А някой смъкнал ли е целулит и сантиментри с антицелулитен крем?

  • 2 037
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Има куп теми за антицелулитни кремове и гелове във форума. А някой смъкнал ли е целулит и сантиметри с подобен крем? За колко време? Какъв е принципът на действието им - честно казано, никога не съм ползвала, а и не съм се заглеждала в етикетите им.
Тенкс за всички отговори.

# 1
  • Мнения: 8 242
Ами не мога да кажа дали е от крема..  newsm78 защото винаги го ползвам в комбинация с диети и упражнения..
Единственото което мога да кажа със сигурност, е че няма особена разлика между различните кремчета - дали е 5 лв на Дева или 50 лв на не знам си кво.. все тая  Rolling Eyes Само трябва да го мажеш редовно.. което на мен ми де отдава до едно време..  #Cussing out
Но само с кремчета.. едва ли  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 014
Само с крем? Няма такъв!!! Wink

# 3
  • Мнения: 1 100
С крем се сваля до едно време - само 2-3 килограма. А след това топите обиколката на кълчоците smile3521 Обаче да ви кажа...ако си мислите, че ще тъпчете като мами-свинки хе-хе...ще си останете с мисленето Laughing   Храната трябва да се намали за да се наблюдава ефект. Майка ми ползва този крем и е - 6 см ако не ме лъже паметта. А кремчето май беше на Виши ( едно зелено е ). Успех Hug

# 4
  • Мнения: 2 013
С крем се сваля до едно време - само 2-3 килограма. А след това топите обиколката на кълчоците smile3521 Обаче да ви кажа...ако си мислите, че ще тъпчете като мами-свинки хе-хе...ще си останете с мисленето Laughing   Храната трябва да се намали за да се наблюдава ефект. Майка ми ползва този крем и е - 6 см ако не ме лъже паметта. А кремчето май беше на Виши ( едно зелено е ). Успех Hug

6 сантиметра си е супер. А от колко време майчето ти се маже? Какъв режим спазва?

# 5
  • Мнения: 1 100
С крем се сваля до едно време - само 2-3 килограма. А след това топите обиколката на кълчоците smile3521 Обаче да ви кажа...ако си мислите, че ще тъпчете като мами-свинки хе-хе...ще си останете с мисленето Laughing   Храната трябва да се намали за да се наблюдава ефект. Майка ми ползва този крем и е - 6 см ако не ме лъже паметта. А кремчето май беше на Виши ( едно зелено е ). Успех Hug

6 сантиметра си е супер. А от колко време майчето ти се маже? Какъв режим спазва?

Ми тя преди 1 година ги смъкна. А се маже newsm78 от 1 година. Ми след като ги смъкна тия мазнини  повече не е пипала крема... Тя по принцип не яде много. Хапва си вафлички, шоколадчета понякога и то малко. Ама само на диета при нея не става #Crazy   Явно химията добре и действа. Но пък чинка ми ги ползва от 2 години тоя крем-същият и грам не е мръднала.. и как ще мръдне като се тъпче като... Sick ама тя яде ужасно много...

# 6
  • Мнения: 7 186
Само от един крем не може да се смъкнат сантиметри по никакъв начин. Ефектът на антицелулитните гелове би могъл да има някакъв ефект единствено в съчетание с хранителен режим и физическа активност. И аз познавам жени, които нон стоп се тъпчат и същевременно постоянно се мажат с такива кремове- кел- файда? newsm78 Само пари на вятъра. Всичко трябва да бъде комплексно, един крем не може да направи чудеса. За утайката от кафе гледам се пишат хубави работи във форума.

# 7
значи за 4 седмици ходене на фитнес по 1 час два пъти седмично, спиране на всякакви теста, мазане с крем "Леокрема - би фаза" една седмица активно и после от дъжд на вятър и нередовно търкане с утайка от кафе = 2 см. (демек от бут 54 до докарах до 52 ) , после 4 седмици правене на нищо, ядене основно на сандвичи, пиене на кола и т.н. пак си върнах старото положение. Нямам сланини, но тоз целулит  ще ми изяде живота.
Само с мазане ще се постигне единствено по -добър оборот на аптеките и козметичните магазини.

# 8
  • Мнения: 6 871
Ами аз сега вече 3 седмици се мажа с едно доста скъпо мазило и ефектът е нулев  Sad Е да, хапвам си от всичко и мързелувам, това е причината. Ама аз по принцип не искам толкова сантиметри да свалям а да се отърва от целулита.

# 9
  • Мнения: 93
Само от един крем не може да се смъкнат сантиметри по никакъв начин. Ефектът на антицелулитните гелове би могъл да има някакъв ефект единствено в съчетание с хранителен режим и физическа активност. И аз познавам жени, които нон стоп се тъпчат и същевременно постоянно се мажат с такива кремове- кел- файда? newsm78 Само пари на вятъра. Всичко трябва да бъде комплексно, един крем не може да направи чудеса. За утайката от кафе гледам се пишат хубави работи във форума.
Ами я дай малко ИНФО за утайката от кафе?

# 10
  • Мнения: 6 155
Ами я дай малко ИНФО за утайката от кафе?

Ето ти ИНФО  Peace

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Само с крем - нулев ефект. Като ще е с комбинация,просто не си струва да се слага крем - давай само останалото.

# 12
  • Мнения: 271
-2,5 см на бедрото, но в резултат на мазохизъм  newsm48- в тия жеги си обух един по-плътен панталон тип клин, от някаква изкуствена материя и доста походих по разходки с него  newsm47

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Антицелулитните кремове действат повърхностно, не разбиват бучки. Видимо стягат и изглаждат кожата. Аз съм измазала 3 туби Lierac, но не съм забелязала поразяващ ефект, въпреки че нямам много целулит. Сега ползвам дрениращ на същата фирма, з'то съм бременна  Wink и пак чувството след намазване е същото+охлажда. Все пак само крем мисля, че не помага  Sad

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162

При мен пък липоредуктора на Галеник подейства. Не мога да кажа, че целулита изчезна савсем, но определено има видим резултат. Допълвам, че килцата са ми наред, нямам проблем и с храната, единствено целулита ме мори. Не ходя на фитнес, движението ми е повече от минималн, но кремчето помогна, разбира се ако искам да го премахна до възможния минимум трябват повече усилия, но поне за морето се приведох до някъде в приличен вид. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт