Бременна съм .....за трети път

  • 7 770
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Хей ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  newsm38 И честита бременност от мене   bouquet . Аз самата съм от семейство с общо 4 наследника и за да е пълна лудницата родителите ми си осиновиха пето преди месец. Като от малцинствата сме, ама пък е много весело.   Crazy Особенно за майка ми, чийто живот минава в работа, готвене, чистене и крещене подир цяла банда хулигани, но ако я питаш дали би променила живота си ако можеше, аз знам че няма да върне нито един миг назад. Все пак, колко майки могат да се похвалят с репликата: " Деца писна ми от вас....майка ви стара...."   hahaha 

# 46
  • Мнения: 261
Разбира се,че ако сте хубаво семейство,с прилични доходи, имаш подкрепата на съпруг и родители изобщо не се чуди. Аз имах трета  бременност и направих аборт септември,но ние двамата категорично не искахме трето дете,просто защото не сме истинско семейство. Ако при теб нещата са по-различни изобщо не се чуди - децата са голяма богатство,но и отговорност,която се поделя между двамата родители, а при мен всичко поемам аз. Успех и бъди щастлива

# 47
  • софия
  • Мнения: 505
Мога да ти кажа само радвай се защото това е богатство,аз имам 3ма сина и съм щастлива от това .Много искам още едно бебе но мъжът ми  и дума не дава да се чуе

# 48
  • Мнения: 10 010
Честито!  bouquet
Какво ще кажат хората? Тези които те обичат ще се радват за теб и ще те подкрепят. Останалите не трябва да те интересуват.
За някои хора купчина тухли или камара желязо струват повече от човешкия живот.
Но нали знаеш- Кучетата лаят, кервана си върви.  Hug

# 49
  • Мнения: 46 508
Щом не те притесняват бременността и раждането, всичко друго може да се оправи, пък, ако ти дойдат в повече, пиши, аз бих взела едното  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 940
Embarassed не сме го планирали то е станало случайно както и другите ми деца дъщеря ми сега ще стане на 5 а синът ми декември на 4 години .Страх ме е .Ще се справя ли .Как ще ме възприемат хората около мен сега малко биха си позволили 2 деца а аз искам трето .Незнам и финансово дали ще мога да се справя в момента работя само аз .
Милички някой ако е попадъл в подобна ситуация моля ви нека сподели !

Дано да вземеш най-правилното за теб решение. Винаги съм мечтала за три деца, дано и мен ме сполети това щастие.

# 51
  • Мнения: 2 908
Аз се чудя как може при жена на 31 години да станат и трите и деца случайно-няма ли семейно планиране във вашето семейство?Няма ли контрацептиви за вас или други мерки?Чудя се на такива феномени просто-иначе честита бременност,щом си направила случайно две,ще се справиш и с трето Peace

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Щом го искаш ще се справиш Hug

# 53
  • Мнения: 3 622
Ако го искате силно и ти и съпруга ти и ако имаш подкрепата на родители - остави го. Всичко ще си дойде на мястото. Това е дар.
Аз искам второ, а мъжът ми се дърпа  Confused

# 54
  • Мнения: 1
Embarassed не сме го планирали то е станало случайно както и другите ми деца дъщеря ми сега ще стане на 5 а синът ми декември на 4 години .Страх ме е .Ще се справя ли .Как ще ме възприемат хората около мен сега малко биха си позволили 2 деца а аз искам трето .Незнам и финансово дали ще мога да се справя в момента работя само аз .
Милички някой ако е попадъл в подобна ситуация моля ви нека сподели !

ще ме убиете - какво те интересуват хората ... те ли ще го гледат ? те ли ще го обичат ?

# 55
  • Мнения: 393
Спокойно,ще се справите. Когато забременях с третото ни дете....майка ми щеше да получи удар. Бях си изкл. телефона в къщи, а на мобилния не отговарях (тогава бяхме още в БГ). Сега синът ни е на 10 години и е неин любимец. За .... четвъртото ни дете никой в БГ не знаеше, че съм бременна. "Домашният съвет" се събра и решихме, че така е най-добре. Голямата ми дъщеря беше тогава на 17 г, малката на 10, синът на 7. Когато ме изписаха теглихме чоп, на коя баба да съобщим новината  Thinking. Днес малкият разбойник става на 3 години и всички го обожават

# 56
 Винаги съм се възхищавала на многодетни семейства и тайно си мечтаех и аз да създам такова.След като се раведох с едно дете се примирих но съдбата ми поднесе втори шанс и то какъв срещнах човека и забременях с две.Сега сме голямо семейство  и имаме момче и момиче и от първия брак момче. Simple Smile

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 544
Ами ако без да иска стане и четвърто ? Тогава  к,во правим? #Crazy

# 58
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честита ти бременност, здраво и хубаво бебе на финала!
Ама защо не си планирате децата - това ми е много странно!
Аз първото си дете родих на 18г, но пак беше планирано (както и второто, и третото).
Никога, никой не ме е подпитвал : "ама трето, как така?"
А защо те интересува мнението на хората - те ли ще ти гледат децата?

# 59
  • Мнения: 165
И аз това питам?  Thinking
Някои ще отговорят " и четвърто, пак ще го родя". Това вече е несериозно!


Ами ако без да иска стане и четвърто ? Тогава  к,во правим? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт