Жената-Дева

  • 16 584
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 749
Хайде и аз да се вмъкна,макар че съм на границата м/у лъв и дева и като че ли имам малко и от двете Simple Smile)
Милинка,подозирах за теб,че си дева.Септемврийска?

Мне, аз също съм от пограничните райони - 24.08. Simple Smile
Стига бе!Аз също съм на тая дата. Grinning

# 16
  • Мнения: 3 675
Аз съм зодия Дева, мрънкало и вечно правещо забележки същество, противно на хороскопа не съм чак такавя голяма чистница, чистя един път в седмицата, но пералня пускам ежедневно.Терорист на мъжа си, неслучайно съм родена на 11 септември.

# 17
  • Мнения: 1 897

После уж нямали общо зодиите. Сега разбрах защо с теб имаме толкова общи възприятия и мнения.  bouquet
И аз съм типична Дева.
azaf,   Hug!
Няма случайни неща!  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 48
ето ме и мен да се запиша - дева до мозъка на костите си
много приказлива, обмислям всичко до последен детайл преди да предприема каквото и да е, педант - всичко трябва да е подредено до последният детайл, много припряна нямам грам търпение, обичам домашният уют спокойствието и тишината, инат и държа на своето до последно, относно харченето съм пестелива и умея да разпределям финсите практично и точно, умея от всичко по малко ..... амиии има много други черти ноо няма да им стигне нито времето нито вашето търпение да ги изброя

за Девите - доста характерни черти са доколкото съм чулава нетърпението и педантичноста - в тази връзка един приятел беше казал един много точен лаф за Дева-та - докато прави секс вече сменя чаршафите на спалнята .... мисля че това обобщава най характерното около моята личност

# 19
  • Мнения: 129
цоп и аз тук  Laughing дева съм отвсякъде, септемврийска ( на 6-ти родена)  Peace на всичкото отгоре съм и Мария  Wink
вечно подмрънквам и се нервя, обичам домашния уют, раздавам се на 100% в работата, обичам всичко да изпипвам и се дразня, когато нещата не ми се получават както съм ги планирала  Crazy
m-sunny, много ме кефи обобщението за девите  Laughing абсолютна истина  Wink

# 20
  • Мнения: 3 675
Като се сравнявам с Мимоза наистина обичам да съм перфектна на работата, майка ми казва че съм наивна и глупава, въпреки че мъжът ми не е на нейното мнение, обичам да помагам и правя услуги на хората, и да харча разбира се, това последното кой не го обича.Вижте за разсеяността има нещо вярно, такава съм и то доста.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 990

На пръв поглед създавам впечатлението за скормен, стеснителен и мълчалив човек. Трудно създавам приятелства, но ги пазя дълго.
Когато се чувствам в свои води съм съвсем различна и съм душата на компанията.

Това се отнася и за мен и много хора са ми казвали,че в началото съм изглеждала доста срамежлива,а като ме опознаели се оказвало съвсем друго. Wink
И при мен така.
И аз обичам да анализирам,което,понякога стига до вманиачаване.
Не давам приятелството си лесно,не съм доверчива,даже никак,въпреки,че много би ми се искало.Но,имам ли доверие в един човек,правя всичко за него.
И аз бях наивна,в резултат на което много хора се опитаха да ме използват,но се отучих от този вреден навик.
Приказлива съм само в позната компания.
Трудно приемам сериозните промени.
Отвратителен инат.Готова съм да разбия стена с глава само и само да стане на моето.РАзбира се,предварително съм анализирала последствията за мен и тези около мен.
Мисля прекалено много,което понякога ме прави страшно разсеяна.
Обичам да подреждам дома си ,както и домашния уют.
Много обичам да чета.

Допълвам за себе си:
Приказлива съм, което на моменти много ми пречи... Приказвам пред приятели, пред непознати и слабопознати хора си мълча. В работата съм по-скоро "Език мой, враг мой".
В работата се раздавам, когато има смисъл. Не харесвам максимата "Залудо работи, залудо не стой". Трябва да се чувствам оценена и спокойна и се раздавам на 110%. Нямам проблем с извънработното време, стига да са ме мотивирали (предимно с потупване по рамото и галене по посока на косъма).
В приятелствата си съм много критична. Ако чувствам човек близък, съм в състояние да кажа по най-болезнения начин истината, според моята визия.
Мразя промените, адаптирам се ужасно трудно, макар и да не ми личи. Вътрешно страдам с месеци. Ненавиждам смяната на работа, защото е свързана със запознаване с нови хора. Мразя да завързвам нови запознанства, психясвам се и се притеснявам. Ако се почувствам спокойна, мога да стана и душата на компанията. Случва ми се рядко и то само пред близки хора.
За приятелите си се раздавам, но след известен болезнен опит, реших, че трябва да го правя по-избирателно.
Решенията вземам много пипкаво, невинаги схващам идеята от първи раз и имам нужда да се усамотя и да си помисля добре, за да я разбера. След това я обръщам от 100 страни, проигравам 1000 възможни сценария, за да предугадя всички възможни изходи.
Много съм любопитна - чета във всякакви форуми, обичам да съм информирана. Напоследък не ми остава много време да чета художествена литература, за което много страдам.
В дома си съм двете крайности - или вманиачена домакиня, искам всичко да ми е под конец, или хаос в концентрирания му вид, а аз по средата седя и страдам от него.
По принцип съм сговорчива, рядко се налагам, обикновено за важните неща. Мразя конфронтациите, но предизвикат ли ме, следват батални сцени. Споря само, когато е наложително. На тема "лична свобода, личен избор, личен живот" съм като хипи - аз съм ЗА свободите, стига да не пречат на околните.
Мразя необразоваността, простотията, тесногръдието и робуването на стереотипи.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 990
Хайде и аз да се вмъкна,макар че съм на границата м/у лъв и дева и като че ли имам малко и от двете Simple Smile)
Милинка,подозирах за теб,че си дева.Септемврийска?

Мне, аз също съм от пограничните райони - 24.08. Simple Smile
Стига бе!Аз също съм на тая дата. Grinning

Хехехе, както се казва, "Надушвам, че сме от една порода" Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 749
Цитат
Ненавиждам смяната на работа, защото е свързана със запознаване с нови хора. Мразя да завързвам нови запознанства, психясвам се и се притеснявам.
(...)
В дома си съм двете крайности - или вманиачена домакиня, искам всичко да ми е под конец, или хаос в концентрирания му вид, а аз по средата седя и страдам от него.

Това ме уби! И при мен е така.
Писали сме заедно Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 990
Хехехе, е нали сме на една дата Simple Smile Само забравих да допълня - много хора се изумяват как е възможно на работното си място да имам включен скайп, ICQ, форум и някой информационен сайт и същевременно да работя и да успявам да си върша задълженията в срок Simple Smile То не за друго, ами сроковете за мен са свещени! Мразя закъсненията и неспазването на срокове Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 447
Цитат
Ненавиждам смяната на работа, защото е свързана със запознаване с нови хора. Мразя да завързвам нови запознанства, психясвам се и се притеснявам.
(...)
В дома си съм двете крайности - или вманиачена домакиня, искам всичко да ми е под конец, или хаос в концентрирания му вид, а аз по средата седя и страдам от него.

Това ме уби! И при мен е така.
Писали сме заедно Peace

И аз да се прекрепя към това мнение. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
А ти каква дева си - септемврийска? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 897
Аз обичам да наблюдавам хората - интересно ми е поведението им, излъчването, характера. Имам претенциите, че мога почти безпогрешно да преценя един човек още с първото впечатление, което е оставил у мен.
Понякога, обаче, твърде наивно се доверявам, защото разчитам, че честното ми и открито поведение ще провокира подобно отношение и у отсрещната страна.

# 28
  • Мнения: 81
аз също съм Дева,даже на границата между Лъв и Дева - 24.08.аз мисля че девите са дълбоки, тайнствени,чувстени.на пръв поглед изглеждат срамежливи,но нали знаете поговорката,че тихите води са най-дълбоки....подкрепям мимоза за домашния уют,също харча много,обичам да си угаждам за всичко,да става все на моето и такааа......

# 29
  • Мнения: 48
То не за друго, ами сроковете за мен са свещени! Мразя закъсненията и неспазването на срокове Simple Smile

еййй това все едно че аз съм го писала - цепя секундата откачам ако някой ми се замотка и една минута - единственото нещо което по някога може да ме влуди в детето е когато повторя 100 пъти примерно да се облича или аз се опитвам да я облека и да излезем а тя се мооооооткаааааа направоооо ме хващат бесовете

Общи условия

Активация на акаунт