Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

Анкета

Да разделим ли темата "Проблемно забременяване и Рискова бременност"

(Гласуването приключено: ср, 04 фев 2009, 19:22)

София

Този сайт ми помогна ми в много труден момент да преодолея загубата си. Сега отново съм бременна - не съм имала никакви проблеми със забременяването, но бременността ми е рискова. Искам да споделя моя опит и ровене на информация за да бъде ползван и от други мами с подобни проблеми. Мислех, че тази тема "Проблемно забременяване и Рискова бременност" е подходящото място, но след като дълго се ровех, установих, че болшинството от темите тук са свързани със пробленото забременяване. Администраторите нямат нищо против темата да се раздели на две, стига това да е приемливо и за другите потребители.

Предложението ми е да се раздели съществуващата тема "Проблемно забременяване и Рискова бременност" на две теми:
   Тема 1: "Проблемно забременяване" - запазва се голяма част от старото съдържание на общата тема, а темите, свързани с Рисковата бременност, се преместват в Тема 2
   Тема 2. "Рискова бременност" - тук ще публикуваме теми за това какво е рискова бременност, как я проследяваме, кои специалисти са се специализаирали в съответния фетален риск, какви изследвания са правени, какво лечение е предприето. В моя случай например съм с предишно мъртвораждане с албуминария и  настояща бременност с нарушен кръвоток и риск от развитие на прееклампсия и интраутеринна ретардация на плода
Цитирай

Видин

Аз съм ЗА Peace
Цитирай

София

И аз съм за. Peace
Цитирай

Остров на мечтите

Аз също съм 'ЗА'.
Мисля 4е ще се улесним в търсенето на информация и полу4аването на съвети.
Много добре измислено Peace
Цитирай

И аз гласувах ЗА
Цитирай

България

ЗА Peace.
Цитирай

Варна

ЗА Peace
Цитирай

Някъде там ... във Вехтите лозя!

ЗА
Цитирай

И аз съм "ЗА"
Идеята е добра
Цитирай

софия

Аз отдавна си мислих, че трябва да има такава тема. Тъй като за съжаление повечето от проблемната бременност е рискова.
Ето при мен имаше инфекция и пукане на околоплоден мехур. Лежах за задържане 2 седмици.
Мисля, че ще е много полезно, също така да се знаят и лекарите, специалисти в рискова бременност.
Цитирай

Аз също съм за!
Цитирай

София

И аз съм За,хубава идея.
Цитирай

за съм Peace
Цитирай
и аз гласувах ЗА. има разлика и информацията ще е ценна за всички. Peace
Цитирай

Идеята не е лоШа.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора