Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 ян. 2009, 11:05 ч.

Търся мнение за конкретен модел мека мебел

• 775
  • 7
  •   1
Отговори
Ето това: http://stildom.com/app/items.php?items_id=596 ми хареса. Утре ще посетя магазина на място за да го разгледам, но все пак ме интересува и мнение на някой, който притежава този модел.

Благодаря предварително!

# 1
Харесах нещо подобно за стаята на големия ми син, но впоследствие се отказах. Причината е в стърчащите крака. Прецених, че ще се спъваме в тях и ще пречат.

# 2
когато преди няколко месеца още се обзавеждахме и аз търсих по нета модели..много различно изглеждат на снимки и на живо!това моделче съм го виждала..нищо общо.разбира се,всеки си има вкус,но лично на мен не ми хареса изобщо-с тези алуминиеви крака и въобще цялата му изработка..аз го видях обаче в червено..изглеждаше много евтина работа.

# 3
  • Там някъде......
Ние я имаме тази холова гарнитура,но след като и мине гаранцията и започна да се цепи самата кожа!Сега не знам какво да я правя

# 4
  • София
 Не ми хареса нито един от меделите на меката мебел,включително този,който ще гледаш. bowuu

# 5
На мен ми се вижда просто ужасно грозна.Мисля,че не трябва да рискуваш с този модел.Има толкова други.

# 6
  • София
Определено не бих си я купила с тези крака.

# 7
  • София
а на мен ми се струва неодобен гърба - твърде е висок и изправен, ако не е достатъчно дълбока седалката ще седиш на него все едно си в готовност за бърз старт Thinking поне така изглежда на снимките. Не знам дали има удобна извивка, която да не се вижда?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт