купихме си жилище

  • 3 782
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Искам да се похваля - днес  си купихме жилище. Приключи една дълга и мъчителна процедура по отпускане на кредит. Който е минал по този път може да ме разбере...Незнам как да се зарадвам - през толкова много мъки минахме,че ме е страх да се зарадвам въобще.Сипала съм си чаша вермут, седя си и се чудя защо не се радвам...би трябвало да скачам от радост и да празнувам..

# 1
  • Мнения: 1 494
Честито   bouquet !
Минала съм по този път и знам колко е трънлив, но когато се нанесеш най-накрая щастието е огромно. Когато го усетиш като свой дом.
Желая ти да има винаги много топлина и любов в него!

# 2
  • Мнения: 126
  bouquet Честито и от мен.
 Още не си го усетила като свой дом и затова може би не се радваш,
 но лека полека ще видиш, че чувството да имаш свое жилище е прекрасно   Wink
 

# 3
  • Мнения: 2 388
Честито!   bouquet

Само хубави емоции в новото жилище ви пожелавам!

# 4
# 5
  • Мнения: 4 290
Честито!   bouquet И аз не бях особено щастлива в началото, особено като се сещах, че ще го изплащаме следващите 15 години. Но и с тази мисъл се свиква.

# 6
  • Мнения: 12 648
Честито.  bouquet
Изчети темите за снахи и свекърви под един покрив и ще се зарадваш. Laughing

# 7
  • Мнения: 3 634
Честито!  Hug
И на нас ни предстои тази стъпка. Нормално е да не можеш все още да се зарадваш, промиха ни мозъците с тази криза, а и напрежението си казва думата.
Сипи си повечко вермут!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4
желаем ви много топлина
всичко ще се подреди със времето

# 9
  • Мнения: 51
  Честито и от мен! Много хубави моменти в новото жилище!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Хахахаха, същата работа при нас Laughing Само че ние жилището го купихме отдавна, сега трябваше да рефинансираме. Вчера процедурата приключи, успяхме, спестихме си много пари, би трябвало да празнуваме, а ние само се пльоснахме на дивана изтощени и започнахме да си подреждаме следващита задачи hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 888
Благодаря ви много:)взех да се усмихвам вече...Наздраве от мен! cheers

# 12
  • София
  • Мнения: 888
Хахахаха, същата работа при нас Laughing Само че ние жилището го купихме отдавна, сега трябваше да рефинансираме. Вчера процедурата приключи, успяхме, спестихме си много пари, би трябвало да празнуваме, а ние само се пльоснахме на дивана изтощени и започнахме да си подреждаме следващита задачи hahaha
И ние сме точно така...аз пия - днесс  имаше сума ти спънки по усвояването на кредита, а той  готви. Въобще не говорим за новия дом..скапани сме, уморени...само като се сетя,какво местене ме чакааа....утре сигурно ще гледам по-ведро на нещата...

# 13
  • Мнения: 2 829
честито и от мен Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: X
Честито  bouquet  bouquet
Всичко ще си дойде на мястото.Всичко да е най- най- в новият дом  Peace

Общи условия

Активация на акаунт