Бременна съм .....за трети път

  • 7 765
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
 Embarassed не сме го планирали то е станало случайно както и другите ми деца дъщеря ми сега ще стане на 5 а синът ми декември на 4 години .Страх ме е .Ще се справя ли .Как ще ме възприемат хората около мен сега малко биха си позволили 2 деца а аз искам трето .Незнам и финансово дали ще мога да се справя в момента работя само аз .
Милички някой ако е попадъл в подобна ситуация моля ви нека сподели !

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Виж, тук повечето момичета мечтаят да попаднат в твоята ситуация! Разбирам страховете ти, но мястото на темата едва ли е в "Искам бебе". Успех!

# 2
  • Мнения: 2 422
Ще се справиш .... а и какво те интересуват хората..... щом го искаш.
Аз бих задържала бебето дори и пет деца да имам Blush

# 3
  • Мнения: 98
Деси незнам дали ще те успокоя,но ще ти отговоря!Аз също чакам трето дете имаме кредити 700лв. и живеем на квартира,в момента само съпругат ми работа(фирмата в която работех фалира преди месец),но въпреки всичко аз съм щастлива!Дори преминахме през две годишна(почти)борба за да се сдобием с третата си рожба!Надявам се всичко да е наред и бебето ми да се роди живо и здраво и знам,че ще се справим с останалото(финансиите)!                                                                                                              П.П-премести темата си в "Майки бъдещи и настоящи"

# 4
  • Мнения: 2 270
Честито!  bouquet
Щом го искаш - ще се справиш! Peace

# 5
  • Мнения: 3 294
Щом го желаеш , мисля че хората не би трябвало да ти повлияят . Смело напред и се радвай на бременността  Peace

Аз бих задържала бебето дори и пет деца да имам Blush
И аз  Peace

# 6
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Защо пък да те интересува хорското мнение.Какво щели да кажат хората около вас?!Да не би те да се грижат за вашите деца.
Направи така,както ти подсказва сърцето.Желая ти  успех. Peace

# 7
  • Мнения: 419
Скъпа, това е чудесно! Аз имам две дъщери на 16г. и на 13г. и от 6 месеца правим опити за трето, почти съм сигурна че съм бременна, имам положителни тестове и двуседмично закъснение. Надявам се другата седмица доктора да си каже думата, че всичко е наред.
Ще бъда много щастлива! Относно финансовата страна, не го мисли, нещата ще се наредят някак си, аз вярвам, че Бог като дава бебе, дава и средства!
Кураж!

# 8
  • Мнения: 349
Това е прекрасно. Според мен ти го искаш, но най вече се притесняваш от хорското мнение  Whistling. Да не ти пука - роди си и си отгледай детенцето - това е огромна радост.

# 9
  • Мнения: 7 263
DESIYANKOVA за огромна моя радост в момента очаквам третото си дете. Моето трето дете беше чакано, планирано и изстрадано. Радвай се, че съдбата ти е подарила това щастие без да го жадуваш, чакаш и да се надяваш всеки месец!

Ако и двамата го желаете ще се справите финансово, къде с помощ, къде с усилия, но ще се справите. Работа се намира, но човешкия живот не се намира така под път и над път!

Колкото до мнението на хората - съвсем честна ще бъда. Половината от хората, които разбраха че чакам трето дете бяха мега неадекватни - от въпроси "Защо ти е?", "Случайно ли стана?", "До момиче ли ще карате?", "На твойте години  Rolling Eyes Rolling Eyes" и т.н..... та до далеч по прозаични питания, не се ли притеснявам за кариерата си, за това как ще се справя, къде ще го сложим и т.н.....
Добре че повечето ни приятели и колегите ми реагираха много сладко и положително и с искрена радост!
Но и никой да не ме беше подкрепил, изобщо не бих трепнала пред желанието си да дам обич на още едно мъничко същество!
Помисли и вземи решението, което ти подсказва сърцето, но помисли и как след няколко години ще изпратиш мъничето в училище, как ще го заведеш за пръв път на тренировки по футбол или пък на козметик. Как ще му стискаш палци на изпитите за 7-ми клас, как ще отиде абитуриент и най- важното как още едни детски очички ще те следят и гледат с обожание всеки ден и как още едни ръчичики ще търсят твоите ..... Peace
Късмет и кураж!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мила.вдигни глава високо и продължавай напред.ще се справиш и още как.Аз имам две момченца.Големия е на почти 4години,а малкия на 1,2м и бебеправим от три месеца за трето.
Хората ги остави,няма те да ти определят живота. Hug  bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Как ще ме възприемат хората около мен сега малко биха си позволили 2 деца а аз искам трето .

Ако това те притеснява, отпиши го. Някои хора имат по 10 деца, но хич не ги притеснява какво ще кажат хората. Не създаваш деца за хората, а за себе си и за самите деца, за самия нов живот.

# 12
  • Мнения: 712
Първо - честито! Дано всичко е наред и като му дойде времето да се сдобиеш с една здрава рожбичка!
И какво те интересува хорското мнение - ти нали си искаш детето? Имате няколко месеца таткото да се стегне в кръста и да започне работа, защото после ти ще имаш по-важни задължения, поне за известно време. С другото ще се справите.
Пък хората и на две не се решавали... някои хора изобщо не искат деца, други не могат да имат, макар и да минават през ада, за да се сдобият с тях, на трети им е слаб ангела и грижите дори и за едно им идват в повече... Всеки знае себе си. А на вас Бог ви е пратил трето - и явно е добре дошло  Simple Smile Радвайте му се   bouquet

П.С. И се пазете после, че както и трите са ви непланирани, да не се появи и четвърто  Wink Макар че...

# 13
  • France
  • Мнения: 726
Прекрасно е да се раждат повече деца! Приветствам майките, решили се да отглеждат Българи!  bouquet
Но, на фона на задаващата се криза, бих била по-внимателна в избора за трето.
А това, което написа за хорското мнение, е , меко казано, смешно. Защото, всеки българин би погледнал с възхищение на семейство с повече от 2 деца- та това е героизъм в днешно време!
Ако можете да си позволите лукса /за съжаление, това е лукс в Бг/, смело напред!
Лека бременност ти желая!  bouquet

# 14
  • Мнения: 263
какво ще кажат хората изобщо да не ти пука! Да си приказват колкото щат! ти си знаеш, кое е най-добор за теб!
Вече финансовият проблем е по-сериозен мотив... Но има една приказка: Бате знае две, знае и двеста... Не е съвсем вярно, че не може да си оставиш детето без храна, дрехи и топлина, но...
Сама трябва д апрецениш до колко ще успеете! Но за хората: каквото си искат да казват и каквото си искат да мислят!

Общи условия

Активация на акаунт