Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 460 отговора

Враца

И за да не е съвсем празно, няколко мои любими клипа от сериала

http://www.youtube.com/watch?v=2AX337g7C_8

http://www.youtube.com/watch?v=8sDuHzyROn0&feature=PlayList& … =0&playnext=1

http://www.youtube.com/watch?v=CP5mFTq6vv0
Цитирай

София

супер, сега остава да пуснат и новата серия Peace
Цитирай

Кога е датата на новата серия, всъщност?
Цитирай

Разпиляна във въображението

Тук, тук.
Цитирай

София

Последно има ли серия или не тази седмица?
« Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 13:29 от el_sol »
Цитирай

Разпиляна във въображението

Няма серия Peace
Цитирай

София

Лошо Sad
Цитирай

Значи викате няма да е мозъчен тумор? Thinking Не знам дали помните преди време в старата тема коментирахме точно това "Тук съм за теб", че звучи зловещо и то гледайте какво стана  Laughing
Цитирай

ᑲᓇᑕ

В крайна сметка Дени приключи ли участието си в сериала... след последната целувка  Thinking
Цитирай

варна

И аз съм тук.
Големи благодарности на wa_wa  bouquet
Може да сложим и линкове към предните теми.
Цитирай

Ама пак много не ми стана ясно с тоя Дени-щеше да я чака да умре ли и да я вземе.. Thinking А за болеста-най щеше да пасне мозъчен тумор-тя вече си развива симптоматика с тези халюцинации #Crazy
Цитирай

От последния епизод, който не ми допадна особено ( предивд овациите тук ) , най-изкуствен момент беше д-р Шепърт със скалпел в ръка и д-р Бейли стояща и мислеща да го напарви ли екзекутор или да си остане  хирург.  ooooh!
 А моментите с Дени, в които Изи  му удря шамари и всичките други реални допири.....е много ми дойде .......

Тези сестри Грей, големи палавници  Mr. Green , как все на тях им се случва да счупят нечий пенис.  Crazy
Цитирай

варна

може и да го има по-назад, извинете ме ако е така, ето товае интервюто с Ш. Раймс, в което говори за този сезон.
Цитирай

Враца

Според разни спойлери Изи нямала тумор, а нещо като аневризъм и Дени май щял да се задържи до март месец

Цитат
[Denny]'ll be around at least through March, since that's when Izzie's aneurysm-esque medical condition finally gets diagnosed.

Цитат
Izzie's hallucinations are health-related -- and brain-related. And although the specific name of the ailment is being kept in the safe underneath Rhimes' desk, I'm told it's similar to an aneurysm. And every time it flares up, she sees Denny. Source: The Ausiello Files

Според същите тези спойлери новият любовен интерес на д-р Торес е Аризона(педиатърката от последните серии)

Ще има 2 епизода съвместно с част от Частната практика
Цитирай

Варна

Айде и аз на клона , че да следя новинките !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 460 отговора