Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте !
В 7-я месец съм, избрала съм да раждам със секцио, защото съм над 35г. Избрала съм 2-ра градска. Може ли да ми каже някои мнение за
д-р Румен Христов.
Цитирай

София

Раждала съм във Втора градска, но този доктор не го познавам. Имаш ли други показатели за секцио? Защото възрастта не е такъв, доколкото знам.
Цитирай

ВАРНА

Спред мен, това, че си над 35 не е основателна пичина да раждаш със секцио. Аз родих сина си на 38 нормално, при положение, че до 7мия месец плацентата ми не беше разположена както трябва. Водите ми изтекоха в 7 сутринта, а в 8.30 (т.е. след 1ч30мин) сина ми беше до мен. Възстанових се много бързо, още същия ден следобяда можах да сляза до входа на болницата и да се прибера горе сама.
   Не искам да ти натрапвам мнението си, просто споделям гледната си точка.
              ЛЕКО РАЖДАНЕ!
Цитирай
Аз родих точно във Втора градска, но не мога да кажа нищо за д-р Христов. Раждах при д-р Калева, която е прекрасен човек и професионалист. Имам впечатления също от д-р Калев и д-р Миков - внимателни и отзивчиви са!
Струва ми се обаче, че отношението на лекарите към секциото по желание не е особено положително, поне така съм чувала за тази болница! Каквото и да решиш, пожелавам от сърце леко раждане!  smile3525
Цитирай
Здравей аз родих секцио при доктор Владова- най добрия лекар. Направих си избор и си платих на касата в болницата и съм най -щастливия човек, че вече имам право да взимам решение на кого да поверя не само своето здраве а и на момето малко момченце.
Много съм доволна  от условията и акушерките. Родих преди шест месеца. Благодарна съм на Илианка, че се грижи за него като за свое дете и на вечно готовата да помогне Криси. Ако пак раждам там ще е.
Цитирай

здравейте аз избрах   др. Христов от 2 градска  да проследи бременността ми  но нямам никаква информация  някои знае ли нещо за него
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.