Отзиви за Maclaren techno XT и Maclaren XLR!?

  • 25 043
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9
Здравейте! Харесала съм си един макларън техно хт в черно. Исках да попитам дали някой има опит с черната тапицерия през лятото. Нагрява ли се? Избелява ли?

# 106
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета продавам моята макларън деним куест.

# 107
  • Мнения: 6
момичетаа аз също съм в дилема коя макларън да си купя ХТ или XRL? моля за споделяне на опит с тези модели. Притеснява ме факта дали ХТ-то няма да дойде тясна, когато бебо порастне.

# 108
  • Мнения: 598
XT реално съм ползвала до към 3 годишна възраст. Изключително съм доволна от нея. XRL е за по-тежки деца, т.е. е за над 15 кг. И двете са чудесни колички със сигурност.

# 109
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
някой с мнение за макларън марк ?

# 110
  • Мнения: 156
Искам да споделя изключително положителното си мнение за количките Макларън. Когато дъщеря ми беше на 6 месеца взехме XLR от ибей (беше ползвана съвсем малко) и тази количка вози вече 4то бебе (дала съм я на приятели да я ползват като втора и лятна количка вече). Нашата е кафяво с розово модел. Кафявото вече е поизбеляло и тъй като беше от стария модел с проблема с дръжките, те са обелени, но няма абсолютно никакви забележки по рама, механизъм и прочие. Изобщо не е щадена - аз я ползвах до почти 3 годишната възраст на дъщеря ми като ежедневно я свалях от третия етаж на задни колела. Наистина пак бих взела такъв модел, дори и за новородено. Сега разгледах, че и XT го дават от възраст 0+. Единственият недостатък за мен е много малката кошница за багаж, но на фона на всичко останало, това е напълно пренебрежимо.

# 111
  • Мнения: X
Здравейте! Харесала съм си един макларън техно хт в черно. Исках да попитам дали някой има опит с черната тапицерия през лятото. Нагрява ли се? Избелява ли?
Малко късно отговарям, но все пак. Аз имам черен Макларън и цяло лято съм си возила детето в него. Но мятах една бяла пелена отгоре, най-вече за да не му пече, докато спи, тъй като има прозорче на сенника (за да гледаш детето какво прави).

# 112
  • Мнения: 13
Количката е ок но Maclaren не държат на гаранцията.
Отказаха да поправят спирачките, които спряха да работят след 6 месеца с обяснението че ако бил фабричен дефекта щял веднага да се прояви. Гаранцията е 2г, в нея явно са описани детаилите от количката, които не се покриват от гаранцията - спирачките не са м-у тях.

# 113
  • София
  • Мнения: 6 254
Количката е ок но Maclaren не държат на гаранцията.
Отказаха да поправят спирачките, които спряха да работят след 6 месеца с обяснението че ако бил фабричен дефекта щял веднага да се прояви. Гаранцията е 2г, в нея явно са описани детаилите от количката, които не се покриват от гаранцията - спирачките не са м-у тях.
Това от българския вносител или?

Общи условия

Активация на акаунт