Да разкажа и да се оплача, а вие ме подкрепете

  • 3 362
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 374
Искам само да кажа ,че никога ама никога не съм имала такива проблеми дори по време на бременносттар, не съм имала и бяло течение нищо такова малко странно но е факт и сега нямам никакво течение, но тези сърбежи и рани ме притесняват и то много може би защото не съм страдала от такова нещо .Благодаря на всички вас за подкрепата .
Mила наистина отиди час по-скоро на лекар,тези рани са много притиснителни,тук можем само да гадаем.

# 31
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Е то и аз хванах гъбички бременна в началото на 9-ти месец при преглед за разкритие в частния кабинет на едно софийско светило.

защо да е от прегледа. кандидите са обичен обитател на женското влагалище. при недостиг на другите (полезни) бактерии се нарушава равновесието и се разрастват кандидите и дават оплаквания - преди течението започва сърбеж.

А1 какви са и къде са тези рани?
херпес?

# 32
  • Мнения: 7 110
А случайно да е плод на епилация това израняване?  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 374
А случайно да е плод на епилация това израняване?  Rolling Eyes
Даа наистина и това е вариант.Кола маска примерно,ако не е свикнала или по-лошото епилатор.

# 34
  • Мнения: 24
Много неприятно наистина...Стискам палци всичко да е наред!

# 35
  • Мнения: 1 322
Имам позната, която беше заразена с непомня точно какво от преглед при гинеколог.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
За 3 дни каквато и инфекция да е, не вярвам да се прояви. По скоро от сапуна. Да не си получила някаква алергия от него. Имам приятелка която беше със същите оплакания и излезе от сапуна - някакъв ефтин - Дуру, Муру... нещо такова

# 37
  • Мнения: 498
Ако питаш мен отиди на дерматолог направо,не си губи времето при гинеколога си

# 38
  • Мнения: 1 354
Дано всичко се оправи с теб. Flowers Four Leaf Clover Отиди на нови изследвания, може би ще е хубаво да са при друг лекар. Попитай задължително от какво може да са се получили тези неприятни оплаквания. Може би друг специалист би признал, че може да става въпрос за замърсени инструменти. Искрено се надявам да не е така, защото си е много плашещо да се случват такива неща. Успех и драсни после някой ред да разкажеш!  Peace

 Peace УСПЕХ! smile3503

# 39
  • Мнения: 1 428
Отиди и при друг гениколог.Сегашният дори и да те е заразил не мисля,че ще си признае.

Дано се оправиш бързо  Praynig

# 40
  • Мнения: 911
Ами би трябвало наистина след всеки преглед инструментите да се дезинфекцират, но е хубаво,че ще отидеш пак на лекар.Само че не си прави илюзии,че ако инструмента е бил втора употреба докито ще си признае.А този сърбеж може да се получи и ако използваш от тези ежедневните ароматизирани превръзки ( не помня името им).След няколкодневна употреба имах същите оплаквания като тебе.

Да, а също и да са памучни.

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз бих отишла при този лекар, но след това и при друг. За второ мнение.

# 42
  • Мнения: 22 842
Извинете за отконението,но сме жени все пак,големи и грамотни.
Пише се гИнеколог,не гЕниколог.

# 43
  • Мнения: 1 817
Не изчетох всичко, но ще си кажа моето мнение;
Никога няма да разбереш от къде идва заразата. Никой лекар няма да си признае.
Според мен е малко вероятно да те заразят при преглед. Всички лекари са доста стриктни вече в това отношение.
Гъбички могат да се получат при други обстоятелства. На мен примерно гъбичките ми се придизвикаха от един силен антибиотик. Когато имунитета е слаб, организмът не може да се пребори.Някои сапуни също могат да предизвикат алергии, гъбички...

# 44
  • Мнения: 2 521
Надявам се всичко това да е от сапуна,но се съмнявам и в лекаря ти Thinking.Патила съм си от инструменти които не са дезинфекцирани,но от зъболекар(сдобих се с хепатит Б).По тази причина съм доста мнителна относно всички манипулации с игли и инстументи.

Общи условия

Активация на акаунт