Упражнения за отслабване

  • 5 662
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте, имам един малък проблем. Два кг. ми остават да сваля до предишната ми форма преди да забременне. В областа на ханша, талията и най - вече корема. Моля някой с опит и положителни резултати да пише.

# 1
  • Мнения: 252
Здравей. Може да пробваш с упражненията на Синди, при мен имаше доста добър резултат точно в описаните от теб зони. Peace

# 2
  • Мнения: 121
А някакъв адрес да ми дадеш да си ги изтегля.

# 3
  • Мнения: 206
С упражненията ще се стегнеш, но да отслабнеш newsm78
Поне при мен не става. Стягам се, видимо изглеждам по-слаба, но на килограми съм си същата.
Бих ти предложила за отсл. - лунна диета, а за стягане упаржнения. На Синди са добри Peace

Успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 252
Аз ги теглих от Арената, но може и от тук :
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

не знам мога ли да се пратят през Скайпа, но ако искаш бих опитала

Аз лично наресвам първия диск Cindy Crawford - A New Dimension,
втория Cindy Crawford - Next Challenge/  е доста изморителен ако досега не си правила никакви упражнения, а третия Cindy Crawford - Shape Your Body Workout/  на мен ми е скучен и доста разпокъсан, но той все пак е за след раждане ( иначе и в него има добри упражнения)



Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:08 от t_nestorova

# 5
  • Мнения: 2 388
Бих ти предложила кардио и правилен режим на хранене.
Няма такива упражнения,  които да свалят кг точно където ти искаш.

# 6
  • Мнения: 121
Аз ги теглих от Арената, но може и от тук :
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

не знам мога ли да се пратят през Скайпа, но ако искаш бих опитала

Аз лично наресвам първия диск Cindy Crawford - A New Dimension,
втория Cindy Crawford - Next Challenge/  е доста изморителен ако досега не си правила никакви упражнения, а третия Cindy Crawford - Shape Your Body Workout/  на мен ми е скучен и доста разпокъсан, но той все пак е за след раждане ( иначе и в него има добри упражнения)
През скайпа може, изпраща ли са ми Тае Бо. Ако не мога да ги изтегля от адресите ще ти пиша да ми ги пратиш по - скайпа. Между другото съм отслабвала с бягане, но нямам време. А колко дни в седмицата да ги правя? Благодаря ви момичета!



Общи условия

Активация на акаунт