Търся мнение за конкретен модел мека мебел

  • 886
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Ето това: http://stildom.com/app/items.php?items_id=596 ми хареса. Утре ще посетя магазина на място за да го разгледам, но все пак ме интересува и мнение на някой, който притежава този модел.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 672
Харесах нещо подобно за стаята на големия ми син, но впоследствие се отказах. Причината е в стърчащите крака. Прецених, че ще се спъваме в тях и ще пречат.

# 2
  • Мнения: 1 844
когато преди няколко месеца още се обзавеждахме и аз търсих по нета модели..много различно изглеждат на снимки и на живо!това моделче съм го виждала..нищо общо.разбира се,всеки си има вкус,но лично на мен не ми хареса изобщо-с тези алуминиеви крака и въобще цялата му изработка..аз го видях обаче в червено..изглеждаше много евтина работа.

# 3
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Ние я имаме тази холова гарнитура,но след като и мине гаранцията и започна да се цепи самата кожа!Сега не знам какво да я правя

# 4
  • Мнения: 678
 Не ми хареса нито един от меделите на меката мебел,включително този,който ще гледаш. bowuu

# 5
  • Мнения: 44
На мен ми се вижда просто ужасно грозна.Мисля,че не трябва да рискуваш с този модел.Има толкова други.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Определено не бих си я купила с тези крака.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 419
а на мен ми се струва неодобен гърба - твърде е висок и изправен, ако не е достатъчно дълбока седалката ще седиш на него все едно си в готовност за бърз старт Thinking поне така изглежда на снимките. Не знам дали има удобна извивка, която да не се вижда?

Общи условия

Активация на акаунт