има ли самотни мами от Варна?

  • 16 932
  • 275
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
В тези тежки времена най-хубавото нещо, което може да ти се случи, е да имаш приятели, които да те подкрепят!
В ситуация като нашата това си е направо задължително!
Пускам тази тема, за да се видим кои сме тук във Варна и доколкото е възможно да си помагаме една на друга!

# 1
  • Мнения: 256
Ей, браво, че си се сетила! Само да вметна, че не се чувствам самотна, със сина ми Божидар си живеем във Варна. Но и аз имам нужда от хора в подобна на моята ситуация. Хубаво е, да знаеш че има с кого да поговориш спокойно за тези толкова тъпи ситуации, случващи се след подобни разпади на семейства.  Hug

# 2
  • Мнения: 8
Ей, браво, че си се сетила! Само да вметна, че не се чувствам самотна, със сина ми Божидар си живеем във Варна. Но и аз имам нужда от хора в подобна на моята ситуация. Хубаво е, да знаеш че има с кого да поговориш спокойно за тези толкова тъпи ситуации, случващи се след подобни разпади на семейства.  Hug

какво се случи с теб?

# 3
  • Мнения: 126
 Здравейте  Hug
 И аз ще вметна, че не се чувствам самотна, защото си имам една малка
 принцеска на 4 год. с която си живеем страхотно.
 kr mama , Инчока с бебешока  Hug
   
 

# 4
  • Мнения: 256
kr mama, аз си помислих, че темата първоначално е само за записване, не за разправяне на истории. Накратко само: лъжи, алкохол и една извънбрачна връзка на мъжа ми ме доведоха до тук. Детенцето ми е вече на почти 8 месеца. Окончателно се разделихме през ноември, но не живеем заедно от началото на юли 2008г. Все още не мога да си обясня как един БАЩА, може с лека ръка да се откаже от святостта на семейството, не разбирам и как все още не е направил и нищо, за да заздрави отношенията, а дори напротив. Знаеш ли, не ми се разказва в детайли, още ми е много болно от случващото се. Все пак тук сме, за да си вдъхваме кураж, следователно спомените май са излишни.  Laughing 

Беки, здравей!!!  bouquet

# 5
  • Мнения: 8
kr mama, аз си помислих, че темата първоначално е само за записване, не за разправяне на истории. Накратко само: лъжи, алкохол и една извънбрачна връзка на мъжа ми ме доведоха до тук. Детенцето ми е вече на почти 8 месеца. Окончателно се разделихме през ноември, но не живеем заедно от началото на юли 2008г. Все още не мога да си обясня как един БАЩА, може с лека ръка да се откаже от святостта на семейството, не разбирам и как все още не е направил и нищо, за да заздрави отношенията, а дори напротив. Знаеш ли, не ми се разказва в детайли, още ми е много болно от случващото се. Все пак тук сме, за да си вдъхваме кураж, следователно спомените май са излишни.  Laughing 

Инчока с бебешока
, добре, че по-рано си отървала детето и си му спестила мнооого,много кофти спомени. С времето някои неща ще ти поизбледнеят и ще намериш Мъжа, който да обича и теб, и бебе Божидар! Кураж! И моето момиче беше малко бебе, когато се разделихме - трудно ми беше, но имах стимул и много нужди, които трябваше да удовлетворявам сама /бебешки и мои/, се мобилизирах тройно!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 13:25 от kr mama

# 6
  • Мнения: 8
Беки, права си, че няма как да сме самотни, когато имаме такива слънца да ни забавляват и развеселяват!

# 7
  • Мнения: 254
 И аз съм от Варна-давайте да си организираме една срещичка като се пооправи времето  bouquet

# 8
  • Мнения: 126
 
И аз съм от Варна-давайте да си организираме една срещичка като се пооправи времето  bouquet

  зу   добре дошла   bouquet
   Относно срещичката аз съм ЗА  Party
 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ми хайде тогава и аз да се запиша  Wink . Привет   bouquet

# 10
  • Мнения: 254
 Ако може срещата да я организираме съботно-неделна-че седмицата ми е работна.Но нека се оправи времето и ще се организираме  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 655
Ако може срещата да я организираме съботно-неделна-че седмицата ми е работна.Но нека се оправи времето и ще се организираме  bouquet
Само ми пишете къде и аз ще дойда, а Иночка може да ми се обади Laughing, нали мила? И аз да се зачисля към отбора Ви, ако може????

# 12
  • Мнения: 256
Задължително, Пела! Дано другата събота е по-приятно навън!

# 13
  • Мнения: 254
 Ние живеем в Кайсиева градина-но където ви е удобно на вас.Ние с автобуси и тролеи ще пристигнем.Може някъде по центъра.
 Много спамим май Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е глупости, ти пък спамели сме, не виждам спам тука всичко е по темата  Wink . Идеята за среща е страхотна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт