«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

ћнени€: 127
здравейте момичета,какво знаете за обърнатата матка?може ли да се забременее нормално? Hug
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 2 391
ћоже да се забременее,сестра ми е с обърната матка,зачена си нормално,има двама прекрасни сина  Peace
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 671
ћоже да се забременее с обърната матка. “ова не е проблем, просто пон€кога може да изисква малко повече време.
÷итирай

Bochum, Germany

ћнени€: 90
јз скоро разбрах че съм с обърната матка имам син на 4г.чудно как преди никой не ми го е казвал  Shocked та по въпроса обърнатата матка не е проблем нито за забремен€ването нито за износването.„ела съм н€къде че при такова положение е добре след секс да полежиш по корем с възглавница отдоло,незнам дали помага ако искаш опитай.”спех
÷итирай

Ѕългари€

ћнени€: 128
  јко само това е проблема,тр€бва да н€маш затруднени€.Ќие потомствено сме така-майка ми има две момичета,сестра ми две момчета Laughing.јз н€мам все още,но не заради обърнатата матка.ћного жени даже не зна€т и не спазват специални предписани€ Peace.
   јко все пак искаш,най подход€щата поза е задна......,след което тр€бва да полежиш 20-30 мин. с възглавница под корема или ако не харесваш кекс на задна...... Rolling Eyes,след ко€то и да е поза просто постой с крака високо вдигнати на стената например или другаде.... Mr. Green.
ј и какъвто и да е случа€,щом ще се бебеправи,хубаво е  да се полежи след секса,щото и на гмурците им действа гравитаци€та Peace.
ћиметооо,успех.
÷итирай

Ћюлин

ћнени€: 191
¬секи ще ти каже, че се забремен€ва с обърната матка. “ова май са приказки от едното време, все още има доктори, които го твърд€т  ooooh! јко имаш проблем със забремен€ването, то обърни се към истински специалист, който да открие истински€ проблем. ”спех ти жела€!
÷итирай

аз съм се обърнала отдавна към специалисти,но това никои не ми го каза ами след като ми вид€ха снимката от проходимост на тръбите един от всички които € вид€ха ми каза че е изместена че тр€бва н€какво си лечение а останалите 3-ма лекари ми казаха че всичко е нормално а бебе н€ма Sad .ј това че мие обърната  ми го каза еди народен лечител които се занимава точно с такива неща. момичета искам да ви попитам имали значение как е обърната матката или все е дно и също понеже не съм много на€сно с това?
÷итирай

ѕрекрасна ¬ј–Ќј

ћнени€: 357
аз също съм с обърната матка,след 5месечни опити забременн€х.споко Peace
÷итирай

благодар€ ви момичета, Hugа искам да ви попитам от сомосебиси ли сте забременели?че това чакане ме тормози Naughty
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 305
ћиме, от само себе си не се забремен€ва!  35 јко си искала да кажеш - по естествен път - да! јз съм с обърната матка и освен двете деца в подписа ми имам още 2 спонтанни бременности (неуспешни, но не заради обърнатата матка).  ъсмет ти жела€!  bouquet
÷итирай

ћнени€: 17
  јко само това е проблема,тр€бва да н€маш затруднени€.Ќие потомствено сме така-майка ми има две момичета,сестра ми две момчета Laughing.јз н€мам все още,но не заради обърнатата матка.ћного жени даже не зна€т и не спазват специални предписани€ Peace.
   јко все пак искаш,най подход€щата поза е задна......,след което тр€бва да полежиш 20-30 мин. с възглавница под корема или ако не харесваш кекс на задна...... Rolling Eyes,след ко€то и да е поза просто постой с крака високо вдигнати на стената например или другаде.... Mr. Green.
ј и какъвто и да е случа€,щом ще се бебеправи,хубаво е  да се полежи след секса,щото и на гмурците им действа гравитаци€та Peace.
ћиметооо,успех.

newsm10

÷итирай

ћнени€: 17
благодар€ ви момичета, Hugа искам да ви попитам от сомосебиси ли сте забременели?че това чакане ме тормози Naughty

јми иска се и секс, препоръчително е даже  newsm62
÷итирай

B HONDA CIVIC

ћнени€: 2 423

јми иска се и секс, препоръчително е даже  newsm62

ћи да Wink
÷итирай

това го знам бе момичета Stop ,имах предвид дали сте правили н€какво лечение или не знам понеже при мен вече 1 година не се получава,но все пак ви благодар€
÷итирай

Bochum, Germany

ћнени€: 90
”спокой се ако наистина н€маш други проблеми ще стане Peace.ѕравила ли си хормонални изследвани€,фоликулометри€,спермограма на мъжа ти?“ова са важни неща ако не сте ги направете.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора