Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте на всички мами,преди няколко седмици получих зацапване помислих,че нещо с бебето не е наред и веднага отидох на лекар,но за щастие с беба всичко е ок,оказа се обаче че имам полипи,лекарката каза че нямало страшно,но аз се притеснявам все пак Sad бих искала да ви попитам някоя имала ли е такъв проблем и това опасно ли е за бебето Благодаря ви!
Цитирай

Пещера

Полипи по матката,шийката на матката,влагалището...къде?Не е няма нищо.Трябва да потърсиш др.лекар за консултация!
Цитирай

София

Ами на шийката на матката са,консултирах се и с друг но и той каза,че след като се роди бебето тогава чак ще се отстранят,но все пак ми е притеснено ooooh!
Цитирай

Пещера

Ми от това,което знам би следвало да те лекуват,защото когато раждаш не трябва да имаш инфекции или подобни неща.Моят гинеколог ако се наложи ми изписва глобули и ме лекува.Не искам да те плаша,но е опасно за плода.Ти от къде си?
Цитирай
Не се плаши,не е страшно нито за теб нито за плода.Зная от опит.Доктори са ми го казвали че ако е малък полипа не е нужно да се третира,само ако много нараства тогава може да се махне.Когато родиш тогава ще ти махнат полипа.Да знаеш че сами по себе си полипите са доброкачествени.
Цитирай

София

От София съм,но за съжаление това с глобули не се лекува
Цитирай

Пещера

Да знам.Лекувала съм.Питах те,защото можеше да посетиш моя гинеколог.Взимай мерки!
Цитирай
Да знам.Лекувала съм.Питах те,защото можеше да посетиш моя гинеколог.Взимай мерки!

Стига глупости,полипите не се лекуват с глобули.Само оперативно,прави се хистероскопия,с лека обща упойка.Не плаши момичето,не е страшно за плода и за нея.Нека я види лекар че да й го каже.На него ще повярва.
Цитирай

Пещера

Никой не плаша.Споделям това,което знам.И ти не си много веща.Това са глупости за упойка и т.н.   #2gunfire
Аз казах каквото знам.Всеки да се спасява!
Цитирай

Предполагам, че полипите не са някакъв особен проблем, казвам "предполагам", защото не съм специалист. Имала съм преди време, наистина се премахват амбулаторно, при мен беше с пълна упойка /отдавна беше, сега може и да не е така/. И трябваше да изчакам известно време, за да се получи резултат дали наистина е бил доброкачествен. Никой от лекарите не смяташе, че се е случило нещо кой знае какво, поне с такова впечатление останах.
Цитирай
Никой не плаша.Споделям това,което знам.И ти не си много веща.Това са глупости за упойка и т.н.   #2gunfire
Аз казах каквото знам.Всеки да се спасява!

Първо,въпроса не е да се караме с теб и да мерим мускули тук.За полипите явно съм доста по-веща отколкото си мислиш защото преди няколко месеца ми махнаха точно полип на шийката на матката и беше с упойка за твое сведение.Дори лекаря ми показа как изглежда полипа който той ми извади.Дори в стаята в която лежах имаше още една жена на която махнаха полип пак с упойка.В случая се мъчим да помогнем на бременното момиче.Нека бъдем полезни на нея,а не да се дърлим.
Цитирай
Предполагам, че полипите не са някакъв особен проблем, казвам "предполагам", защото не съм специалист. Имала съм преди време, наистина се премахват амбулаторно, при мен беше с пълна упойка /отдавна беше, сега може и да не е така/. И трябваше да изчакам известно време, за да се получи резултат дали наистина е бил доброкачествен. Никой от лекарите не смяташе, че се е случило нещо кой знае какво, поне с такова впечатление останах.

Точно така,и с мен така процедираха,и все още полипите се махат с упойка.От нея се излиза за 15 мин.
Цитирай

Пещера

Аз мислч,че не ние сме хората,който ще и помагаме.Аз съм лекувала полип без упойка...
Цитирай

София

Благодаря ви на всички!
Моята докторката също ми каза,че трябва да се махат само оперативно и след това да се пратят за хистология,но това ще стане живот и здраве след раждането.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.