянцето имаше мънички.
Иначе на другите момичета да кажа,че няма нищо ново.
Поздрави на всички

# 182
  • Мнения: 1 650
Дтнките ги има почти всички размери и в евроленда в Керамик центъра на Сливница и Света Троица.

# 183
  • софия
  • Мнения: 25 393
nikita_gd, Exit е старото име на Name it. Peace

# 184
  • Мнения: 135
nikita_gd, Exit е старото име на Name it. Peace

Не съм знаела .Благодаря bouquet

Цитат на: Angel_Dust link=topic=367315.msg10772746#msg10772746 date=1238771273
А съвсем извън темата, но в детският спридер имаше приятни пролетни нещица на доста добри ценички Wink
[/quote

Имаш предевид магазина до Jumbo li ?

# 185
  • София
  • Мнения: 537
харесвам дрешките на name it, за малките като нас наистина няма много избор... Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 2 232
Здравейте, може ли снимки на тези дънки(които стават за момчета)?Доста сме далеч от там и не ми се ще да се разхождаме напразно.Та моля ви дайте някоя снимка.

Аз днес открих този склад в Софияпрес, доста голям избор имаше на всякакъв тип дънки, даже не можах да разгледам и 1/2 от тях, всички обаче бяха по 30лв., някои и повече....Изобщо имаше доста  дрешки, днес зареждаха, за това и не можах всичко да разгледам, но поне го открих и добих представа какво има и  за цените също...

# 187
  • Мнения: 60
Цоп и аз при вас!Чета и се ядосвам,че все стигам с мъж ми до Хит-а,а той въобще не ми дава да влизам в тоя"буклучарски"магазин!Та и аз ще взема да се престраша да се откарам до там,че много ме запалихте! Wink

# 188
  • София
  • Мнения: 537
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

# 189
  • Мнения: 2 232
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Дa , имаше докъм 80р. избор голям.За 2-3 годинки почти нищо нямаше

# 190
  • Мнения: 135
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Има и на пл.Македония до 80р голям избор

# 191
  • София
  • Мнения: 537
утре мисля да ида, то е срещу нас точно и ще разказвам после Simple Smile

# 192
  • Мнения: 2 720
момичета а в скалада зад софия прес има ли дрешки за 74 размер ? newsm78

Има и на пл.Македония до 80р голям избор
Моля ви ореантираите ме къде по точно е този магазин на пл.Македония,че няколко пъти се споменава в темата а не се сещам къде е

# 193
  • Мнения: 1 650
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.

# 194
  • Мнения: 2 720
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.
ами искаме да и да кажеш от къде ги взе толкова евтинко

# 195
  • Мнения: 1 650
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.
ами искаме да и да кажеш от къде ги взе толкова евтинко
Ок, малко по- късно ще ги щракна. Взех ги от евроленда в Света Троица на Сливница.

# 196
  • София
  • Мнения: 537
момичета тук в софия прес са заредили яко и има чудеса.. аз купих дънки, и 2 блузи и си тръгнах бързо че там мога да разоря мъжа ми Embarassed Joy
има много стока едва се вмъкнах  Joy

# 197
  • Мнения: 592
Floral , моля те ако можеш пусни снимки.Аз днес ходих до ХИТа ,но там нямаше нищо ново.Дали са на една ф-ма тези евромагазини?

# 198
  • Мнения: 1 650
Здравейте! Извинявайте, че се забавих.
Ето ги блузките:
http://bg.fotoalbum.eu/floral/a260555/00000001

# 199
  • София
  • Мнения: 393
Вчера купих на Никол 2 блузки с къс ръкав едната в розово, другата в зелено, по 4 лева. Страхотни са, мога да ви пусна и сними ако искате.
ами искаме да и да кажеш от къде ги взе толкова евтинко
Ок, малко по- късно ще ги щракна. Взех ги от евроленда в Света Троица на Сливница.
Можеш ли да ми обясниш къде точно е този магазин? newsm78
Мерси!  bouquet

# 200
  • Мнения: 1 650
В Керамик центъра и до "Глобус" на бол. Сливница и кв. Света Троица.

# 201
  • Мнения: 1 298
Тези тениски не ми приличат на Name it.
И като дизайн, но най-вече етикетите са различни.

Освен това цена от 4 лева? Сигурни ли сте, че наистина купувате тази марка?

