Осветителни тела... или нашите полюлеи :)

  • 80 465
  • 342
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132



Някай  от Пловдив да е ходил в Осветителния център на Скобелева майка  Hug Все се каним да отидем дотам

За Италмодалуче ли питаш? Имат много хубави неща, но цените им никак не са ниски Tired.

Да, точно за тях... убягна ми името  Embarassed

Ех, това за цените не ме зарадва  Cry Лошооо... А други магазини в Пловдив с красиви лампи, но НЕ халогени и без лунички  newsm78 и без висящи, че мъжът ми е 2 метра и не иска да си блъска главата постоянно  hahaha

# 61
  • Мнения: 1 165
За Варна мога да препоръчам Призма и АТГ в мола или на Цар освободител.Ние взехме нашите от магазина им в мола.Имат и сайт, може да се разгледа какво предлагат.Аз така направих-разгледах ги в нета, набелязох, отидох питах за цени и срокове и поръчахме.Имат и скъпи и достъпни неща, а и същевременно красиви.Ако конкретния продукт го няма в магазина, но го имат в някой друг в страната идва за една седмица.

# 62
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
tincheto дай ми точен адрес.Защото на мен ми излизат на Васил Друмев,и като фирма за дискотечно осветление.

# 63
  • Мнения: 903
И аз ще ги разгледам... ето тук са
http://www.prisma.bg/gallery/index.php?/category/9&lng=bg

# 64
  • Мнения: 1 165
Точно на Васил Друмев са.Имат 2-единия е мъничък и няма кой знае колко неща, но другия е голям и имат доста каталози за избор.Големият се намира над Спортна зала

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Точно на Васил Друмев са.Имат 2-единия е мъничък и няма кой знае колко неща, но другия е голям и имат доста каталози за избор.Големият се намира над Спортна зала
В близост до Военноморското училище ли?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 692
Точно на Васил Друмев са.Имат 2-единия е мъничък и няма кой знае колко неща, но другия е голям и имат доста каталози за избор.Големият се намира над Спортна зала
В близост до Военноморското училище ли?

Да!  Peace

# 67
  • Мнения: 329
Дайте ми идея, моля - какво осветително тяло може да се сложи на двустранно скосен мансарден таван на спалня, на височина около 2 м. /т.е. не много висящо/!? newsm78


Според мъжо е изключително трудно за монтиране на каквото и да било, та да не казвам, с какво се осветяваме... Close


Аз бих ти препоръчала някоя въжена композиция, стои добре, а светлината можеш да я насочиш, както искаш или към определн обект. Някой беше пуснал по-напред линк на Габровски, там имаше доста такива.

# 68
  • Мнения: 1 204
Единственото нещо в целия апартамент, което просто видяхме на една витрина и купихме без чудене е лампата в хола:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9179051
Смятам да си я нося с мен и в следващия...

страхотна е  Peace както и целия ви апартамент   bouquet

# 69
# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Може , но на лична  Peace

# 71
  • Мнения: 58
защо ? и аз се интересувам от цените

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 806
защо ? и аз се интересувам от цените
За да не спамя темата  Peace

# 73
  • Мнения: 58
а подвижни ли са лапичките ,могат ли да се насочват в други посоки

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не са подвижни , но пък много добре разпръскват светлината  Wink

Общи условия

Активация на акаунт