за суха кожа на главата?

  • 3 062
  • 10
  •   1
Отговори
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
здравейте! моя син го къпя с нивеа бебе казаха ми ,че е по мазничък, но вече няколко пъти след къпане го сърби главата и няма как да го намажа с нещо мазно понеже вече сме с доста коса. Дайте съвет за по-мазно шампоанче или сапун. гледах а-дерма понеже сме с дерматит, но нищо не видях. или пък балсам? знам ли, дайте идеи, вие с какво къпете косичките на дечицата?  Rolling Eyes  newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
animated,аз къпя дъщеря си с a-derma за глава и тяло Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Ако наистина има чувствителна кожа на главата ти препоръчвам една консултация с дерматолог.
a-derma-та  наистина е алтернативата за къпане при вашия проблем

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Още един глас за А-Дерма. Вярно, че е скъп шампоана, но стига за около 6 месеца поне.

# 4
  • Мнения: 2 448
А колко често му миеш косата, след като е толкова суха?

# 5
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
2-пъти в седмицата

# 6
  • Мнения: 2 448
Хм, не е често. Наистина най добре е да се посъветваш с дерматолог да разбереш дали само от сухотата го сърби или нещо друго. Ако е само от това, че косата е суха, може само един път седмично да я миеш с шампоана, а иначе само с вода.
Сега зимния сезон аз така я мия, макар, че нямаме проблем със сърбеж и не му се омазнява. А имаме доста коса.
За това предполагам, че ако е и суха , няма проблем само веднъж седмично да е с шампоан.

# 7
  • Мнения: 498
Хм, не е често. Наистина най добре е да се посъветваш с дерматолог да разбереш дали само от сухотата го сърби или нещо друго. Ако е само от това, че косата е суха, може само един път седмично да я миеш с шампоана, а иначе само с вода.
Сега зимния сезон аз така я мия, макар, че нямаме проблем със сърбеж и не му се омазнява. А имаме доста коса.
За това предполагам, че ако е и суха , няма проблем само веднъж седмично да е с шампоан.
Подкрепям това мнение  PeaceАз къпя косите на децата ни всяка вечер и нямам проблем със сухота и сърбежи.Ползвам Мустела от раждането

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам Мустела-не съм имала такъв проблем

# 9
  • София
  • Мнения: 285
флуидът на А-derma ползвам. Мия му косичката веднъж на няколко дни сега през зимата и съм много доволна!

# 10
  • Мнения: 494
Ние имаме такъв проблем и педи каза да му мия главата с глицеринов сапун. При нас това действа.

Общи условия

Активация на акаунт