Осветителни тела... или нашите полюлеи :)

  • 80 459
  • 342
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 903
Дайте ми идея, моля - какво осветително тяло може да се сложи на двустранно скосен мансарден таван на спалня, на височина около 2 м. /т.е. не много висящо/!? newsm78


Според мъжо е изключително трудно за монтиране на каквото и да било, та да не казвам, с какво се осветяваме... Close


Eдин или два аплика ще свършат перфектна работа.....

# 46
  • Мнения: 2 631
Какво ще рече "аплик" - чиниеподобните тела, залепващи директно за таван или стена ли!? newsm78

Ако е това - много "соц" ми изглеждат... Абе въобще не ми харесват!

Но и вариантите не са много.

Благодаря!  bouquet

# 47
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аплика е за стена,а плафонера за таван-ако не се лъжа.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 817
Единственото нещо в целия апартамент, което просто видяхме на една витрина и купихме без чудене е лампата в хола:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9179051
Смятам да си я нося с мен и в следващия...

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 806
etomira   bouquet поздравления имаш много хубав апартамент. Сега като ти видях спалнята си спомнях от кой откраднах идеята  Wink. Поздравления още веднъж  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 718
И ние имахме затруднения при избора на осветителни тела за новия апартамент, вече няколко месеца сме на крушки, с изключение на детската стая! Има всякакви магазини за лампи, но повечето са просто ужасяващи модели Close
Ако пък са по-оригинални, струват по 2-3000 лв. Crazy
Някой да има идея за магазин, в който се продават по-ретро лампи? Не непременно антики, но да не са преобладаващо метално-стъклено-тръбни, че вече от тях ми се повръща Sick

# 51
  • Варна
  • Мнения: 692
Единственото нещо в целия апартамент, което просто видяхме на една витрина и купихме без чудене е лампата в хола:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9179051
Смятам да си я нося с мен и в следващия...
Peace etomira, нещо такова търся за хола. Как ми се иска и аз да видя нещо на витрината и да ми хареса от раз.
То няма край това чудене, обикаляне, избиране...

# 52
  • София
  • Мнения: 958
Нашите са от този тип във всички стаи без коридора, където са луни.


http://i152.photobucket.com/albums/s171/Mila_71/Noviat%20ni%20do … .jpg?t=1234945281

# 53
  • София
  • Мнения: 1 817
mrancho, благодаря!  Hug Радвам се, че съм била полезна.

Amica, спокойно, ще стане. Ние я видяхме докато се бяхме запътили към един ресторант за вечеря. И наистина няма край, но това са страхотни емоции, които си заслужава да се изпитат...
 

# 54
  • Мнения: 2 803
Тази тема съм я изтървала. ooooh! В цялата ни къща сме на фасунги и събирам идеи за осветителни тела за дома. Party

# 55
  • София
  • Мнения: 285



Някай  от Пловдив да е ходил в Осветителния център на Скобелева майка  Hug Все се каним да отидем дотам

За Италмодалуче ли питаш? Имат много хубави неща, но цените им никак не са ниски Tired.

# 56
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Doro  на теб препоръчвам Габровски и Орион-пътя за Златните.Имат много голям избор и в двата.

# 57
  • Мнения: 903
Аплика е за стена,а плафонера за таван-ако не се лъжа.

Точно така... като е много скосен покрива, няма как да се сложи нещо. Варианта е на стената... има много хубави модели...

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:27 от Elisir

# 58
  • Мнения: 680
Всичките ни осветителни тела ги взехме от ОРИОН. Peace

# 59
  • Мнения: 903
Всичките ни осветителни тела ги взехме от ОРИОН. Peace

Снимков материал искаме...    Naughty

Общи условия

Активация на акаунт