Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 23 981
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11 747
Абе хора, що всички пишете рОлца от раци? Руло се пише и казва.

# 451
  • Мнения: 4 202
като сме на тая тема да ви питам какво правите като отидете в свеки например (за омъжените де:))
мен ми се наложи точно първото ПЗ беше и си бях взела риба с домати на фурна, но ми стана мнооого неудобно когато трябваше да се обяснявам надълго и нашироко защо не искам да ям от манджите и, ама каква била тая диета, ама нейн колега и той така все на диети бил и накрая се отказал и все от тоя род та на човек да му стане гадно. А бях предупредила мъжа ми да обясни на майка си защо и така нататък. В крайна сметка аз решавам кое е добро за мен и моето тяло и кое не, не съм на 5 години



И моят мъж уж я беше предупредил, но в началото все ми слагаше разни торти и сладоледи, но аз по време на 2ра фаза бях много люта и тя набързо се отказа  Mr. Green

# 452
  • София
  • Мнения: 336
neda - все едно мислим еднакво  Laughing досега търсих с търсачката за ролца от раци, защото вчера исках да си купя, но прочетох и аз съдържанието(притеснява ме захарта и нишестето). Може би има друга марка ролца от раци дето стават newsm78 аз реших за себе си да пропусна ролцата във втората фаза.

nuance - мисля,че е перфектен резултат  bouquet

Monche   - навсякъде почти срещнах мнението, че най - добрият вариант е 5 ударни и после 5/5 Simple Smile

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Абе хора, що всички пишете рОлца от раци? Руло се пише и казва.

На пакетите си пише ролца.

Общи условия

Активация на акаунт