Гланц за устни

  • 42 306
  • 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 624
И аз да се присъединя към феновете на Лумене!  Heart Eyes  Страшно много харесвам телесни бежави гланцове, съчетани с тъмен грим на очите, но моите устни са доста обемни и червени и до сега не мога да си намеря нищо, което да ми седи на устните по-дълго време така телесно! А много искам!  Sad Имам един гланц на Мейбълин, който г/д се доближава като цвят до телесното, но е с дребни брокатени частици и е доста прозрачен, та не покрива добре червенината на устните!! Ако някой има подобен "проблем"  Laughing или имате идеи как да постигна ефекта nude lips ще съм ви много благодарна  Hug Praynig
Ами по-скоро с бежаво червило и отгоре малко гланц. Или с гланц, който е много силно покривен

# 76
  • Мнения: 33
От на Диор гланцовете не мога да си харесам за жалост цвят Sad а тези гланцове със силикон на какви марки са примерно, че не съм виждала?

Ами този , който аз харесвах беше на Seventeen и хем правеше устните много големи, хем издържаше по цял ден... Ям, пия и не се махаше, което при др. гланцове поне досега на мен не ми се беше случвало... За съжаление обаче този силикон го спряха незнам по какви причини.
Иначе имах и един друг , който е на Essence и пак придава обем на устните. Интересното при него беше, че като го сложих и устните ти изтръпваха, но той пък не беше много траен...
Сигурно има и други ,но аз това съм позлвала  Simple Smile

И като споменах да ви попитам за марката Essence, защото много съм чувала за нея, но не съм позлвала нищо засега освен този силикон, който ми беше подарък... Ползвали ли сте гланцовете им и доволни ли сте?

# 77
  • София
  • Мнения: 901
И аз да се присъединя към феновете на Лумене!  Heart Eyes  Страшно много харесвам телесни бежави гланцове, съчетани с тъмен грим на очите, но моите устни са доста обемни и червени и до сега не мога да си намеря нищо, което да ми седи на устните по-дълго време така телесно! А много искам!  Sad Имам един гланц на Мейбълин, който г/д се доближава като цвят до телесното, но е с дребни брокатени частици и е доста прозрачен, та не покрива добре червенината на устните!! Ако някой има подобен "проблем"  Laughing или имате идеи как да постигна ефекта nude lips ще съм ви много благодарна  Hug Praynig
Ами по-скоро с бежаво червило и отгоре малко гланц. Или с гланц, който е много силно покривен

Мерси, и аз се бях замислила за някакво червило, но ако ползваш или имаш някаква идея като марка и цвят  newsm78  bouquet

# 78
  • Мнения: 13 624
http://www.maybelline.de/products/lips/l29l70l71l244l763.htm
ето тези имам. Имат много хубави бежови цветове

# 79
  • Мнения: 13 624
От на Диор гланцовете не мога да си харесам за жалост цвят Sad а тези гланцове със силикон на какви марки са примерно, че не съм виждала?

Ами този , който аз харесвах беше на Seventeen и хем правеше устните много големи, хем издържаше по цял ден... Ям, пия и не се махаше, което при др. гланцове поне досега на мен не ми се беше случвало... За съжаление обаче този силикон го спряха незнам по какви причини.
Иначе имах и един друг , който е на Essence и пак придава обем на устните. Интересното при него беше, че като го сложих и устните ти изтръпваха, но той пък не беше много траен...
Сигурно има и други ,но аз това съм позлвала  Simple Smile

И като споменах да ви попитам за марката Essence, защото много съм чувала за нея, но не съм позлвала нищо засега освен този силикон, който ми беше подарък... Ползвали ли сте гланцовете им и доволни ли сте?

За силиконовите съм чувала хубави неща, но явно трябва да питам в някое квартално магазинче, по-скоро там ще да имат такива ....

# 80
  • Мнения: 33
От на Диор гланцовете не мога да си харесам за жалост цвят Sad а тези гланцове със силикон на какви марки са примерно, че не съм виждала?

Ами този , който аз харесвах беше на Seventeen и хем правеше устните много големи, хем издържаше по цял ден... Ям, пия и не се махаше, което при др. гланцове поне досега на мен не ми се беше случвало... За съжаление обаче този силикон го спряха незнам по какви причини.
Иначе имах и един друг , който е на Essence и пак придава обем на устните. Интересното при него беше, че като го сложих и устните ти изтръпваха, но той пък не беше много траен...
Сигурно има и други ,но аз това съм позлвала  Simple Smile

И като споменах да ви попитам за марката Essence, защото много съм чувала за нея, но не съм позлвала нищо засега освен този силикон, който ми беше подарък... Ползвали ли сте гланцовете им и доволни ли сте?

За силиконовите съм чувала хубави неща, но явно трябва да питам в някое квартално магазинче, по-скоро там ще да имат такива ....

Да, със сигурност има  Simple Smile А ако не обичаш безцветното и искаш цвят силиконовите стоят много хубаво и на червило. Аз така си ползваш моя преди. Слагах бледо розово червило (сухо) и след това силикона и стоеше много сладко, като гланц ,но много по-уголемяващо устните и трайно  Peace

# 81
  • Мнения: 2 229
http://www.parfumi-market.net/lumene-glanc-c-111_140.html?osCsid … 8d9b5d6196925104e
За тези гланцове на Lumene ли говорите? И къде могат да се намерят, че тази марка не се сещам да съм я виждала. Blush

# 82
  • Мнения: 13 624
Имам 3 такива на Лумене. Купувала съм ги в ЦУМ и в Конкорд

# 83
  • Мнения: 2 199
Juicy Tubes! някои са доста вкусни

От къде мога да си намеря и каква цена са?
 Blush

# 84
  • Мнения: 33
Juicy Tubes! някои са доста вкусни

От къде мога да си намеря и каква цена са?
 Blush

Тук в БГ незнам точно от къде могат да се купят. Но можеш да си поръчаш от ягодка, там ги има със сигурност и последно като ги гледах бяха много намалени. Гланцовете наистина са много хубави и вкусни,заслужават си  Peace

# 85
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Juicy Tubes! някои са доста вкусни

От къде мога да си намеря и каква цена са?
 Blush


Това са гланцове на Ланком. Има ги в Beauty Zone, в ЦУМ, във всички големи козметични магазини.

# 86
  • Мнения: 788
Здравейте, дами. И аз да се включа в темата за любимите ми продукти. С годините съм ползвала какви ли не, предимно от средния клас. Най-доволна съм от това http://www.rimmellondon.com/uk/products/lips/product.aspx?id=347, българския вариант не изглеждаше точно така, други бяха капачките, но иначе си е същия. За съжаление последния път като го търсих тук в Бургас продавачките ми казаха, че спират вноса на Римел или пък подновяват продуктите, не разбрах точно  newsm78 дано не го махнат като продукт, винаги ще имам един такъв... Прозрачен, лек, вкусен (ванилия, едно от любимите ми) и сравнително траен, на нормална цена, не повече от 15, 16 лв., не помня точно...
В момента съм с този http://www.manhattan-cosmetics.com/ (продукти, lips, tasty lips, не излиза иначе), добър е, но може и повече...

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:47 от lipstick

# 87
  • Мнения: 13 624
Днес си купих един на Голден Роуз, никога не съм имала техен гланц ама се оказа страхотен! Чак не мога да повярвам, толкова хубаво седи и си нацелих цвета (което ми се случва супер рядко!) Пише на него Volume Diamond Gloss. Прави устните просто жестоки Simple Smile Леко ги подува, но не е от тези, които щипят!

# 88
  • Мнения: 33
Днес си купих един на Голден Роуз, никога не съм имала техен гланц ама се оказа страхотен! Чак не мога да повярвам, толкова хубаво седи и си нацелих цвета (което ми се случва супер рядко!) Пише на него Volume Diamond Gloss. Прави устните просто жестоки Simple Smile Леко ги подува, но не е от тези, които щипят!

Можеш ли да покажеш снимка? Заинтригува ме с този гланц  Grinning

# 89
  • Мнения: 483
И аз да се присъединя към феновете на Лумене!  Heart Eyes  Страшно много харесвам телесни бежави гланцове, съчетани с тъмен грим на очите, но моите устни са доста обемни и червени и до сега не мога да си намеря нищо, което да ми седи на устните по-дълго време така телесно! А много искам!  Sad Имам един гланц на Мейбълин, който г/д се доближава като цвят до телесното, но е с дребни брокатени частици и е доста прозрачен, та не покрива добре червенината на устните!! Ако някой има подобен "проблем"  Laughing или имате идеи как да постигна ефекта nude lips ще съм ви много благодарна  Hug Praynig

И моите устни са такива. Единственото решение  (както правят професионалните гримьори  Simple Smile) е , ако ползваш ФДТ, да си мацваш малко и на устните. Само така стават бледи и можеш да слагаш отгоре какъвто цвят си искаш!
Juicy Tubes! някои са доста вкусни

От къде мога да си намеря и каква цена са?
 Blush


Това са гланцове на Ланком. Има ги в Beauty Zone, в ЦУМ, във всички големи козметични магазини.

A на каква цена са там? А Dior addict?

Общи условия

Активация на акаунт