# 202
  • София
  • Мнения: 44 028
Мен това етикетче от далеч на НМ повече ми прилича на тениските.....
но каквито и да са, за 4 лв са много сладки Wink

# 203
  • Мнения: 140
Момичета а нещо лятно за момченца има ли? Embarassed

# 204
  • Мнения: 1 650
Мен това етикетче от далеч на НМ повече ми прилича на тениските.....
но каквито и да са, за 4 лв са много сладки Wink
Kakво е това НМ? Като се прибера довечера ще видя какво точно пише на етикета, но иначе ги купих от щанда до дънките на Нейм Ит.

# 205
  • София
  • Мнения: 44 028
H&M фирма за дрешляци пак Simple Smile)))
http://shop.hm.com/de/start?ct=1
просто етикетчетата им са такива...то не че мн се вижда на снимката какви са етикетите де Simple Smile))
ама пък имаме една ризка на ехit и тя е стакова тясно и тъмно етикетче...нали те бяха старото име на name it.....
Всъщност няма голямо значение - блузките са  готини Wink

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 11:16 от Angel_Dust

# 206
  • Мнения: 7
Сега разглеждах сайта на name it,това което купих аз няма нищо общо с дрехите от нета-клинче за 2 лева-едно че са по скъпи,друго че и моделите са други.

# 207
  • София
  • Мнения: 44 028
е, те тези дрехи 100% не са от новата колекция Wink

# 208
  • Мнения: 1 650
Това от сайта ме грабна:

# 209
  • София
  • Мнения: 537
дааа в сайта на H&M има красоти, но не доставят до БГ. Аз им писах преди месец да питам ама не доставят Sad
една приятелка ми донесе от австрия техни дреки за моята мома и са страхотни с 3 години гаранция ги дават  Party

# 210
  • София/Център
  • Мнения: 136
дааа в сайта на H&M има красоти, но не доставят до БГ. Аз им писах преди месец да питам ама не доставят Sad
една приятелка ми донесе от австрия техни дреки за моята мома и са страхотни с 3 години гаранция ги дават  Party
Явно вече доставят, чак са го написали най-отгоре в сайта  Mr. Green

# 211
  • София
  • Мнения: 44 028
H&M ли??? къде го пише??? то аз немски не разбирам хич Simple Smile))

# 212
  • Мнения: 592
И на мен ми стана много интересно,хайде някоя немско говоряща мама да преведе.
Веднага да правим обща поръчка.

# 213
  • Мнения: 135
Ако има такава мама /немскоговоряща /и аз се записвам за поръчка сигурна съм че ще стане много бързо и ще спретнем поръчка за нула време аз съм нахаресала неща че ми предстои море

# 214
  • София
  • Мнения: 537
дааа в сайта на H&M има красоти, но не доставят до БГ. Аз им писах преди месец да питам ама не доставят Sad
една приятелка ми донесе от австрия техни дреки за моята мома и са страхотни с 3 години гаранция ги дават  Party
Явно вече доставят, чак са го написали най-отгоре в сайта  Mr. Green

май се майтапиш:)
ако не е така покажи къде пише... Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 44 028
а в магазинчето има ли нещо ново? лятно?

# 216
  • София/Център
  • Мнения: 136
Ох , извинявайте много , че ви заблудих така, говорех за Name it  Embarassed-не съм прочела правилно поста на deizy13 (иначе и на мен ми се ще H&M да доставят до тук или да отворят магазин, но знам , че имат много строга политика-много любима марка са ми)

# 217
  • Мнения: 69
здравейте, има ли случайно някой телефона на склада на name it в сградата до София прес? искам да попитам дали работят днес, да не се разкарвам напразно в тая жега  Thinking

# 218
  • София
  • Мнения: 537
аз ще ходя тези дни до там ако искаш и още ти трябва ще питам за телефона им.
а между другото в събота работят до 14.00ч.

# 219
  • Мнения: 69
благодаря, но аз вече отидох  Grinning

и се сдоби дребосъчка със страхотен бански, откриваме летния сезон, който ска да види http://img507.imageshack.us/img507/6285/1008237.jpg

имайте предвид, че е много миниатюрен, Алина е 71см. ... малко и хлопа, но става, по-малък не вярвам да намеря, а и този ме грабна  Mr. Green
http://img507.imageshack.us/img507/7536/1008239.jpg

# 220
  • Мнения: 1 650
Къдричка, каква е цената на банския?

# 221
  • Мнения: 69
този е 19лв.
взех и много сладко само долнище, за преобличане, то беше 6лв.

# 222
  • Мнения: 1 650
Супер! Със здраве да си ги носи!

# 223
  • София
  • Мнения: 537
ауа красива къдруша с бански Simple Smile
а имаше ли летни дрешки, че аз като ходих не бяха зареждали от предния месец..?

Общи условия

Активация на акаунт