Среща на Варненски бремелинки Август 2009

  • 3 343
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте момичета!
Излизам с предложение за среща тази събота или неделя във Варна  Hug
Първоначална идея: Събота около обяд. Нека всеки който може или не може да дойде да сподели тук Wink
Очаквам и предложение за мястото!


# 1
  • Мнения: 60
мен ме бройте полага ми се едно излизане за седмицата Simple Smile деня , часа и мястото вие ги кажете

# 2
  • Мнения: 2 178
Събота съм на линия. Нещо Годзилска салатка ми се хапва... Flutter Пък и Годзила е на центъра и предполагам, че ще е удобно за всички. Какво мислите?

# 3
  • Мнения: 751
Аз за събота немога 100%,синчето е рожденник.
Ще следя да разбера за къде ще се организирате,евентуално за неделя нещо,а ако не,за следващата среща ще съм на линия. Hug

# 4
  • Мнения: 35
Аз с удоволствие бих дошла, но ми е неудобно  Embarassed Малко гъба си падам. Но ако настоявате ще дойда  Wink


Нев ти толкова искаше да има среща защо така. В кой район си на Варна може да дойда да те взема, че с тези твойте по добре да поизлезеш малко.

# 5
  • Мнения: 33
beky, какво означава да си гъба бе! Нали си една от нас - гъби ли сме, прасковки или кисели лимонки няма значение  Grinning Много ще ни е хубаво да се видим  Hug

# 6
  • Мнения: 35
beky, какво означава да си гъба бе! Нали си една от нас - гъби ли сме, прасковки или кисели лимонки няма значение  Grinning Много ще ни е хубаво да се видим  Hug

Ок и аз ще се радвам да се запозная с други както казва моята дъщеря "временни"   bouquet
За мен няма значение кога и къде аз съм с кола. На всякъде ми е удобно. ще следя за часа и мястото на срещата.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 011
На мен малко ми е натоварена програмата за събота, защото съм на рожден ден вечерта, а пък имам и една друга, макар и все още непотвърдена уговорка, за следобяда. Sad Все пак, ако се отвори някаква възможност, ще дойда с най-голямо удоволствие Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 011
Аз за сега пасувам, тъй като моя мъж през седмицата работи извън града и се прибира за уикенда, така че ако има някаква организация ще пропусна срещичката  Sad - соркаааа друг път  Hug

# 9
  • Мнения: 199
Ако сме здрави до събота с най - голямо удоволствие ще се запозная на живо, с които от вас имам възможност. Претенции за мястото и часът на срещата нямам, тъй като тук си имам баба и тя ще поеме малката  Hug

# 10
  • Мнения: 60
Аз с удоволствие бих дошла, но ми е неудобно  Embarassed Малко гъба си падам. Но ако настоявате ще дойда  Wink


Нев ти толкова искаше да има среща защо така. В кой район си на Варна може да дойда да те взема, че с тези твойте по добре да поизлезеш малко.


пиленце писах че трябва ДА МЕ броите за срещата иначе съм от възраждане

# 11
  • Мнения: 35
Аз с удоволствие бих дошла, но ми е неудобно  Embarassed Малко гъба си падам. Но ако настоявате ще дойда  Wink


Нев ти толкова искаше да има среща защо така. В кой район си на Варна може да дойда да те взема, че с тези твойте по добре да поизлезеш малко.


пиленце писах че трябва ДА МЕ броите за срещата иначе съм от възраждане

Аха не ми е толкова далече ако нещо решиш може да се уговорим да мина да те взема

 Joy Joy hahaha hahaha Аз си прочетох грешно и така и си и продължавам  Embarassed

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:47 от beky

# 12
  • Мнения: 6
За съжеление аз и дъщеричката сме болни и ще пропуснем тази среща Confused дано за следващата да съм на линия. Ще ми е приятно да се запозная с други мами които ще раждат защото от моите познати нямам в момента бременни.

# 13
  • Мнения: 106
Аз ще дойда със сигурност.Ако искате да го оставим за неделя по обяд за да могат Танито81 и keit да дойдат също след като в събота са заети.
Нямам претенции за мястото, но се притеснявам, че ако се съберем голяма групичка и нямаме резервация няма да можем да си намерим места.
Годзилата като за начало е добро предложение.Как ми се хапва една тяхна салатка. Laughing

# 14
  • Мнения: 33
Здравейте, радвам се на активността за срещата Simple SmileSimple SmileSimple Smile
За Годзила си мисля да звънна утре, за да запазя някакъв брой места.
За времето: нека още няколко човека напишат кога им е възможно и ще реагираме  Peace - и в двата случая ще има по някой, който не може да дойде.

Общи условия

Активация на акаунт