искам да попитам по -запознатите

  • 2 045
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
опитвам се да забременея  и ми е много притеснено.Знам че не винаги става от първия път, но.......аз не губя надежда.Това което искам да разбера е дали е нормално да имам симптоми за цикъл,т.е.някакви бодежи в корема ниско и виене на свят.Не знам какво да очаквам.За това искам да попитам дали имам шансове да съм бременна въпреки всичко?Най -вече въпреки бодежите и тежестта в корема ниско.След седмица очаквам да видя истината,но все се надявам да не се разочароваме с моето мъжле!
Благодарна съм предварително на всички , които ще дадат някакво мнение!

# 1
  • Мнения: 1 949
Аз усещах описаното от теб около 2м-2м и половина в началото. Но ти още нямаш закъснение, ако добре те разбирам. Може това да симптоми на идващия цикъл. За да не се разочароваш, най-добре изчакай до закъснение и направи тест. Успех  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Това което искам да разбера е дали е нормално да имам симптоми за цикъл,т.е.някакви бодежи в корема ниско и виене на свят.

За това искам да попитам дали имам шансове да съм бременна въпреки всичко?

Симптомите за бременност и ПМС са почти еднакви. Няма еднозначен отговор, защото може да е едното, а може и да е другото. Направи си тест ако искаш, но за достоверност, изчакай закъснение. Макар че ако е положителен, едва ли ще лъже.

И късмет  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 695
Това което искам да разбера е дали е нормално да имам симптоми за цикъл,т.е.някакви бодежи в корема ниско и виене на свят.

За това искам да попитам дали имам шансове да съм бременна въпреки всичко?

Симптомите за бременност и ПМС са почти еднакви. Няма еднозначен отговор, защото може да е едното, а може и да е другото. Направи си тест ако искаш, но за достоверност, изчакай закъснение. Макар че ако е положителен, едва ли ще лъже.

И късмет  bouquet
значи симптомите са напълно еднакви  Thinking и кога се разбира, като закъснее с няколко дни цикъла ли

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами тест се прави след закъснение, така че най-добре си изчакай датата за М и не се навивай излишно.Много често, да не кажа почти винаги, симптомите се припокриват  Peace

# 5
  • Мнения: 3 695
Ами тест се прави след закъснение, така че най-добре си изчакай датата за М и не се навивай излишно.Много често, да не кажа почти винаги, симптомите се припокриват  Peace
а колко дни се чака да закъснее  Thinking

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
1-2 зависи колко ти е дълъг цикъла и дали е редовен

# 7
  • Мнения: 3 695
1-2 зависи колко ти е дълъг цикъла и дали е редовен
извинявай, че така те тормозя, но трябваше да ми дойде във вторник ( редовен е ), и затова така питам  Peace
ще изчакам още ден-два и ще направя тест

# 8
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами щом вече си имаш закъснение направи си един тест утре сутрин и успех  Hug

# 9
  • Мнения: 3 641
Ру, прави тест. Би трябвало да ти покаже.Стискам палци Praynig

# 10
  • Мнения: 3 695
Ру, прави тест. Би трябвало да ти покаже.Стискам палци Praynig
ааа много си нетърпелива  Grinning
утре ще направя тест, но ме е страх да не е отрицателен  Sad

# 11
  • Мнения: 519

    Според мен е малко рано за реален резултат-все пак едва 4 дни са от закъснението.Знам,че нетърпението е огромно,но повярвай разочарованието е още по-огромно.Затова не бързай,изчакай поне 1 седмица,а за по-голяма сигурност си направи кръвен тест.

# 12
  • Мнения: 22 733
Може да имаш тези симтоми и заради овулация,все пак пишеш,че до цикъла ти има цяла седмица.

# 13
  • Мнения: 718
Нормално е да имаш различни от преди усещания, най-малкото заради това, че когато започваш с опити за бебе започваш много по-внимателно да се вглеждаш за всякакви симптоми на бременност. Не се настройвай, че задължително не става от първия път, може пък при теб да стане бързо, но не бързай и с разочарованията, ако е обратното. Успех в бебеправенето!   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 270
Нормално е да имаш различни от преди усещания, най-малкото заради това, че когато започваш с опити за бебе започваш много по-внимателно да се вглеждаш за всякакви симптоми на бременност. Не се настройвай, че задължително не става от първия път, може пък при теб да стане бързо, но не бързай и с разочарованията, ако е обратното. Успех в бебеправенето!   bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт