Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето това: http://stildom.com/app/items.php?items_id=596 ми хареса. Утре ще посетя магазина на място за да го разгледам, но все пак ме интересува и мнение на някой, който притежава този модел.

Благодаря предварително!
Цитирай

Харесах нещо подобно за стаята на големия ми син, но впоследствие се отказах. Причината е в стърчащите крака. Прецених, че ще се спъваме в тях и ще пречат.
Цитирай

когато преди няколко месеца още се обзавеждахме и аз търсих по нета модели..много различно изглеждат на снимки и на живо!това моделче съм го виждала..нищо общо.разбира се,всеки си има вкус,но лично на мен не ми хареса изобщо-с тези алуминиеви крака и въобще цялата му изработка..аз го видях обаче в червено..изглеждаше много евтина работа.
Цитирай

Там някъде......

Ние я имаме тази холова гарнитура,но след като и мине гаранцията и започна да се цепи самата кожа!Сега не знам какво да я правя
Цитирай

София

Не ми хареса нито един от меделите на меката мебел,включително този,който ще гледаш. bowuu
Цитирай

На мен ми се вижда просто ужасно грозна.Мисля,че не трябва да рискуваш с този модел.Има толкова други.
Цитирай

София

Определено не бих си я купила с тези крака.
Цитирай

София

а на мен ми се струва неодобен гърба - твърде е висок и изправен, ако не е достатъчно дълбока седалката ще седиш на него все едно си в готовност за бърз старт Thinking поне така изглежда на снимките. Не знам дали има удобна извивка, която да не се вижда?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.