то бива вярност,ма аз май прекалявам

  • 11 676
  • 237
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448

Запомнила съм я че мъжа и и е първия и единствен, защото била дебела и чак като станала секси парче се намерили с половинката.
Да изкаже и тя мнение от опит, за това я очаквах.  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 371
машалла, аз на такъв героизъм съм абсолютно неспособна  Crazy Crazy Crazy

# 62
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 smile3501

Сега да не земеш да размислиш  Naughty  Mr. Green

Някой по нагоре беше писал,че ако всичко ти е наред в семейството няма как да се оглеждаш и търсиш  newsm78 Ми при мен пък беше точно обратното ама и уговорката беше такава-така и така няма да умра само с една жена защо да се крия,можеш и ти........И е вече бивш  Mr. Green
Сега,когато почти нищо не е наред, ама па грам желание нямам   Crossing Arms
Дали наистина съм нормална  Thinking

Пали,сори за оффа  Hug

# 63
  • Мнения: 2 491
17 години, множко са, обаче зависи от гледната точка, за някой сигурно са малко Confused
Пали, аз съм на 7-мата, за останалите 10 ще идвам при теб за обмяна на опит Grinning
Та по темата, зависи от много неща.
Само не разбрах, ти хвалиш ли се, оплакваш ли се, гордееш ли се, чудиш си се на акъла или що newsm78
Някоя пресноЕБКА/младоженка, все още вл. в мъжа си, ще ти се възхищава, друга вече съгрешила ще ти се присмива и т.н., зависи ти как се чустваш от този факт. Ама кат не те влече чуждо, свиркай си и продължавай в същият дух и след 10 години пак пусни тема, горда от факта, че си устискала още 10 и така...-лошо няма, важното е на теб да ти е добре.
Много е важно какво ти дава или не половинката и дали да го търсиш на друго място, заслужава ли си и на каква цена.
Има и друг момент, всяка една жена харесва да бъде ухажвана във и вън от семейството, най вече вън, обаче има една тънка граница, която само от нея зависи дали ще я прекрачи.
Много ми е интересно бат Иван кво мисли по въпроса Grinning Представям си ако и той пусне същата тема в някои мъжки форум, какво ще се изкажат пръчовете Laughing

# 64
  • Мнения: 2 448
Много ми е интересно бат Иван кво мисли по въпроса Grinning Представям си ако и той пусне същата тема в някои мъжки форум, какво ще се изкажат пръчовете Laughing

Лично аз познавам мъж, който твърди че 17 години не е бил с друга освен жена си (вярно, че не му я първата) и аз му вярвам, защото няма сметка да ме лъже. Но пък го е казвал пред мъже, не му вярват и се подсмихват.

# 65
  • Мнения: 1 289
Ами аз не виждам нищо лошо, щом си щастлива (ако си). Никъде не пише колко мъже трябва да се претърколят. Но щом си задаваш въпроса, сигурно нещо ти липсва или просто си любопитна.

# 66
  • Мнения: 53
Наистина прекаляваш Пали!!!
То бива, бива - ама твойто е вече извън пътя...
17 години само, единственно, винаги с един и същи мъж  newsm78.

Честно ти казвам, ако в края на годината има номинации - ще те номирам за най-коравата в семейния раздел. Кораво сърце носиш - евалла!!!

# 67
  • Мнения: 1 289
Ако си верен - ще ти се подиграват, ако не си - ще те заклеймят. Няма угодия  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 312
Няма нищо чудно, аз също не съм била с друг мъж 17 години брак и 3 години преди това, но не ми е първи.

# 69
  • Мнения: 2 491
Много ми е интересно бат Иван кво мисли по въпроса Grinning Представям си ако и той пусне същата тема в някои мъжки форум, какво ще се изкажат пръчовете Laughing

Лично аз познавам мъж, който твърди че 17 години не е бил с друга освен жена си (вярно, че не му я първата) и аз му вярвам, защото няма сметка да ме лъже. Но пък го е казвал пред мъже, не му вярват и се подсмихват.
Браво на него! В днешно време, когато има пренасищане от всичко, в което има толкова сексуални и др. извратености и цялото общество е болно е хубаво да научиш нещо такова. Стана ми мило. Хубаво е, когато двама човека да се уважават.
Пък че мъжете му се подсмихват и му се чудят, изобщо не се учудвам, те и без това са от друга планета, не ги познавам Naughty
Малко останаха стойностните неща и истинските хора, всеки гледа да те прецака, излъже, изневери, подведе, разведе и квото там се сетиш, някак хората се озвериха, овълчиха и може би и това се отразява и на семейството по един или друг начин. Пренаситихме се от всичко и искаме да опитаме нещо ново, чуждо, непознато, ама май и то горчи, пък и като се наситим и на него, тогава кво...ей тъй просто си разсъждавам.

# 70
  • Мнения: 62
Bravo na maja koito si ima takava sapruga,zastoto spored men edin 4ovek za da izneveriava,zna4i ima ne6to koeto ne mu dostiga v tova koeto mu dava negovata polovinka,sledovatelno tozi gospodin ima zasluga za tova da mu bade iarna jenata.

# 71
Е добре де, а моят мъж е 10г.с мен и аз съм му първата, значи ли това, че ще се осъзнае някой ден, че е много "загубен" та не е пробвал и с други?! На мен не ми е първия за инфо, а той беше  на 23г. когато се запознахме. Гледам се шири мнение, че такова животно няма: мъж с една жена в живота си.

По темата: не виждам нищо лошо или странно в това 17г. да си вярна на първия мъж в живота си. Наисина.   bouquet

# 72
  • Мнения: 2 716
Не искам да разбунвам духовете на почтените и достолепни съпруги, но според мен една жена си стои само при мъжа си с години, години наред, без да поглежда встрани, защото няма ухажори Joy. Когато една жена е ухажвана от ХУБАВИ мъже, подчертавам хубави,
Подчертавам - мъжът на Пали е ХУБАВ.
Сега, дали я хажва, не знам.  newsm78

Пали - що такъв шум внезпно?
Що биеш тупана, че си вярна? Подчертавам ТУПАНА
Да не си сгазила лука тия дни    hahaha


# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Пали - що такъв шум внезапно?
Що биеш тупана, че си вярна? Подчертавам ТУПАНА
Да не си сгазила лука тия дни    hahaha


 Laughing

# 74
  • Мнения: 2 070
изчетох всички мнения ,и стигнах до извода че съм направила първата крачка към изневярата.
пуснах тема Laughing

Общи условия

Активация на акаунт