"Влюбени" ли сте в малкото си бебче?

  • 3 855
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
"Много го обичам и само за него мисля".Мъжът ми вече споменава,че не се грижа за него.Преди не се карахме,сега се караме за глупости.Бебчето си го целувам,а него го позабравих.Как е при вас?Това ревност ли е?Но покрай грижите за бебка не мога да мисля за него винаги както преди.Нали така?

# 1
  • Мнения: 2 172
Не съм влюбена в бебето.Никога не съм зарязвала мъжа си заради бебето,все пак то е следствие на нашата любов,а не основен елемент,който да завземе всичко  Laughing Любовта ми към двамата изразявам по различен начин.На нито един от двамата  не липсва нищо  Peace
Пък и грижите покрай детето са символични.Няколко памперса и 3-4 храненета  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 496
Обичам си децата, но не съм си позволявала да пренебрегвам мъжа си заради тях. По тази причина не е и "ревнувал". Rolling Eyes
Но има хора и хора. Ще има и като моето мнение, ще има и като твоето. Hug

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ха-ха,да, точно така.
Определено вниманието ми е  повече към детето,мъжо го забравям най редовно
и той ми го напомня често,ама какво да се прави...... newsm78 Grinning

# 4
  • Мнения: 1 763
Ние и двамата обръщаме повече внимание на детето, отколкото един на друг. Смятам, че е нормално, детето ни сега има нужда от нас. Всъщност откакто е проходил, не може нито за минута да го оставим без надзор. Не се ревнуваме от детето, осъзнаваме, че това е пердиод, който ще отмине, когато малкият стане по-самостоятелен.

# 5
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не стдадам от такова обсебване! В смисъл, че нищо на света не може да ми обсеби до такава степен сърцето и вниманието, че да забравя, някой когото обичам или има нужда от мен! Обичам много сина си, но определено не мога да кажа, че съм влюбена в него. Но виж в съпруга си  Heart Eyes И на двамата обръщам нужното (но не по задължание) внимание, както и те на мен!  Wink

# 6
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Влюбена съм и във двамата  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Не съм "влюбена" в децата си Simple Smile Мъж ми не го забравям. И двамата много обичаме хлапетата, обръщаме им внимание. Не се е случвало да се ревнуваме от тях.
Като родих Дияна казвах, че съм луда по нея Simple Smile В момента и тримата, т.е. аз, таткото и каката сме луди по Алекс Simple Smile

# 8
  • Мнения: 200
И моето внимание е повече към малката , но мъжът ми нищо не ми казва, да видим докога  Laughing . За карането , не се караме както преди, пак си е за дребни работи , но мисля, че е в рамките на нормалното.

Влюбена съм и във двамата  Grinning

 Peace

# 9
  • Мнения: 316
И аз не мисля зя половинката си както преди, но в никакъв случай не съм го изоставила. Така не предизвиквам ревността му. А и малката ни дъщеричка е нашия център на света. Около нея има толкова много любов, че стига и за трима ни.

# 10
  • Мнения: 2 015
Ами моето не е толкова малко, но си го обичам, но не мисля, че е повлияла към отношенията ми с мъжът ми.

# 11
  • Мнения: 29
Може би той още не е свикнал,че не мисля само за него както преди.А бебка е слънчицето и на двамата,не само мое.И също обича да ми помага с каквото може.За момента е така,аз и двамата ги обичам много.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 139
Отвреме навреме мъжо проявява някаква ревност,но бързо му минава.
Пък и аз гледам да не го пренебрегвам заради бебо.
А бе,обичам си ги и двамата Peace

# 13
  • Мнения: 219
Да влюбена съм в моето бебче  ( без мъжо мога,но без бебо не мога) е разбира се,че си обичам и мъжа,но бебо е на първо място.

# 14
  • Мнения: 19
Влюбена съм и в двамата, но и двамата с таткото сме влюбени в бебето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт