Времето лети и МАЙ месец чакаш ти №19

  • 13 266
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Nijntje,щото си надалеко за това явно ти се иска да плюеш Mr. GreenКато родих Божа,абе да е била на 20-на дена и сме в едно кафене и една съседка към 60 годишна си наплюмчи пръста и направи кръст на челото на бебето Mr. GreenБях с една приятелка и милата удар щеше да получи Mr. Green
Благодаря ти,ама ние у нашата къща все сме красавици Crazy
Кажи как е Вики Hug
Пък за снимка в албума нали трябва да сме в 25 г.с. Rolling Eyes

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
siska коли4ката срува 756 лв. летен,зимен и кош за кола имам приятелки които са много доволни от нея,тя също е с едини4ни гуми и ми е много кипра абе това е моята коли4ка благодаря все пак за мнението.Аз съм телец и каквото си наумя това е    Mr. Green

# 17
  • Мнения: 96
И аз да се цамбурна в новата темичка!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Джиджи биджи много благодаря за щъркелчетооо Hug и въобще темата е страхотна  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 395
 hahaha Deliana и аз съм същата! Обикаляхме ли обикаляхме за колички, накрая се влюбих просто в mag england princess duo и вече никоя не ми изглежда същата! А че тежи и тъй нататък дори не ме интересува толкова, просто се влюбих и точка, това е!  Laughing

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Ако,сте забелязали се изказвам само,когато ми се поиска мнението за колички.Вие каква количка ще си купите е единствено и само ваш проблем/решение.
Аз също съм телец,ако това има значение Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
bebZz харесам ли нещо никой не е в състояние да ме разубеди това му се вика магаре на лед  Laughing Laughing Laughingrosita къде си мили4ка не си влизала скоро май  Thinking siska знам,4е си теленце  newsm03 то и беб4овците пове4ето ще са теленца.Нашия тати не го виждам с две рогати в къщи  smile3511

# 21
  • Мнения: 265
Nijntje,щото си надалеко за това явно ти се иска да плюеш Mr. GreenКато родих Божа,абе да е била на 20-на дена и сме в едно кафене и една съседка към 60 годишна си наплюмчи пръстта и направи кръст на челото на бебето Mr. GreenБях с една приятелка и милата удар щеше да получи Mr. Green
Благодаря ти,ама ние у нашата къща все сме красавици Crazy
Кажи как е Вики Hug
Пък за снимка в албума нали трябва да сме в 25 г.с. Rolling Eyes

 Sick ама това е доста гадничко  Sick Като си представя как се дразнех навремето разни непознати като започваха да пипат Виктория по бузите и ръцете  ooooh! То бива радост, ама не знаят ли, че на бебета ръцете постоянно са им в устите... Иначе малката уж е по-добре, до вчера поддържаше 40 градуса Т, но се оказа, че е странично действие на антибиотика... Днес обаче няма Т и не се спира мирна на едно място  Laughing

За теб и другите момичета с по-късни термини е ясно, че по-късно ще качите снимка. Думата ми беше за тези, които на първа страница са доста напред в списъка и не са се отчели.

П.П. А аз знам, че сте все красавици у вас  Mr. Green  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 6 040
Джиджи-биджи, много хубава темичка!   bouquet
Аз досега не съм казвала за кг, защото малко съм наддала - досега от изходната точка съм + 2-3кг; но като се има предвид, че в последните дни свалих едно-две кила от нерви, бих казала, че предпочитам безметежно да си качвам (е, не съвсем да се олея), отколкото да пазя манекенска линия. То и без друго съм далеч от нея - преди да забременея съм си качила достатъчно килца... Wink
Благодаря за отговорите за определяне на теглото на бебето. На мен никой досега не ми го беше казвал, само преди десетина дни в Майчин дом, и то лекарят ми каза някакво нереално ниско според мен, чак се уплаших. Но иначе мерките ни си отговарят на седмиците, така че се надявам да се е объркал нещо и да нямам поводи за тревога.
П.П. Всъщност, за да ми сложат синьо щъркелче, трябва да напиша ЛС на авторката на темата ли?

# 23
  • Мнения: 265
Лято, честито момченце! Доколкото съм наясно ще трябва да пуснеш ЛС на Джиджи-биджи! А тук теглото на нероденото бебче не се измерва. Към края акушерките изказват предположение горе-долу колко ще е... Аз си се настройвам обаче за голямо бебе, нали казват, че вторите деца обикновено са по-едри от първите  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 6 040
Nijntje , благодаря ти за инфото. Сега ще пратя съобщение  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте майчета.Да се запиша и аз в новата темичка..Джиджи-биджи,страхотна е. newsm10 Дано няма нито една лоша новина в нея.
Лека вечер и много положителни емоции.

# 26
  • Мнения: 128
Хелоу на всички,как сте,моля?У нас: моят син расте,пришпорвайки и мен да раста, не стигаше дето кръст и гръб не си усещах след "спане",ами и сега в областта на яйчниците взех да чувствам тежест,и още къде ли не. Имам чувството,че цялата съм дете. Simple Smile
Момичета,страхувате ли се от суеверия?На два пъти напоследък ми се къса,докато домакинствам,червеният конец на ръката. На лошо ли е?

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Момичета,страхувате ли се от суеверия?На два пъти напоследък ми се къса,докато домакинствам,червеният конец на ръката. На лошо ли е?
ShockedСъжалявам,че може да ти прозвуча по остро,но за мен това са безумия Crazy
Нито конци съм си вързала,нито на детето си съм слагала и на това няма да сложа NaughtyПодстригвам се на воля и не си обременявам мозъка с неща,които може да ме натоварват.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте мили майчета! Hug

Да ни е честита новата темичка.....много е красива!Благодарности големи на Джиджи-биджи!   Някой помни ли броя майски мами 2008? Мисля, че ги догонихме! Wink
Лято честито узнаване на пола на бебчо!
При мен за сега няма нещо ново, продължавам да пия Магнерич и да си стоя предимно вкъщи! Слава Богу се чувствам прилично.

Исках да попитам ако някой знае какво означава Обменна карта да ме просветли, защото чета вече на няколко места, че тя влиза в списъка за нещата, необходими при влизане в болницата при раждане, а аз нещо не се ориентирам каква е тази карта?! newsm78 Embarassed

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
[
Исках да попитам ако някой знае какво означава Обменна карта да ме просветли, защото чета вече на няколко места, че тя влиза в списъка за нещата, необходими при влизане в болницата при раждане, а аз нещо не се ориентирам каква е тази карта?! newsm78 Embarassed


Ще ти я даде гинеколога като наближи раждането,ама и без нея ще си родиш Crazy
Това е картона,изследвания и такива работи.
Не съм те забравила,но искам като ти пиша да ми е спокойно и подробно да ти разкажа за котката и бебето.Само от сега ще ти кажа горката котка.Нашата в момента жива я ожалвам

Общи условия

Активация на акаунт