В очакване на Супербол и Св. Валентин- 90-та тема САЩ

  • 14 064
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 988
А тук няма ли ролетни щори?  newsm78 Имам предвид ония външните, които в Европа има. Все си мисля, че ако един ден ми се наложи да живея в къща тук, искам такива навсякъде. Само те ми правят достатъчно тъмно.

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 01:42 от Кюбит

# 31
  • Мнения: 7 091
Вики, може да си вземеш пердета, на които от задната страна има закачен 2-ри пласт, който затъмнява. Забравих как се казват тука...Не си личи като ги дърпаш отпред въобще, имахме такива преди време и много хубаво затъмняваха. Сега взех щори за всичките стаи ( някои вертикални, някои хоризонтални), защото пък аз ако ми е тъмно, нямам шанс да се събудя ( децата също) и да закъснеем за училище е много възможно, та избягвам затъмняването, колкото и да ми харесва.  Peace

Виж тука само за пример с бели...на мен лично точно тези не ми допадат, но ти пускам няколко линка и с други, да видиш за сравнение:
http://www.oldmanse.co.nz/images/house/red-lge.jpg

Ето ти тука и с червени:
http://www.irishmist.co.uk/images/red%20bedroom.jpg

Ето и едни  на райета:
http://static.guim.co.uk/sys-images/Travel/Pix/pictures/2007/01/17/Bedroom460.jpg

Ето  пъстри:
http://verandaonmain.com/images/redroom.jpg

Ето ти тука и комбинация от 2 цвята перде:
http://www.realworldhouses.com/rw20redbedroom.html

Какъв цвят са ви завивките? Избрала ли си вече? Ако не си, защо не вземеш в комплект с пердетата? newsm78 В смисъл по накакъв начин да ги съгласуваш с акцентите в стаята. Какви други цветове имаш за акцент? newsm78

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 22:46 от Tandoori

# 32
  • Мнения: 3 367
..гъбичасах и луднах,но ако дават майка на годината медал си го искам,преживях 9 часа във воден парк вардейки 4 деца (2,4,4,7), удавени/задавени няма,радост безкрайна,но тези нямат умора,ей сега търчат горе че имали  хорс рейс??..няма служ.работа която толкова да ме умори,пак да кажа-шапки долу на САХМ!
*
миз?

# 33
  • Мнения: 393
..гъбичасах и луднах,но ако дават майка на годината медал си го искам,преживях 9 часа във воден парк вардейки 4 деца (2,4,4,7), удавени/задавени няма,радост безкрайна,но тези нямат умора,ей сега търчат горе че имали  хорс рейс??..няма служ.работа която толкова да ме умори,пак да кажа-шапки долу на САХМ!
*

.
Не се оплаквай,
Ние си имаме си ги имаме 4. Голям купон става, когато отидем през лятото в планината да катерим или на къмпинг. Малкият обикновенно е ....вързан с въже... за да не бяга (няма майтап, имаме снимки-колан за катерене и 50 м. въже  Mr. Green). Купона е пълен, когато ходим на ски  #Crazy. Малкият 3-годишен разбойник и той е с нас (ползваме ski leaches на пистата).   

# 34
  • Мнения: 940
ей златни сте значи ,какви хубави идеи ми дадохте ...че и комплименти отгоре на това  Flutter
агент (на ухо)не съм естествена блондинка (шшшшшт) ,но сама се боядисвам Laughing  -за бельото от агент също се бъзикам ,100 кинта за гащи.... ,хммм не е чак такъв късметлия мъжа ми значи А?  Wink

тандури...мерси за линковете ,завивките са ми купени вече и си ги обожавам ,няма шанс за смяна там ,но са много нежно бежави почти към бяло ,но винаги мога да хърля 1-2 възглавници отгоре за цвят,въпреки че не си падам по  декорациите със 100 възглавници  .
иначе и аз гледам от тези подплатените ,отпред цветни отзад бели подплатени ,но пък няма голям асортимент от тях и затова запецнах с избора.

супер идея за по плътните щори,те сега са бели щорите и не спират светлината въобще изобщо-ще взема да се завъртя утре в Лоус да погледна щорите -и така наистина няма да се затормозявам за пердетата  толкова .

# 35
  • Мнения: 1 436
Купих нов вид пушена сьомга от Костко. Hа пакета отзад има уорнинг: contains fish  Rolling Eyes. Gee, one would hope so  Mr. Green
--
Кога е супербола?

# 36
  • Мнения: 1 147
cоntains fish, a? ahahahhaha
супербоула, утре следобяд.

# 37
  • Мнения: 7 091
Вики, има такива ( не са от обикновен плат, а някакви като импрегнирани) "втори" пердета, които се закачат на каквито и да си купиш. Слагат се отзад на ръба на твоето перде с нормални копчета или с телени такива, ама пусто не мога да се сетя как се казваха, така можеш да направиш всяко перде " затъмняващо".
Иначе аз съм голям фен на щорите Simple Smile
А завивките недей ги сменя- просто вземи нещо, което ще се вързва с тях.  Peace

Juturna, просто ме разби!  Joy

Анет, голяма веселба при вас Simple Smile Бтв, още не съм получила отговор от мацката, ще и се обадя по телефона да видя дали въобще си е отваряла мейла, тя е голяма скица в това отношение.  Peace

Тина, тези дни си препрочитам една книжка...и си мисля за тебе Simple Smile

# 38
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
MVK много неприятно! Дано скоро си намери друга работа! Hug

миз, как мина?

# 39
  • Мнения: 868
супърбол=най-голямото извинение за "boys' night out,"  no?   Wink

От толкова години (срам ме е кажа), нито веднъж не го гледала.
С детето излизаме навън тая вечер.


# 40
  • Мнения: 3 367
Тандури,мерси,както очаквах , за жалост идеята не беше много добре приета (странна група сме бг тук),та засега са 4 деца общо,за толкоз забава ще измисля някак...ние отиваме да се пързаляме с шейни,супер бол не съм гледала никога и не възнамерявам,но ще се наложи да ида за ботуши за работа че моите официално починаха..весела неделя!

# 41
  • Мнения: 940
Кой ще гледа супербол заради играта ?!...аз гледам само за рекламите и музикалните изпълнения на живо. Аз лично не понасям американски футбол.
За 3Д незнам кой попита -ами да може да се гледат неща по телевизора на 3Д - миналата година гледах епизод на Мидиъм със очила,целият епизод беше 3Д ,много готино,днес реклами ще има 3Д а скоро ще почнат доста шоута да излъчват на 3Д. Simple Smile

Тандури ...айде да се сетиш как се казват тези пердета , много ми допадна идеята Simple Smile

# 42
  • Мнения: 558
Хм, суперболска тема... с MrsG сме в центъра на събитието... почти...
Интересно, всички тук ли не се интересуват от този вид спорт?
Абе, хора на австрийките заглавието ще ме умори от смях да ви кажа  Laughing...

Виктория, а за роман блайндс например мислила ли си, или ще ти стоят тежко с кожената мебел?
Може да поогледаш и за ролетни такива онлайн някъде... важното е да не са шейдс, ами блайндс... Най- плътно и изолиращо не само от светлина, но и от прах, шум и звуци би било с външни щори, ама фасадата на къщата дали ще го понесе... Аз лично не си падам по пердета, та...

Извинете ми френския, но бутона за кирилицата загадъчно изчезна преди малко... а, появи се... нищо де...
Хайде, до скоро...

# 43
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Да изОкам!

Гелето си избра... отвертката!!! От всички хай-тек джаджи дето бях нарадила тя да вземе отвертката!! Само с баща и не успях да се преборя да не слага бормашина и отвертка! МЪКА! Единственото ми утешение е, че отвертката беше оранжева и се връзваше перфектно с тоалета и, та има шанс за някакво архитектурно поприще... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

...та търкулнах аз питата (като авто гума, както ме уведомиха после) и чавето, по питата, по питата - стигна до средата на пътеката и реши да си похапне питка, че пътят е дълъг Wink поповикахме, попочакахме и в крайна сметка Агентчето се подкрепи и стигна до предметите и се почна едно чудене, едно избиране, едно туткане, един екзакютив десижън - вьiлитая мамаша! Финалът го знаете... след отвертката реши да си поиграе и с ключовете от колата, интерпретацията на баща и гласи: "Сега с беба ще си купим една спортна хондичка и си я тунинговаме заедно в гаража, а после ще я уча да върти гуми на място..." Приемам утешения и съчувствия  ooooh! ooooh! ooooh!

Специални благодарности на Бубка и Къдрокоска и техните малки мъже за това, че споделиха с нас празника!  Hug

# 44
  • Мнения: 7 091
Агент, не се коси  Laughing И аз съм избрала отвертката! Laughing Да ти е жива и здрава Гелето!  bouquet Елена и тя поседна и похапна преди да пристъпи към сложната задача Laughing Големи са скици! Peace

Вики...не се сещам, ама ще поровя и поразгледам...Просто не си спомням как се казваха.

Общи условия

Активация на акаунт