Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Моля ви да споделите мнението си за Д-р Явор Корновски като специалист. Ходила съм при него, но ме интересува мнението на жени, оперирани или лекувани по-дълго време от него. Интересува ме как е бил решен проблемът им - успешно или не.
Цитирай

Скъпа Димана-д-р Я.Корновски  е изключително внимателен млад лекар .Нямам представа точно какъв ти е проблема, но мисля че можеш да му се довериш-аз лично се оперирах при него-ако обаче искаш съветвам те да направиш втора консултация с проф.Горчев от Плевен-той е най -добрия за България-а за ВАРНА е Я.Корновски.
Цитирай

моля кажете ми какво знаете за д-р Явор Корновски-общо взето нищо не пише за него-интересува ме прави ли грешки зашото чух и  негативни неща -моля да споделите!
Цитирай

desir75 зависи за какво ти трябва специалист и защо именно той?
Цитирай

RE] зависи за какво ти трябва специалист и защо именно той?
[/quote]
Здравейте,а на мен силно ми го препоръча една колежка която се е оперирала при него но  нещо  чувам противоречиви мнения,Действително доста внимателен лекар но дали е добър специалист-споделете наистина-става въпрос за операция на киста на яичниците.В един от форумите четох И НЕ ДОТАМ ЛАСКАВИ ОЗИВИ-МОЛЯ ПИШЕТЕ ЗАЩОТО Е ВАЖНО А И ВРЕМЕ НЯМА!И ако не той при кого друг във Варна може да се отиде и да е добър специалист-хирург?
Цитирай

След доста ходене при него, аз съм от доволните пациенти. Имам и много познати, които ходят само при него /вкл. джипито/. В кой форум си чела друго за него? Интересно ще ми е да прочета.
Цитирай

След доста ходене при него, аз съм от доволните пациенти. Имам и много познати, които ходят само при него /вкл. джипито/. В кой форум си чела друго за него? Интересно ще ми е да прочета.

http://www.mamaibebe.com/forums 
 цитат :А сега де, Рени не е ли съпруга на Явор Корновски и снаха на Димитър Корновски? 
Много харесвах Корновски-младши. Знам ,че всички хора грешат, но той точно при операцията на моята майка ли трябваше да сгафи?

това е част от форума ко те интересува.....-а между другото и други форуми съм чела ,но в крайна сметка доста избирателно явно се сменят,,,,но това не е важно -кажете ми що за специалист е?това в момента ме интересува дали прави грешки защото доста млад ми се вижда -едва ли всичко е научил от кратката си практика.
Цитирай

И аз съм оперирана от Д-р Я.Корновски.Моята операция беше много тежка и махна и кисти от яйчниците и съм много доволна.Според мен е много добър специалист,а аз съм труден случай.
Цитирай

Waleriya, сега се сещам, че точно това мнение четох преди да ме оперира.Съжалявам,но истината е, че грешки стават навсякъде и никой не е застрахован.Случва се и на най-добрите.Не мога да му определя годините, но не е чак толкова млад.Все пак е началник на гинекологична клиника.Има две специалности.Оперира ежедневно. Аз продължавам да съм доволна.
Цитирай

Waleriya, сега се сещам, че точно това мнение четох преди да ме оперира.Съжалявам,но истината е, че грешки стават навсякъде и никой не е застрахован.Случва се и на най-добрите.Не мога да му определя годините, но не е чак толкова млад.Все пак е началник на гинекологична клиника.Има две специалности.Оперира ежедневно. Аз продължавам да съм доволна.
dimana27  Peace
Варна има добри специалисти, ако се разпита приятелката ти, ще разбере че са много. Операцията - киста на яйчниците,  не е тежка операция и сматам че дори и да не е д-р Я. Корновски, оператори колкото си щеш, само в онкологичният диспансер в Аспарухово са няколко.............
Знам, че решението е трудно и важно за всеки решил да се оперира и ако се има притеснение от някой, веднага може да се насочи към друг лекар. Успех.
Цитирай

Waleriya , ето нещо повече. Дано ти помогне да направиш избора си.

www.narodnodelo.bg/news.php?news=24827
Цитирай

Много добър лекар  newsm10 !
Цитирай

Много добър лекар специалист ,диагностик и хирург.Аз съм от доволните пациенти независимо, че също чувах и продължавам да чувам различни мнения за него.Смятам, че доста от неговите колеги му завиждат ,защото именно те разпространяват тези слухове-готова съм дори да назова имена ,но това е тема на друг един разговор.Господ здраве да му дава!А той вече може и да почерпи защото има добра новина около него.......но нека официално да бъде съобщена -да не издаваме тайни!
А освен всичко друго е много внимателен ,а също и доста привлекателен мъж!
Цитирай

karolina_hjk, последното, което ме води при определен лекар е неговата привлекателност  newsm53 . Но виж - това дали е внимателен и  дали е добър специалист е много важно. Не знам каква е добрата новина, но щом е добра -  smile3501
Цитирай

Относно привлекателността-абсолютно си права-да не говорим че на мен ми идва малко младичък за да ме привлича-имам впредвид, че е доста внимателен, което много рядко се случва в днешно време.Но аз смятам че това опира до възпитание и ценностна система.....Д-р Я.Корновски  притежава едно много рядко срещано качество а именно да говори спокойно и когато е необходимо да те увери в правотата си!
Цитирай

1-14 от 15 отговора